18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hgh

2014-02-13, 20:03
Mimo że lubię Korwina prawda jest taka, że odwala krecią robotę.

Zabierając te nawet parę procent głosów prawicy, do sejmu i tak nie wejdzie (a jeśli w ogóle to sam) i tym sposobem rozbija polską prawicę.

Tak samo ruch narodowy, bez szans na wejście do sejmu ale odbierze głosy prawicy.

Moim zdaniem należy zagłosować na ugrupowanie prawicowe które ma największe szanse, czyli PiS.

W ten sposób mając mamy w sejmie maksymalną ilość posłów którzy nie okradają obywateli (już widzę to oburzeni wyborców PO, ale zobaczcie co się działo z bezrobociem i podatkami gdy PiS miał coś do powiedzenia, a patrzcie co się dzieje chociażby w tym miesiącu gdy do władzy doszło PO).

Oczywiście PO porozdziela się maksymalnie, żeby wyborcy którzy mają ich już dość zagłosowali na "mniejsze zło", "cokolwiek tylko nie PiS" - a prawda jest taka, że cześć pójdzie na Ruch Palikota, część na PSL/SLD a te wszystkie sprzedajne dupki będą później w koalicji z PO, więc według lewaków "głosujta jak chceta, tylko później nie marudźta".

mare30ks

2014-02-13, 20:29
hgh napisał/a:

W ten sposób mając mamy w sejmie maksymalną ilość posłów którzy nie okradają obywateli (już widzę to oburzeni wyborców PO, ale zobaczcie co się działo z bezrobociem i podatkami gdy PiS miał coś do powiedzenia, a patrzcie co się dzieje chociażby w tym miesiącu gdy do władzy doszło PO).



juz tak nie slodz pisiakom :) tylko dlatego nie bylo za ich panowania tak ch*jowo bo odcinali kupony po tym co zdazylo zrobic sld zanim dali sie jak dzieci wydymac pisiakom :) gdyby porzadzili nieco dluzej bylby poprostu nieco inny burdel niz ten co serwuja platfusy

Uve_Kolarz

2014-02-14, 00:15
CYCONAUTA napisał/a:

@Leet,cbt57 jestescie przeciw korwinistom i slusznie. tak nakazuje telewizja. w takim razie na kogo zaglosujecie? a sory nie jestescie jeszcze pelnoletni a nawet jezeli jestescie to nie macie zadnego pogladu. powiecie mi ze jestem fanatykiem i zj***nym prawicowcem, a moze to jest nasza ostatnia deska ratunku? zobaczymy co powiecie jak wyjdziecie spod garnuszka starych, jak was nasi kochani dzisiaj nam panujacy politycy beda was walic we wszystkie mozliwe dziury. powiecie ze na nich nie glosujecie tylko zmarnujecie glos bo nie ma na kogo glosowac albo nie pojdziecie do wyborow. jak juz dorosniecie do doroslych decyzji to juz bedzie za pozno, korwin nie bedzie zyl wiecznie a nam pozostanie sama komuna ta co teraz oraz ich dzieci. dlatego k***a przestancie hejtowac i isc z pradem internetu tylko w koncu do k***y pomyslcie. tu idzie o nasza przyszlosc! chyba ze planujecie stad wyjechac w takim razie prosze o nie zabieranie glosu i wypie**alanie czym predzej...



Mam 23 lata, inżyniera i dziecko. Wypie**alaj z tym bełkotem. Nawet nie przeczytałem Twoich wypocin do końca- to jest żałosne, że bronisz swoich racji pod screenem z Wormsów. Wyczytałem tylko, że mamy przestać iść z prądem internetu. Słucham?!

DuckDodgers

2014-02-14, 07:54
Sylarr napisał/a:

Obrazek



To mnie rozpie**ala najbardziej. Gimbom się wydaje że jest jakaś walka z Korwinem ale przecież tu nie ma z kim walczyć bo Korwin jest nikim :D

septiq

2014-02-14, 09:57
@cbt57 "Mam 23 lata, inżyniera i dziecko" - powiedzmy sobie szczerze, ze nie jest to zaden wyczyn.

Tepaki nie rozumieja Korwina to potem wymyslaja teorie, ze mu to na reke bo hajs trzepie. Smiechlem

Uve_Kolarz

2014-02-14, 11:17
septiq napisał/a:

@cbt57 "Mam 23 lata, inżyniera i dziecko" - powiedzmy sobie szczerze, ze nie jest to zaden wyczyn.



A czy ja mówię, że to jakiś wyczyn? Odpowiadam na jego teorię, że nie mam osiemnastu lat koleżko.

Sylarr

2014-02-14, 14:11
DuckDodgers napisał/a:

To mnie rozpie**ala najbardziej. Gimbom się wydaje że jest jakaś walka z Korwinem ale przecież tu nie ma z kim walczyć bo Korwin jest nikim :D


Co tam pie**olisz gimbusie? :-)