18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie będą kalifaty

GeorgeHarvey1 • 2024-01-09, 13:48

Jakie ich kozojebców chowanie

PabloSkills

2024-01-09, 17:36
W tym pokoju Bóg nie widzi.
A jak nie widzi to można.

Belweder

2024-01-09, 18:40
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i to się nazywa odpowiednie wychowanie, a nie jak dzisiejsze sp***olenie bezstresowe



A poźniej się okazuje, że młody w przedszkolu narysował tylko siebie z koleżanką.

aligator

2024-01-09, 18:47
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i to się nazywa odpowiednie wychowanie, a nie jak dzisiejsze sp***olenie bezstresowe



Hehe nie dziwi mnie popieranie kozojebcow przez gościa co r*cha kota doskonale ich rozumie

siedlik

2024-01-09, 19:07
Dostal za to ze sie tylko 4 razy modlił, a nie 5.

B.T.K

2024-01-09, 19:13
A pamieta do dziś przewinienie wobec rodziców i samego siebie. Albowiem ten kto dostał kablem od prodża jak mu się należało. Po latach dopiero zrozumie a nauke do konca zycia zapamieta, że jak nie prośba to dupa i nogi sine. :mrgreen: po mojemu muszą być rządy twardej ręki inaczej rolę się odwracają i później biedronie matki w domach leją

mojsze100

2024-01-09, 19:47
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie popieram ale rozumiem.



Jako ojciec podpinam się pod kolegi zdaniem. Sam nieraz dostałem wpie**ol jak dziecko z 90 rocznika. Czy wyszło mi na dobre ... Czasem myślę że tak, czasem sam się zastanawiam czy na pewno...
Ale myślę że fakt dzisiejszym gnojkom przydałby się chociaż taki jeden wpie**ol w życiu żeby zobaczyć ze konsekwencją może być bolesna.
Chociaż z drugiej strony mój 6latek jeszcze się uchował bez wpie**olu...

Nome

2024-01-09, 20:02
jakoś nie widzę, żeby tu komuś to bicie na zdrowie wyszło...

okotdi

2024-01-09, 20:05
"Jakie ich kozojebców chowanie"

A no takie, zeby wiedzieli, ze jak ojciec cos powie, to tak ma byc. Bez dyskusji, bez pytan i bez sprzeciwu.

Nie matka, ojciec.

I moze jestm stary, bo 40 na karku, ale mnie tez wychowywano wg. tzw. twardych zasad. Za przewine bylem karany ciezko ale za dobre uczynki nagradzany. I dobrze mi z tym.
Wiem czym jest dobro a czym zlo.

Moja zona jest baaardzo przeciwna takim twardym zasada i moze dlatego, nasza corka, wychowywana po jej mysli, ma dwojke dzieci z dwoma dupkami i zanosi sie na poszukiwania kolejnego.

Ale mi powieka nie drgnie jak slysze te ich zale.
Zona uwazala inaczej, corka tez, wiec teraz moga najwyzej uslyszec ode mnie "A nie mowilem" i moj "glupi" smiech.

Dyscyplina jest niezbedna w wychowaniu dziecka.
Koniec i kropka.

Bezstresowe to moze byc pasienie krow lub owiec zeby miesko bylo smaczniejsze. (Czyt. Wolowina Kobe)

Ale nie potomstwa :evil:


:evil: :evil:

Nome

2024-01-09, 20:09
iggiamakim napisał/a:

Dostałem taki sam wpie**ol od ojca ponad 30 lat temu i wyszło mi to na dobre. Jak widzę dzisiejsze sp***oliny łażące po ulicach, to myślę, że niektórym taki właśnie wpie**ol wychowawczy się należy. Rusz dzisiaj gówniarza, to Cię milicją, albo telefonem zaufania postraszy!!!! Urwał jego nać!!!! ...do czego to doszło!!!



ciężkie życie sadysty :)

tigerqaz

2024-01-09, 20:25
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i to się nazywa odpowiednie wychowanie, a nie jak dzisiejsze sp***olenie bezstresowe



Bynajmniej był szacunek do starszych, biednych i znane było pojęcie wartości .
A teraz gnoje mają wszystko co chcą, bo w innym razie mogą rodziców wsadzić do puchy, a jak chcą dobrą ocenę w szkole, to wystarczy postraszyć nauczyciela, że się go oskarży o molestowanie. Gnoje i szmaty rosną bez soczystego wpie**olu od ojca albo matki.

hitmeme

2024-01-09, 20:27
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i to się nazywa odpowiednie wychowanie, a nie jak dzisiejsze sp***olenie bezstresowe



Głupi jesteś .Stary ci robił taką karuzelę?

panwaszka

2024-01-09, 20:57
W zoo bez zmian

420710247365

2024-01-09, 21:01
iggiamakim napisał/a:

Dostałem taki sam wpie**ol od ojca ponad 30 lat temu i wyszło mi to na dobre. Jak widzę dzisiejsze sp***oliny łażące po ulicach, to myślę, że niektórym taki właśnie wpie**ol wychowawczy się należy. Rusz dzisiaj gówniarza, to Cię milicją, albo telefonem zaufania postraszy!!!! Urwał jego nać!!!! ...do czego to doszło!!!



Chcesz jeszcze raz? Skoro to takie pożyteczne dla rozwoju osobistego to ja chętnie pomogę ci stać się lepszym człowiekiem.

Siriuz

2024-01-09, 21:28
420710247365 napisał/a:

Chcesz jeszcze raz? Skoro to takie pożyteczne dla rozwoju osobistego to ja chętnie pomogę ci stać się lepszym człowiekiem.



On został dobrze odchowany, ale po Tobie widać, że wychowany przez babę

sadownyk

2024-01-09, 21:41
Bmwf10520 napisał/a:

kiedyś ten mały upie**oli łeb temu duzemu



jak byłem mały ojciec mnie bił. teraz ja mu spuszczam łomot jak mnie wk***i - taka prawda :)