18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki jeden taj w spódnicy...

Halman • 2024-01-09, 05:51

wywiesił się i wybujał...

tarcer123

2024-01-09, 06:13
Powieszenie że sznurem krótkim. Gdyby pętla była prawidłowa to nie było by aż takich drgawek. Ale cel osiągnięty.

Zulu-Gula

2024-01-09, 06:14
Co się wybujał, to jego.
Pewnie nawet Śmierć się zdziwiła, co to za tańce r*chańce. :lol:

kubol

2024-01-09, 06:42
Jak dlugo czlowiec utrzymuje swiadomosc w takich sytuacjach? Ktos sie wypowie? Jakis expert? Moze ktos z doswiiadczeniem w tej dziedzinie?

Zuwalsky

2024-01-09, 07:10
I ch*j ci w dupę ciabaty synu nie potrzebny element w dupę j***ny hak Ukraińcy u nas ale za raz się skończy bo zakenski zasoby chcę tych w końcu k***a młodych u nas niech się k***y za ojczyznę wezmą a bogaci teslami po Warszawie niech jeżdżą na k***a ukraińskich plachah hahahahaha

WhyDuck1

2024-01-09, 07:19
Miata go jak Stocha na Planicy.

KtM

2024-01-09, 08:14
„wywiesił się i wybujał”

czyli wyhuśtał.

Kutazz

2024-01-09, 09:32
Tata pranie powiesił
A nie czekaj…

Verdi

2024-01-09, 09:40
kubol napisał/a:

Jak dlugo czlowiec utrzymuje swiadomosc w takich sytuacjach? Ktos sie wypowie? Jakis expert? Moze ktos z doswiiadczeniem w tej dziedzinie?



Z doświadczenia owszem, świadomość jest niesamowicie krótko, tak naprawdę w momencie kiedy występują drgawki na początku to świadomością jesteś już w innym świecie. Serio, taki ucisk na szyi odcina myślenie błyskawicznie, w kilka sekund. Cała reszta to już odruchy mięśni, oczywiście na śmierć trzeba czekać znacznie dłużej ale dla zainteresowanego jest to już nieświadome czekanie. Miałem okazję przypadkowo się powiesić na urbexie, szczęśliwie byłem z ekipą, przechodząc po takiej kładce poślizgnąłem się i taki pręt który gdzieś z sufitu wisiał przebił mi kominiarkę która miałem założona na szyję, do szybkiego założenia na ryj, z jednej strony spoko że nie nadziałem się szyją, bo nie odpowiedziałbym tego, z drugiej podobno ściągnęli mnie w kilkanaście sekund, ale odcięło mnie w może 5

Roger Waters

2024-01-09, 09:55
Zuwalsky napisał/a:

I ch*j ci w dupę ciabaty synu nie potrzebny element w dupę j***ny hak Ukraińcy u nas ale za raz się skończy bo zakenski zasoby chcę tych w końcu k***a młodych u nas niech się k***y za ojczyznę wezmą a bogaci teslami po Warszawie niech jeżdżą na k***a ukraińskich plachah hahahahaha



Jakie ciabaty?
Dobrze się czujesz?

psotny_fiutek

2024-01-09, 10:24
Kóz już w okolicy brak ( zr*chali ). To wybrali najsłabszego w stadzie, ubrali w sukienkę i za babę/kozę robi... Nie dziwota że nie wytrzymał i się wyhuśtał.

Baronessa

2024-01-09, 10:35
Tak szybko i bezboleśnie?! No dobra, przekonał mnie j***niec...



tarcer123 napisał/a:

Powieszenie że sznurem krótkim. Gdyby pętla była prawidłowa to nie było by aż takich drgawek. Ale cel osiągnięty.


Drgawki zawsze są przy powieszeniu. Tutaj zaskakujące jest, że tak szybko ustąpiły, pomimo złej pętli i próby ratowania się stając na krzesło. Inni prawidłowo zaciskają pętlę na szyję węzłem szubienicznym, a i tak bujają się po 7 minut, albo dłużej...



BillWilkins napisał/a:

czy go to bolało?


Łaskotało.

Niuniek2000

2024-01-09, 13:41
Się chyba rozmyślił ale było za późno.

dOpieca

2024-01-09, 14:07
Verdi napisał/a:

Z doświadczenia owszem, świadomość jest niesamowicie krótko, tak naprawdę w momencie kiedy występują drgawki na początku to świadomością jesteś już w innym świecie. Serio, taki ucisk na szyi odcina myślenie błyskawicznie, w kilka sekund. Cała reszta to już odruchy mięśni, oczywiście na śmierć trzeba czekać znacznie dłużej ale dla zainteresowanego jest to już nieświadome czekanie. Miałem okazję przypadkowo się powiesić na urbexie, szczęśliwie byłem z ekipą, przechodząc po takiej kładce poślizgnąłem się i taki pręt który gdzieś z sufitu wisiał przebił mi kominiarkę która miałem założona na szyję, do szybkiego założenia na ryj, z jednej strony spoko że nie nadziałem się szyją, bo nie odpowiedziałbym tego, z drugiej podobno ściągnęli mnie w kilkanaście sekund, ale odcięło mnie w może 5



Przyznaj sie normalnie ze z koleszkami przy waleniu sie podduszaliscie a nie jakies urbexy i kladki wymyslasz :D