18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki jeden taj w spódnicy...

Halman • 2024-01-09, 05:51

wywiesił się i wybujał...

Kurde26

2024-01-09, 15:21
Chyba zmienił zdanie, ale było za późno

Andrzejas

2024-01-09, 15:27
Zuwalsky napisał/a:

I ch*j ci w dupę ciabaty synu nie potrzebny element w dupę j***ny hak Ukraińcy u nas ale za raz się skończy bo zakenski zasoby chcę tych w końcu k***a młodych u nas niech się k***y za ojczyznę wezmą a bogaci teslami po Warszawie niech jeżdżą na k***a ukraińskich plachah hahahahaha



7:10, wtorek, a ten już napie**olony! :ciasteczkowy:

danielusx25

2024-01-09, 16:45
ubral sukienke żeby wkostnicy mieli dobry dostęp do jego czarnego kakaowego oka

majeńka

2024-01-09, 17:40
Ale mógł lepszą kieckę założyć. Na ten jeden raz warto się odstawić.

parapsychol

2024-01-09, 18:41
kubol napisał/a:

Jak dlugo czlowiec utrzymuje swiadomosc w takich sytuacjach? Ktos sie wypowie? Jakis expert? Moze ktos z doswiiadczeniem w tej dziedzinie?



2 minuty, pozniej niby sa ruchy ale brak swiadomosci.

tarcer123

2024-01-09, 19:16
Jakie 2 minuty? Od momentu zawisniecia kilka sekund i urywa się film. Kilka minut wiszenia i mozg jest martwy z powodu braku natlenionej krwii. Odwieszenie już nic nie daje mimo tego że serce może jeszcze bić kilkanaście minut.

Nome

2024-01-09, 20:27
tak zwany taniec na sznurze... kiedyś podobno bardzo modny

Bul_od_bytu

2024-01-09, 23:17
tarcer123 napisał/a:

Jakie 2 minuty? Od momentu zawisniecia kilka sekund i urywa się film. Kilka minut wiszenia i mozg jest martwy z powodu braku natlenionej krwii. Odwieszenie już nic nie daje mimo tego że serce może jeszcze bić kilkanaście minut.



Dokładnie. Odcięcie świadomości to około 6-12 sekund bez dopływu krwi do mózgu. Potem to już odruchy jak kasłanie lub przełykanie bo mózg ogłasza fajrant

el

2024-01-09, 23:44
Zuwalsky napisał/a:

I ch*j ci w dupę ciabaty synu nie potrzebny element w dupę j***ny hak Ukraińcy u nas ale za raz się skończy bo zakenski zasoby chcę tych w końcu k***a młodych u nas niech się k***y za ojczyznę wezmą a bogaci teslami po Warszawie niech jeżdżą na k***a ukraińskich plachah hahahahaha



To "nagranie" to instrukcja dla Ciebie

Hoody77

2024-01-10, 00:48
To nie jakieś ćwiczenie na wzmocnienie mięśni karku?

dziki76

2024-01-10, 16:38
Dancing Queen...
Breloczek chciał delikatniej i mniej się męczyć dlatego się osuwał. W rzeczywistości męczył się bardzo długo.

pdonn

2024-01-12, 21:21
Verdi napisał/a:

Z doświadczenia owszem, świadomość jest niesamowicie krótko, tak naprawdę w momencie kiedy występują drgawki na początku to świadomością jesteś już w innym świecie. Serio, taki ucisk na szyi odcina myślenie błyskawicznie, w kilka sekund. Cała reszta to już odruchy mięśni, oczywiście na śmierć trzeba czekać znacznie dłużej ale dla zainteresowanego jest to już nieświadome czekanie. Miałem okazję przypadkowo się powiesić na urbexie, szczęśliwie byłem z ekipą, przechodząc po takiej kładce poślizgnąłem się i taki pręt który gdzieś z sufitu wisiał przebił mi kominiarkę która miałem założona na szyję, do szybkiego założenia na ryj, z jednej strony spoko że nie nadziałem się szyją, bo nie odpowiedziałbym tego, z drugiej podobno ściągnęli mnie w kilkanaście sekund, ale odcięło mnie w może 5



przeżyłeś?

Szrek_masochista

2024-03-18, 23:49
tarcer123 napisał/a:

Jakie 2 minuty? Od momentu zawisniecia kilka sekund i urywa się film. Kilka minut wiszenia i mozg jest martwy z powodu braku natlenionej krwii. Odwieszenie już nic nie daje mimo tego że serce może jeszcze bić kilkanaście minut.



Sam probowalem sie powiesic w bardzo slaby sposob ale i tak wiekszosc ciezaru ciala ciagnela mnie w dół i przez caly czas bylem swiadomy po okolo 2 minutach duszenia się, zrezygnowalem ponieważ się rozmyśliłem. Wszystko zalezy od sznura, wagi oraz pozycji w ktorej wisisz a takze od tego czy powieszenie nastepuje gwałtownie czy powoli vo jak gwlatownie to latwo wtedy zerwac rdzeń kregowy. zalaczam zdjecie z roznymi sposobami, od ktorych bedzie zalezec czas smiercj i odczucie.