18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka para zawstydziła by nawet Popka

T3RMINATOR • 2021-01-06, 04:59
W sumie najważniejsze że się kochają... :hitlerzaba:


bercisko

2021-01-06, 10:10
Mamo, tato mam pie**olca! W uchu kolczyk w dupie stolca. I ryj cały mam pocięty. Chyba jestem pie**olnięty!

piorun343

2021-01-06, 12:36
To sam doktor Mengele by wymiękł przy takich cudach.

Ziomee22

2021-01-06, 12:54
Zawsze widząc panków zastanawiało mnie co musiało im się przytrafić w dzieciństwie że startują w zawodach " kto lepiej sp***oli se facjate" Fajne duperki ( kobiety) niektóre a napie**olą tych kolczyków, wymaże się gównem i udaje szatana :D Zachodzi też pewne powiązanie ideowe pomazanych antysystemowców chodzących na marsze drąc p*zde na wszystkich i wszystko nie mając żadnych argumentów zmiany na lepsze potem wracają na swój sqacik fapać do marichunahen...
Sami robią z siebie patologie i są wielce oburzeni że ich normalni ludzie nie chcą akceptować w normalnym świecie. j***ć Antifiarzy!!

szwagier87

2021-01-06, 12:54
35i napisał/a:

I pewnie poznali się w pracy.



Mysle ze tacy ludzie nie pracuja bo sa poprostu bogaci i tyle co najwyzej moge miec swoja pracownie tatu bo nie wobrazam sobie aby ten koles mogl robic hamburger w mlu albo byc kasjerem w "biedronce"

lukaszke

2021-01-06, 13:09
taki to se przynajmniej moze swobodnie podlubac w nosie

T3RMINATOR

2021-01-06, 13:12
Lobo24 napisał/a:

Bo ludzie mają tendencję do radykalizacji. A radykalizacja to zła droga.
Rok temu w centrum można było spotkać jakiś frików pomalowanych na twarzy ch*j wie czym poubieranych jakby ich Jacyków po lobotomii przez-oczodołowej stylizował. Teraz są rejony (okolice złotych tarasów, czy nowego światu) gdzie tych czubów jest prawie połowa. Hermafrodyci z pomalowaną długopisem twarzą, kolczykami na całej twarzy. Często nie wiadomo jakiej to jest płci.
Co do pary to są chyba rodzice popka.



Nie wiem czemu są według Ciebie winni ci Hermafrodyci, przecież oni się tacy rodzą?
To transseksualiści się przerabiają specjalnie bo mają z mózgiem coś nie tak.
Teoretycznie jakbym wolał facetów to zostałbym gejem a w życiu nie pozwoliłbym sobie ingerować w ciał i obcinać ku*asa.

outsidethebox86

2021-01-06, 13:21
NataliaW napisał/a:

Jeśli dalej będziemy akceptować i nazywać normalnymi homosiow, transów i tego typu inne dziwadla. To będzie tego więcej i więcej, aż w końcu to tego typu "ludzie" będą mówić co jest normalne a co nie. Jeszcze 15 lat temu w szkole powiedzieć na kogoś pedał to była największa obraza, dziś sami się ujawniają. Nastepuje jakieś orwellowskie odwrócenie pojęć, a miernoty i debile stają się autorytetami.



Gdyby normalni ludzie sobie na takie coś nie pozwalali, to by tego nie było. A tak to pozwalamy sobie obkrajać naszą wolność, codziennie, kawałek po kawałeczku. Media oswajają nas z pedalstwem, transeksualizmem i innymi zwyrodnienieniami, a później pomału pojawiają się takie kwiatki w społeczeństwie. Az w końcu organizują parady i biegają po ulicy nago, dochodząc swoich praw. Widać to nie tylko na przykładzie tego śmiesznego pedalskiego ruchu.

Z resztą większość ludzi potrafi tylko gadać, a nie robić. To, że tak jest, jest w dużej mierze naszą zasługą. Jesteśmy biernym społeczeństwem.
Kiedyś kuźwa powstania, listopadowe, styczniowe, warszawskie, a teraz? Conajwyżej powstanie pod biedronką, jak promocje rzucili i się rzucą na siebie Janusze i Grażyny. A najgorsze jest to, że to nie jest śmieszne, taka jest rzeczywistość...

Już widzę te tłumy wychodzące na ulicę w obronie tradycji rodzinnych...

sebolcio

2021-01-06, 13:25
Ciekawe czy spuści jej wpie**ol za zdradę, jak potomstwo urodzi się białe i bez kolczyków :D

35i

2021-01-06, 13:47
szwagier87 napisał/a:

Mysle ze tacy ludzie nie pracuja bo sa poprostu bogaci i tyle co najwyzej moge miec swoja pracownie tatu bo nie wobrazam sobie aby ten koles mogl robic hamburger w mlu albo byc kasjerem w "biedronce"



A ja myślę, że to bieda umysłowa i materialna. Marmurów w tle nie widać, co najwyżej wejście na jakiś sqat. To są ludzie z zaburzeniami i uzależnieniami, mający problemy z funkcjonowaniem w społeczeństwie, więc szczerze wątpię, żeby byli przy kasie. Nawet jakby odziedziczyli, to by przej***li na prochy.

MalcolmX

2021-01-06, 15:59
Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: "Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny".

św. Antoni Pustelnik, Antoni Wielki (Opat), Święty Antoni, (ur. 250 lub 251 w Koma, zm. 356 w pobliżu góry Kulzim)

Bandzior020

2021-01-06, 18:11
Tyo nazywa się Michel praddo, i jest trzecim kolesiem na świecie który odciął sobie nos w imię tzw. Body modification

ddss

2021-01-06, 18:34
Nową część Bright kręcą ?

ququa

2021-01-06, 18:59
Halman napisał/a:

, ja bym ich widział w jakiś programach telewizyjnych ale dla przedszkolaków... dziecko przecież musi byc otwarte na odmienności i nabierać szacunku do parafilii..



o dobre

niedawno był filmik z mikołajem przebranym za tego zielonego ...ten nie musiałby sie przebierać