18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak w USA działają skrzyżowania!

Nap_Limak • 2012-06-08, 10:04
Skrzyżowanie po amerykańsku.


Adasi

2012-06-11, 11:57
Darkeduar napisał/a:



Skończcie k***a... Tak, zgodzę się, że hamerykanie to burgerozjady i 70% ich populacji to spaślaki. Ale kultura jazdy jest u nich podobna jak w Wlk. Brytanii (czyt. dużo, dużo lepsza od tej w Polsce (jeżeli w Polsce w ogóle istnieje)). I nie pie**olcie, że "cudze chwalicie, swojego nie znacie", bo trochę świata zwiedziłem i jeżeli chodzi o ten aspekt podróżowania, to Polacy są tak zawistnymi ch*jami drogowymi, że u nas "kultura jazdy" nigdy się nie poprawi (pojawi?).



Tak pie**olisz, że prawie z krzesła spadłem. W anglii zjeździłem ładne parę tysięcy kilometrów z kierownicą po złej stronie (innymi słowy pasażer prowadzi) i kultura jazdy jest praktycznie identyczna jak u nas. Lokalne małe społeczności są mega kulturalne to fakt, ale generalnie angole nie są w NICZYM lepsi od nas. Mój szwagier (anglik...) zawsze pie**oli jak to w Polsce niebezpiecznie się jeździ, a w Anglii jest dokładnie tak samo jeśli nie gorzej.
Jak żeś p*zda za kierownicą i potrzebujesz miejsca szerokości 300metrów to twoja sprawa. To już nie kultura odznacza innych tylko chęć pomocy niepełnosprawnym.
Skoro u nas nie ma kultury jazdy, to bym z pracy nigdy nie mógł wyjechać, a w rzeczywistości to w korku 5 pasów zmieniam bez większych zgrzytów codziennie na odcinku 100-200m.


To skrzyżowanie też jakiś ciężki idiota wymyślił dla innych swojego pokroju. Byłoby rondo i po krzyku, wszystko zdecydowanie szybciej i sprawniej.

brandon

2012-06-11, 16:18
UP@

Widac ze "kulturalny" z ciebie kierowca. Tryskasz kulturka osob.

sebix97

2014-02-05, 03:30
the_satyr napisał/a:

w polandii by się pozabijali na takim skrzyżowaniu



Na środku podest i gale pijanego mma odpie**olić, jak to robią w Polsce pod spożywczakami :D