18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak w USA działają skrzyżowania!

Nap_Limak • 2012-06-08, 10:04
Skrzyżowanie po amerykańsku.


mikEWrona

2012-06-08, 16:53
Czy tylko mnie ten koles tak wk***ia ? :D

juki

2012-06-08, 17:05
Tak czy siak, kulture jazdy maja wysoka.

blendziooh

2012-06-08, 17:33
Tam przynajmniej mają jakąś kulturę na drodze. A co jest u nas? Każdy debil w samochodzie czuje się panem świata, bo go stać na benzynę i używany 15 letni samochód i od razu rości sobie prawo do wyprzedzania na podwójnych ciągłych, najeżdżania na pas wyłączony z ruchu czy ścinania zakrętów, skutkiem czego linie się zacierają w ch*j. Przykład -> Bytom.

Darkeduar

2012-06-08, 17:34
lofix1 napisał/a:

4 stopy :amused:
geniusze nie ogarneliby poczciwego skrzyżowania dróg równorzędnych to wolą zaj***ć każdemu po stopie



Skończcie k***a... Tak, zgodzę się, że hamerykanie to burgerozjady i 70% ich populacji to spaślaki. Ale kultura jazdy jest u nich podobna jak w Wlk. Brytanii (czyt. dużo, dużo lepsza od tej w Polsce (jeżeli w Polsce w ogóle istnieje)). I nie pie**olcie, że "cudze chwalicie, swojego nie znacie", bo trochę świata zwiedziłem i jeżeli chodzi o ten aspekt podróżowania, to Polacy są tak zawistnymi ch*jami drogowymi, że u nas "kultura jazdy" nigdy się nie poprawi (pojawi?).

juki

2012-06-08, 19:07
Darkeduar napisał/a:



Skończcie k***a... Tak, zgodzę się, że hamerykanie to burgerozjady i 70% ich populacji to spaślaki. Ale kultura jazdy jest u nich podobna jak w Wlk. Brytanii (czyt. dużo, dużo lepsza od tej w Polsce (jeżeli w Polsce w ogóle istnieje)). I nie pie**olcie, że "cudze chwalicie, swojego nie znacie", bo trochę świata zwiedziłem i jeżeli chodzi o ten aspekt podróżowania, to Polacy są tak zawistnymi ch*jami drogowymi, że u nas "kultura jazdy" nigdy się nie poprawi (pojawi?).




To chyba nie byles na wschodzie.... Ukraina & Rosja - kraje bezprawia. Na Bialorusi to jeszcze jako tako to wyglada, ale reszta ze starego bloku wschodniego to porazka pod wzgledem kultury jazdy....

bravoteampolska

2012-06-08, 20:41
ch*j to warte , jedna wielka wolna amerykanka .
Jakby tak porządny ruch był na tym skrzyżowaniu ,to pewne jest ze robi się korek , burgery na siebie trąbią i powstaje z tego jedna wielka awantura

brandon

2012-06-08, 20:47
drakkarrudy . ja juz dawno wyjechalem z tego kraju. zrob prawko. wyjdz z domu. porownaj kulture z innymi krajami europejskimi... zobaczysz wtedy w jakiej dupie mieszkasz...

komandor121

2012-06-09, 00:01
nienawidze jezdzic w pl, zj***ne drogi, zle dobrane ograniczenia i ogrom sk***ysynstwa

lofix1

2012-06-09, 00:17
Darkeduar napisał/a:



Skończcie k***a... Tak, zgodzę się, że hamerykanie to burgerozjady i 70% ich populacji to spaślaki. Ale kultura jazdy jest u nich podobna jak w Wlk. Brytanii (czyt. dużo, dużo lepsza od tej w Polsce (jeżeli w Polsce w ogóle istnieje)). I nie pie**olcie, że "cudze chwalicie, swojego nie znacie", bo trochę świata zwiedziłem i jeżeli chodzi o ten aspekt podróżowania, to Polacy są tak zawistnymi ch*jami drogowymi, że u nas "kultura jazdy" nigdy się nie poprawi (pojawi?).



proszę Cię. Cieszę się, że nie jedno miejsce miałeś okazję zwiedzić bo przynajmniej jesteś bogatszy o wspomnienia. jednak nie wrzucaj do jednego wora kierowców z uk, usa, tudzież germany i reszty świata. Oni mają czas na to by pielęgnować kulturę jazdy z jednej prostej przyczyny - posiadają infrastrukturę, która pozwala im do bezstresowego poruszania się pojazdami uwzględniając przede wszystim komfort swój i innych użytkowników.
począwszy od aspektu psychologicznego - biedny polak sra się o swój wycackany bolid, coby w dziure nim nie zaj***ł, a żeby inny ch*j mu nic nie zrobił wykonując swoją podróz
na drodzę jesteśmy w permanentym stresie, bo nie mamy sieci dróg i każdy kurs to wyzwanie. w trakcie wyzwań nie ma czasu na sentymenty i stąd wszędobylskie kurestwo.

dziękuję.

P@...........@C

2012-06-09, 00:46
a tak działają skrzyżowania w Rosji :D


lofix1

2012-06-09, 01:07
tymczasem w grecji


andib13

2012-06-09, 01:14
W Polsce już by tam stał czarny punkt :D

STR8

2012-06-09, 02:59
nie łatwiej rondo postawić ?

teken

2012-06-09, 11:17
kultura jazdy jest u nich fajna, nie to co u nas, większość kierowców to j***ne buraki.
Wczoraj miałem sytuację, która mnie rozj***ła totalnie. Jadę sobie drogą osiedlową (dwukierunkowa, ale aut po bokach naustawiane, że się tylko 1 zmieści), ja jadąc sprinterem 316 (długi i dosyć szeroki) dojeżdżam do skrzyżowania (chciałem jechać prosto), z prawej jedzie typ, dojechał mi na środek krzyżówki, tak, że musiałem go ominąć od prawej strony, przy czym długim sprinterem jest to trudno zrobić, mając z każdej strony zaparkowane auta. No ale wprawę już w tym aucie mam to se jakoś poradziłem. Poprosiłem kolesia, żeby mi się wycofał, bo nie ma nikogo z tyłu, a on nic, ja zaczynam go omijać, a on przez otwarte okno "hehe męcz się", no myślałem, że mu przypie**olę.
Wczoraj też, tym samym autem jadę i skręcam w podwórko w lewo (sprinter ma kilka metrów i dosyć mocno się "łamie" i mu dupa zachodzi", czekam aż z naprzeciwka przejedzie auto, a tu jeb mnie z prawej strony skuter wymija i zaciesza mi ryjem przez szybę, lewdwo się zmieścił, bo już byłem lekko nakręcony. Jak bym go nie widział to bym go nieźle dupą przetrącił.

Ale co do tego skrzyżowania - trochę na siłę utrudniają, choć jak bym tam mieszkał to pewnie tak bym mówił o polskich rondach.

pawu95

2012-06-09, 16:57
A w Polsce by bylo tak:
Ej no, ze wszystkich innych stron tez maja znak stop, niech oni sie zatrzymuja, ja nie musze - i tak na kazdej ze stron.