18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak w Częstochowie płaci się mandaty

cielakhsb • 2013-01-07, 23:36
Nagrane kaloryferem :idzwch*j:

wudun

2013-01-08, 10:15
Dla czego nie nagrali jak liczy?
Jej jedyną pracą było pewno oddzielenie 1,2 i 5 o ile ma stary model maszyny do liczenia bilonu bo przy nowej nawet tego nie musi robić;D

Damianix

2013-01-08, 10:37
Ukarać? Gość chyba sam siebie ukarał. Babce pewnie to zwisa, siedzi tam 8h i idzie do domu, a gościu musiał siedzieć i patrzeć się jak baba liczy pieniądze. Na miejscu tej babki jebną bym się z 2 razy, żeby debil sobie postał przy okienku z 3h.

bigosamigos77

2013-01-08, 11:00
Pieniądz to pieniądz na ch*j drążyć temat ;)

booore

2013-01-08, 11:02
"... w każdej sprawie karzą nam latać..."
W tym momencie, już wiadomo kto i co. Dziękuję, do widzenia.

Ch...........on

2013-01-08, 11:10
piratv90 napisał/a:

widzę że pięknie autor filmu ukarał panią "Wiesławę" która pracuje 8 godzin 5 dni w tygodniu za góra 1200 zł na rękę


szkoda że tak mało jest takich bohaterów.........



a tak na serio
ciekawe czy też był taki wygadany jak wypisywali mu ten mandat
w końcu trzeba na kimś słabszym odreagować



To idź pracować za Panią ,, Wiesławę''... Praca jak każda inna i nie uważam, że powinno się jej w jakiś sposób żałować (nie dzieje jej się krzywda ani nikt jej nie obraża). Już rzygam tym sztucznym współczuciem. Ciekawe czy jesteś takim dobrym człowiekiem na co dzień, bo z twojego posta aż bije troska i empatia w stosunku do jakiejś obcej kobiety. Natomiast w stosunku do całkiem obcego mężczyzny wyrażasz pewien rodzaj odrazy i zakładasz, że jest jakimś przygłupem, który chce się w pewien sposób odegrać na niewinnej kobiecie. Prawda jest taka, że Panie ,,Wiesławy'' w urzędach i pocztach najzwyczajniej w świecie się opie*dalają i najczęściej na swój sposób cwaniaczą. Na wszystko mają czas tylko nie na wykonywanie swoich obowiązków. Ponadto mężczyzna z filmiku płaci legalnym środkiem płatniczym akceptowalnym w naszym kraju i nie ma wymogu aby daną sumę uiszczać tylko w formie papierkowej albo podzielonej nominałami w wypadku kiedy jest to bilon (Pani ,,Wiesława'' właśnie to zarzuca mężczyźnie). To mnie boli w mojej ojczyźnie, że dba się o tych co nie potrzeba.

PaczekDNA

2013-01-08, 12:01
Aj tam problem:) Na każdego cwaniak znajdzie się większy, Pani z okienka nie zawiniła mu! Dlatego na jej miejscu długo bym liczył, parę razy się pomylił i od nową jakaś partie i tak do 17 i do domu!

tom1700

2013-01-08, 12:07
Proximate napisał/a:

Momęt k***a?
Jacy oni do ch*ja orginalni, było to pokazywane już tyle razy, że ten kolejny jest już denny, poza tym po takiej ortografii autora wnioskuję, że to wiejski przygłup albo tępy dres.




Hhahahahaha, ale ty jesteś przyj***ny :D

Autora znam osobiście, przepraszał za literówke, nie jest tępym dresem. Ty za jesteś pie**olonym hipokrytą, bo czepiasz się "momętu" a sam piszesz "orginalni".


Dla ciekawych.

Babka liczyła kasę ok 2 godzin
Dostał pół worka reszty :)

Moby_Dick

2013-01-08, 12:07
Temu k***a chcą żółte wycofać z obiegu! Coraz częściej w urzędach z tym się spotykają. Więc władza znowu se na rękę kombinuje żeby roboty za dużo nie mieli!

bialysrem

2013-01-08, 12:43
Spinacie dupy, dał babie do liczenia i tyle. A jak liczyła 2 godziny to już o niej świadczy. Ilekroć rozbijałem skarbonki liczenie nie zajmowało mi więcej niż 15 minut, a wcale mniej tam tego nie było. ;) wystarczy ruszyć łbem a nie liczyć moneta po monecie.
Btw. Bronicie baby w okienku, która przychodzi odpie**olić swoje, jak widać na filmie w ogóle się przy tym nie śpiesząc, nie szanując w ogóle czasu klienta/płatnika. Możecie spinać dupy, ale po pierwszej wizycie w państwowej instytucji z okienkami (nie mówię tu o poczcie i płaceniu za premium account w tibii) zrozumiecie skąd ta nienawiść do owych ludzi. Pozdrawiam.

mateelv

2013-01-08, 12:48
co za zasrany ćwiek, dostał mandat bo bidul musi jezdzić autobusem cale życie i teraz sie odgrywa na całym systemie, nędznik. Pani mogła powiedziec ze brakuje kasy, on by musiał znowu liczyć. Pryszczaty szczyl, życzę mu jak najgorzej

maniunio

2013-01-08, 13:36
A kobieta pewnie sobie pomyślała "No to sobie teraz poczekasz pajacu :]"

sh...........21

2013-01-08, 14:29
Co za idiotka ,przecież wystarczy się dowiedzieć ile waży 1 moneta i zważyć całość

tom1700

2013-01-08, 15:20
Mateelv - mandat był za parkowanie ;)

Shark - to były różne nominały.

piratv90

2013-01-08, 16:15
Chlebson napisał/a:

ble ble ble ble



a wiesz co mnie boli? że takie cwaniaczki jak ten gość na filmie zapominają języka w gębie jak ktoś im się postawi i odreagowują to na innych ludziach
Wielki bohater który wych*jał cały system (jak ktoś to ładnie wcześniej napisał)


ja nigdy nie miałem problemu z żadnymi urzędnikami
jak mi listonosz chamsko wepchał paczkę do skrzynki poszedłem na pocztę zj***łem tam wszystkich łącznie z nim i od tamtej pory dostarcza mi wszystko wprost do rąk

ja nawet bym nie mógł tam tak stać bezczynnie i patrzeć jak ona liczy.......
a na miejscu jej powiedział bym że się nie zgadza o 10zł i "jak chce to może sam przeliczyć i sprawdzić bo jestem już stara i słabo widzę"

MrOmnibus

2013-01-08, 16:27
Przeciętny sadol : Obrońca słabych i uciśnionych :amused:




Co tutaj się dzieje k***aa :szczerbaty: