18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak w Częstochowie płaci się mandaty

cielakhsb • 2013-01-07, 23:36
Nagrane kaloryferem :idzwch*j:

tepad.no

2013-01-08, 01:33
No ale teraz on tam musi czekac az to babka policzy bo co jesli wyjdzie za malo? Bedzie mial nie zaplacony mandat. No dobrze mogl odliczyc dokladnie ale jak odejdzie od okienka to babka moze zabrac sobie 20zl za liczenie i powiedziec, ze on jej dal taka kwote. Gosciu nie udowodni, ze tak nie bylo. Tak czy inaczej troche sam sie wkopal...

zerwikaptur

2013-01-08, 01:44
"mógł sie pruć do tego co mu mandat wypisywał"no niby tak ale wtedy by zarobił kolejny kwit tym razem na kolegium a tu chodziło o urzedasów co to w okienku czy za biurkiem maja cie w dupie i jak im sie chce to zalatwia sprawe jak sie należy albo cie podk***ia ile wlezie poodsyłaja po pietrach a na koniec powie ci k***a ze musisz przyjsc jutro ,jesli nie mieliscie wk***iajacej wizyty w jakims urzedzie to zapewne nic sami nigdy nie załatwialiscie .Ja miałem ostatnio na lotnisku konkret akcje niby nie urzad ale mentalnosc baby rodem urzednicza a mianowicie dzieciak katował o snikersa z maszyny a ze miałem najdrobniej 10 w papierku to wale do sklepiku by rozmienic wiec pytam baby czy mi to rozbije

B-nie
ja-czemu
B-bo nie
ja-ale dla dzieciaka chcialem na snikersa
B-a czy to mój problem

i ch*j musiałem leciec caly termianal zmienic kaske bo u niej tylko szlugi i gazety zadnych slodyczy

wojtek666

2013-01-08, 01:54
tak k***a brońcie ten zj***ny system i te stare psity w urzędach jakie to one nie są spracowane, a cały dzień kawke piją i ploteczki a jak przychodzisz coś załatwić, to z mordą co tu chcesz i z wielką łaską wyślą Cie dalej w świat z papierami....

straatveger

2013-01-08, 02:22
co ta stara k***a mu pie**oli ? żeby nominałami jej poukładał ?

ja jej k***ie bym poukładał w głowe bo jej sie poprzewrcałó

Proximate

2013-01-08, 02:46
Momęt k***a?
Jacy oni do ch*ja orginalni, było to pokazywane już tyle razy, że ten kolejny jest już denny, poza tym po takiej ortografii autora wnioskuję, że to wiejski przygłup albo tępy dres.

Darksaider

2013-01-08, 03:13
Brawo! Brawo! Zrobiłeś w ch*ja cały system, skoro jakaś baba musiała to wszystko policzyć, oj ty sprytny. A skoro już żeś taki cwany to tylko ładunek Ci zostało na wiejskiej zdetonować! ;)

Loaloa

2013-01-08, 03:25
Jeśli jeździ samochodem z taką samą wprawą, jak posługuje się polszczyzną to nie dziwne, że mandaty zbiera. Kobieta powinna to przeliczyć, tym samym trzymając typa przed okienkiem te parę godzin.

Sajgonski

2013-01-08, 04:38
Waluta to waluta, polski złoty to polski złoty. Ma przyjąć i ch*j.

Mom and Death

2013-01-08, 05:16
a jak dla mnie ten filmik pokazuje tyle, że płacący jest zwykłą złośliwą podłą k***ą której trzeba zaj***ć w ryj.

Vulpes

2013-01-08, 08:32
ja jebie panowie, gdzie tu złośliwość - chyba względem siebie samego. Pracuje w sklepie i jak ktos ma fantazje dać mi taki worek miedziaków, to sie ciesze. Serio. Pomyślcie - w takim sklepie czy urzędzie jest cały czas sporo rzeczy do zrobienia, a tak można w to wbijać, siedziec spokojnie, liczyc i popijac kawke. Zwykle to druga strona wymięka i dostaje trzęsodupu. Ja sobie licze bezstresowo w ogole sie nie spieszac i mi za to placa, nie musze z nikim gadac, wystawiac faktur, rozmawiać. O, a w tle sobie mogę sadola przeglądać.

Vendal

2013-01-08, 08:58
piratv90 napisał/a:

widzę że pięknie autor filmu ukarał panią "Wiesławę" która pracuje 8 godzin 5 dni w tygodniu za góra 1200 zł na rękę


szkoda że tak mało jest takich bohaterów.........



a tak na serio
ciekawe czy też był taki wygadany jak wypisywali mu ten mandat
w końcu trzeba na kimś słabszym odreagować



A nie pomyślałeś o tym, że kolo może zapłacił monetami o tak niskim nominale ponieważ wiedział że nie odczuje tego tak bardzo jak przy płaceniu świeżym, pachnącym banknotem stu złotowym? Sam mam takie drobniaki w szafie i wiem, że nie pójde z nimi do sklepu i nie kupie za nie chleba...są one dla mnie po prostu bezużyteczne. Więc czemu nie moge nimi zapłacić mandatu?

Torcida666

2013-01-08, 08:58
piratv90

Ty gienek pewnie masz trzynascie lat i nigdy nawet w UM nie stałeś
..i na ch*j sie wypowiadasz plebsie... do szkoły won !!!!

McPower

2013-01-08, 09:57
piratv90 napisał/a:

widzę że pięknie autor filmu ukarał panią "Wiesławę" która pracuje 8 godzin 5 dni w tygodniu za góra 1200 zł na rękę


szkoda że tak mało jest takich bohaterów.........



a tak na serio
ciekawe czy też był taki wygadany jak wypisywali mu ten mandat
w końcu trzeba na kimś słabszym odreagować



to że zarabia 1200zł nie znaczy że ma się w swojej pracy opie**alać! chyba nigdy nic nie załatwiałeś w urzędzie...

Czajol3

2013-01-08, 10:00
Brawo gościu zdobyłeś nagrodę ci**a miesiąca na sadolu - swoją nieporadność życiową kierujesz przeciwko komu, bogu ducha winnej babce z kasy? Czekaj tylko aż twoja stara się dowie że całą kase z rzebrania która miała iść na czynsz przej***łeś na mandat