18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to już jest

~Sunday • 2020-11-25, 12:58
Nie żeby powielać stereotypy, no ale k***a :mrgreen:


Flodzia

2020-11-25, 13:18
joeblacktwo napisał/a:

A dzwon gdzie ?



W piździe :-P

Syn_Milionera

2020-11-25, 13:29
Bo BMW łatwo driftować i dobrze nim się prowadzi. Takim sporciakiem przy drifcie bardzo łatwo się rozj***ć. Wiem bo rozj***łem już Lambo, teraz śmigam BMKą.

xiro

2020-11-25, 14:28
Syn_Milionera napisał/a:

Bo BMW łatwo driftować i dobrze nim się prowadzi. Takim sporciakiem przy drifcie bardzo łatwo się rozj***ć. Wiem bo rozj***łem już Lambo, teraz śmigam BMKą.



nawet mam zdj twojego lambo po wypadku

oraz obecna fure

Jesse.Pinkman

2020-11-25, 14:30
Syn_Milionera napisał/a:

Bo BMW łatwo driftować i dobrze nim się prowadzi. Takim sporciakiem przy drifcie bardzo łatwo się rozj***ć. Wiem bo rozj***łem już Lambo, teraz śmigam BMKą.



A potem standardowe ,,wstawaj, zesrałeś się" ^^

Asuritta

2020-11-25, 15:15
Kto kupuje BMW ?

Osoby z Bardzo Małym Wackiem ... bez fury niemieckiej nie znajdą c*pki bo są ciotami, mniejsze wacusie niż u azjatów LUB jak to w badaniach było "Kierowcom Audi i BMW brakuje kultury. I są na to badania! " https://spidersweb.pl/autoblog/kierowcom-audi-i-bmw-brakuje-kultury-niebezpieczna-jazda-badania/

Jesteście żałośni gdy widzę BMW lub audi które zapie**ala w mieście już wiem, Lepiej zwolnić bo debil zabije się rodzinę ale nie będzie nigdy normalny ...

dżonyłojlker

2020-11-25, 15:27
Syn_Milionera napisał/a:

dobrze nim się prowadzi



Składnia rodem z Podlasia.

nano50

2020-11-25, 15:28
Asuritta napisał/a:

Kto kupuje BMW ?
Osoby z Bardzo Małym Wackiem ... bez fury niemieckiej nie znajdą c*pki bo są ciotami, mniejsze wacusie niż u azjatów LUB jak to w badaniach było "Kierowcom Audi i BMW brakuje kultury. I są na to badania! "
Jesteście żałośni gdy widzę BMW lub audi które zapie**ala w mieście już wiem, Lepiej zwolnić bo debil zabije się rodzinę ale nie będzie nigdy normalny ...



Jakim innym samochodem można łatwo driftować i wk***iać takich Januszy jak Ty? Tylko BMW :)

Syn_Milionera

2020-11-25, 15:30
xiro napisał/a:

nawet mam zdj twojego lambo po wypadku
oraz obecna fure



Ja miałem akurat Gallardo. Na Aventadora mnie nie stać.

ps...........h2

2020-11-25, 15:49
no i co w zwiazku z tym ?

Zbysław

2020-11-25, 16:04
Kiedyś se kupie beemwice te nowe F 3 sa fajne

Newretrowave

2020-11-25, 16:05
Syn_Milionera napisał/a:

Ja miałem akurat Gallardo. Na Aventadora mnie nie stać.



Miałeś I rozj***les więc i tak jesteś debil. Nikomu nie imponuje auto za kilkaset tysięcy. To dalej tylko auto.

damian6102

2020-11-25, 16:17
Asuritta napisał/a:

Kto kupuje BMW ?
Osoby z Bardzo Małym Wackiem ... bez fury niemieckiej nie znajdą c*pki bo są ciotami, mniejsze wacusie niż u azjatów LUB jak to w badaniach było "Kierowcom Audi i BMW brakuje kultury. I są na to badania! "
Jesteście żałośni gdy widzę BMW lub audi które zapie**ala w mieście już wiem, Lepiej zwolnić bo debil zabije się rodzinę ale nie będzie nigdy normalny ...



Nie zesraj się z tymi mądrościami..

~KIERR3

2020-11-25, 17:19
No ładnie chłop bokiem poszedł m2