18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to już jest

~Sunday • 2020-11-25, 12:58
Nie żeby powielać stereotypy, no ale k***a :mrgreen:


AdamBrown

2020-11-25, 18:42
Syn_Milionera napisał/a:

Bo BMW łatwo driftować i dobrze nim się prowadzi. Takim sporciakiem przy drifcie bardzo łatwo się rozj***ć. Wiem bo rozj***łem już Lambo, teraz śmigam BMKą.



A ja rozj***łem myśliwiec f16 łatwo sie rozj***ł, bo leci szybko i mało waży, potem latałem beingiwe ale mi sie spalił w powietrzu, maubach był fajny ale wypadłem nim w przepaść, nie ma czego załować, najfajniej sie jeździło porshem, ale wpadłem w poslizg przy drifcie, rzeczywiście te sportówki przy drifcie są niestabilne, BMW nie kupiłem bo to auto dla Gejów, wiec sobie driftuje Oplem Merivą, z przyciemnianymi szybami, i silnikiem 1.3 jeżdżę w pomarańczowych okularach żeby mnie było lepiej widać, i puszczam na odtwarzaczu Reagge. :D

djpyza

2020-11-25, 20:11
Gmork napisał/a:

Składnia rodem z Podlasia.



a ty skąd ? jego mość z warszafki :D czy bliżej szwabów ? :D . pewnie jesteś taki tumanem :D że nawet nie wiesz co to słowo oznacza prowadzić,nie wspomnę o tumanie ^^^ więcej lekcji zdalnej to może coś pomoże.

picolo

2020-11-25, 20:23
Ale się spuszczacie, pałuje gruza bo w porównaniu z tymi dwoma to tania zabawka.

dżonyłojlker

2020-11-25, 20:28
djpyza napisał/a:

a ty skąd ? jego mość z warszafki czy bliżej szwabów ? . pewnie jesteś taki tumanem że nawet nie wiesz co to słowo oznacza prowadzić,nie wspomnę o tumanie ^^^ więcej lekcji zdalnej to może coś pomoże.



Pięknie się obsrałeś, wsioku. Gdy następnym razem będziesz miał zamiar pajacować, to pisz po polsku, kmieciu.


Pozdrów Pana "prezydenta". :lol:

Asia_wow

2020-11-26, 08:57
Asuritta napisał/a:

Kto kupuje BMW ?
Osoby z Bardzo Małym Wackiem ... bez fury niemieckiej nie znajdą c*pki bo są ciotami, mniejsze wacusie niż u azjatów LUB jak to w badaniach było "Kierowcom Audi i BMW brakuje kultury. I są na to badania! "
Jesteście żałośni gdy widzę BMW lub audi które zapie**ala w mieście już wiem, Lepiej zwolnić bo debil zabije się rodzinę ale nie będzie nigdy normalny ...



Żałosny jesteś ty. Ból dupsko ściska, bo z pewnością ciebie nigdy nie będzie stać na takie auto
:mrgreen:
Zasrancu jeden
:evil:

Kamil3l

2020-11-26, 20:02
AdamBrown napisał/a:

A ja rozj***łem myśliwiec f16 łatwo sie rozj***ł, bo leci szybko i mało waży, potem latałem beingiwe ale mi sie spalił w powietrzu, maubach był fajny ale wypadłem nim w przepaść, nie ma czego załować, najfajniej sie jeździło porshem, ale wpadłem w poslizg przy drifcie, rzeczywiście te sportówki przy drifcie są niestabilne, BMW nie kupiłem bo to auto dla Gejów, wiec sobie driftuje Oplem Merivą, z przyciemnianymi szybami, i silnikiem 1.3 jeżdżę w pomarańczowych okularach żeby mnie było lepiej widać, i puszczam na odtwarzaczu Reagge.



Dziwne, że o swojej panamerze nie wspomniał. Żałosny typ. Coś w stylu, napad w sklepie a ten z komentarzem: ja też ostatnio byłem w sklepie, podjechałem moją panamerą"
Ale ładnie mu Pan powiedział, jak poeta. Tyle, że to głupie pachole i nie zrozumie.

ferbiiii

2020-11-26, 22:04
Asuritta napisał/a:

Kto kupuje BMW ?
Osoby z Bardzo Małym Wackiem ... bez fury niemieckiej nie znajdą c*pki bo są ciotami, mniejsze wacusie niż u azjatów LUB jak to w badaniach było "Kierowcom Audi i BMW brakuje kultury. I są na to badania! "
Jesteście żałośni gdy widzę BMW lub audi które zapie**ala w mieście już wiem, Lepiej zwolnić bo debil zabije się rodzinę ale nie będzie nigdy normalny ...



Oj chyba ktoś ma stulejkę