18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to jest jak kobieta wyprowadza psa...

Halman • 2022-09-13, 08:21

zamiast pies kobietę...

Czorsky

2022-09-13, 10:14
Helman, mam wrażenie że czasami jesteś scenarzystom, i reżyserem tych filmików :D

The_Generat

2022-09-13, 10:46
lepiej być "scenarzystom" niż lingwistycznym imbecylę

PabloSkills

2022-09-13, 11:03
Bo w głowie kosmetyczka, fryzjer, shopping, insta i tik tok, wypoczynek na Bora Bora i lody na plaży...

Zamiast pies, okna, firanki, kuchnia, gary, praca... I obowiązkowe lody swemu facetowi po ciężkiej pracy.

NafazowanyKoleś

2022-09-13, 11:08
PabloSkills napisał/a:

Bo w głowie kosmetyczka, fryzjer, shopping, insta i tik tok, wypoczynek na Bora Bora i lody na plaży...
Zamiast pies, okna, firanki, kuchnia, gary, praca... I obowiązkowe lody swemu facetowi po ciężkiej pracy.




Co ty pie**olisz, zajebista azjatka, zamiast stać i drzeć p*zdę jak taka statystyczna typiara którą opisałeś wzięła sprawy w swoje ręce, próbowała coś zdziałać i zdziałała - pasek prześlizgnął się przez drzwi, pies cały. Może działania nie do końca przemyślane, ale jednak zostały podjęte.

Ty byś pewnie jak prawdziwy maczo nagrywał na sadola jak winda dekapituje ci psa, wiadomo.

Ajot

2022-09-13, 11:17
Brak rozumu zrównoważony siłą charakteru.

PabloSkills

2022-09-13, 11:24
NafazowanyKoleś napisał/a:

Co ty pie**olisz, zajebista azjatka, zamiast stać i drzeć p*zdę jak taka statystyczna typiara którą opisałeś wzięła sprawy w swoje ręce, próbowała coś zdziałać i zdziałała - pasek prześlizgnął się przez drzwi, pies cały. Może działania nie do końca przemyślane, ale jednak zostały podjęte.
Ty byś pewnie jak prawdziwy maczo nagrywał na sadola jak winda dekapituje ci psa, wiadomo.



Przecież sobie żartuje, wyluzuj gumkę w gaciach.
Łaska dobrze ogarnęła, a nie było czasu na analizy.

Geniusz

2022-09-13, 15:38
PabloSkills napisał/a:

Przecież sobie żartuje, wyluzuj gumkę w gaciach.
Łaska dobrze ogarnęła, a nie było czasu na analizy.



No, dobrze ogarnęła, ale to baba, zatem idiotka, co widać na filmiku, bo zamiast ze smyczą w łapie śmigać, to pie**oli ją wszystko, jak i pewnie wszyscy z bloku :-P Więc na pewno już niejednego psa posłała na drugą stronę swoim debilizmem ze smyczą i w końcu się nauczyła, jak "mniej więcej" zareagować w takiej sytuacji :lol:

saves

2022-09-13, 20:20
Muzyka z "Police Story"

P4GER

2022-09-13, 20:53
Buty spadły to chyba jasne wszystko

CrookerS

2022-09-14, 05:59
Buty spadly, juz po niej :krejzi:

Szacun za akcje, niby p*zda ale pokazala ze ma jaja :ok:

psotna_c*pka napisał/a:

Kundla na smalec



Chyba wlasciciela/wlascicielke :roll:

KamykHC

2022-09-14, 18:10
Ja pie**ole, myślałem, że chinolki są bardziej ogarnięte.