18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się zmiata śmieci w Polsce!

maciek2561 • 2013-02-07, 08:57
ŚMIEĆ !!!! - Którego złapano podczas włamania do sklepu komputerowego w maju 2012, postanowił w listopadzie 2012 wziąć drugiego ŚMIECIA !!! i zastraszyć pracowników w/w sklepu, zapewniając ich o totalnej demolce sklepu i dojechaniu pracowników..... co z tego wynikło...??

timmy77

2013-02-08, 20:03
2:01 porządny wychowawczy od Pana policjanta po lewej :D

torro

2013-02-08, 23:39
Kolejny cymbał, co nie potrafi kilkoma prostymi słowami opisać prostego filmiku. A ty szukaj człowieku czy nie było materiału jak chcesz wrzucić...

Rockers

2013-02-09, 12:32
Faktycznie, bomba od policjanta w 2:01 przepiękna :D
Za takie akcje przeciwko śmieciom zawsze piwko.

ultra2gb

2013-02-25, 00:59
Jak czytam te komentarze, to az mi sie usmiech sam rysuje na twarzy :)

facet w szarej bluzie ma zostac skazany? za co? co najwyzej za puszczenie bąka.


Naruszenie nietykalności? Pobicie? A kto mu to udowodni? Kto zlozy zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa? Napastnikow dwoch, zapewne z przeszloscia, w sklepie 3 świadków, ktorzy poręczą jak było.

W polskim prawie jest cos takiego jak zamiar bezposredni i ewentualny popelnienia przestepstwa. Wystarczy ze swiadkowie zeznaja ze napastnik powiedzial "za chwile ci przy***ole tak ze gwiazdy zobaczysz" i to juz jest podstawa do obrony siebie lub mienia.


zanim sie wypowiecie - pomyslcie, czy znacie sie na tym choc troche, by pisac konstruktywne opinie. Najpierw sprawdzcie na wikipedii (internetowej wszechwiedzy) definicje pobicia.

HatakeIV

2013-06-18, 22:40
chyba wiem jakie emocje nim kierowały, rząd cały czas okrada sam wziął kredyt żeby założyć firmę powoli się rozkręca a tutaj wbija 2 patafianów co chcą haracz :tasak:

AdamBrown

2019-01-21, 23:14
Hindus napie**ala dwóch kolesi a za nim dwóch się przypatruje, zamiast na nich skoczyć i chociarz ich przygnieść do ziemi jak on już to zrobił. mistrzowie niekumania sytuacji. :D

slawoszxx

2024-01-01, 02:47
Czy każdy koleś w okularach jest męską p*zdą?