18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tak się zmiata śmieci w Polsce!

maciek2561 • 2013-02-07, 08:57
ŚMIEĆ !!!! - Którego złapano podczas włamania do sklepu komputerowego w maju 2012, postanowił w listopadzie 2012 wziąć drugiego ŚMIECIA !!! i zastraszyć pracowników w/w sklepu, zapewniając ich o totalnej demolce sklepu i dojechaniu pracowników..... co z tego wynikło...??

vantage

2013-02-07, 11:07
NO k***a tak pięknie dnia nie mogłem zacząć :)

ginx2666

2013-02-07, 11:17
lisu777 napisał/a:

początek jest rozpie**alający,typ się z nimi tarza po podłodze,a koledzy co robią?jeden k***a łapa w kielni i spaceruje z telefonem,a drugi grzebie w papierach!



Bo go znają i wiedzą, że jak mu się wpie**olą między wódkę a zakąskę, to jeszcze im się dostanie. Koleś sobie świetnie poradził z tymi dwiema ciotami, prawdopodobnie po tym wszystkim lepiej się nawet czuł.

MadDave

2013-02-07, 11:22
Jestem pewien że gdyby był dźwięk usłyszelibyśmy taką rozmowę
-S-sprzedawca , C- łyse cwe*e
-C dawaj kasę k***o , bo k***a ja i ziomuś ci k***a jeb rozjebiemy ty k***o
S- wypie**alać
C- co k***a , taki k***a z ciebie k***a odważny k***a no dawaj k***a , ch*ju k***a.
Tutaj następuje pierwsze trafienie
C- ooook***a pawełek wstawaj sp***alamy ... oj oj , ała
S- ( do klienta ) dzwoń na policję
C- niee proszę , błagam , prosze pana , nie porszę , my przepraszamy, -pawełek - mhhyhmhmhhykuhwa.
S- policja zaraz tu będzie
C- aaałaa ty k***o !! aaała , aał , boże ałł k***a zobaczysz k***o zabije....aaaaaaałaa
Wpada policja
C- ała bo mnie boli , wy k***y chwdp! , aaał mamooooo

Mam nadzieje że gość ze sklepu nie dostał kary za pobicie z narażeniem utraty zdrowia , zachował się tak jak każdy kto broni swojej własności przed takimi łysymi cwe*ami którzy nic w życiu nie osiągną poza rekordami w piciu browarów za blokiem tak żeby matka nie widziała , gardzę takimi ludźmi a sprzedawcy należy się krata piwa . Amen

pi...........ka

2013-02-07, 11:23
kto normalny chodzi zastraszać w pomaranczowych butach ?

szachu44

2013-02-07, 11:30
Jeśli to pracownik to bym odrazu mu podwyżkę dał a jego koledze reprymęde i to mocną. Jeśli o mnie chodzi uważam, że takich ludzi powinno się naprawdę doceniać za lojalność. Bo pewnie w tym sklepie nie zarabia aż tyle by robić takie poświęcenie.

loss89

2013-02-07, 11:46
mój bohater! :-D

elkelk

2013-02-07, 12:02
będzie miało 1000 piw zakład?

Massdeath

2013-02-07, 12:03
@MadDave

Masz fantazję synek ;) musisz zacząć książki pisać

Roszp

2013-02-07, 12:08
Zygovsky napisał/a:

Nie skazali pana pracownika za pobicie? Kto znajdzie informacje co grozi pracownikowi wg. polskiego prawa?


Nic.
Prokuratura nawet nie wystąpi z urzędu o taką pierdołę.
Jedyne co może zrobić pan dres to pozew cywilny, który i tak zostanie oddalony.

n3grom

2013-02-07, 12:15
ma koles przeciez nagranie ze zostal pierwszy uderzony :) stal spokojnie zobaczcie sobie sami nagle przeskok momentu i dostaje byka i dopiero wtedy zaj***l pierwszemu

virdem

2013-02-07, 12:17
Piekna akcja, na poczatku myslalem ze ten dziadek cos hardkorowego odp**oli ale pracownik sklepu idealnie zareagowal, zazdroszcze opanowania i odwagi!

FaR

2013-02-07, 12:47
A mnie najbardziej wk***ia mentalność takich ch*jków. Bronisz sklepu, swojego dobytku a za jakiś czas przyjdzie ci taki bo go na policję podkablowałeś albo pobiłeś. k***a co za ludzie. Dla takich idiotów k***a to chyba będzie najlepiej jak ty będziesz patrzeć jak oni ci chatę opie**alają...

xmikexpl

2013-02-07, 12:57
Ten policjant w środku co na końcu weszedł śmiesznie ślizgał się jak na łyżwach, troszkę jakby nie wiedział kogo pierwszego....

T-Will

2013-02-07, 13:00
Ja pie**ole co za kiepy, wielkie k***a cwaniaczki a jak przychodzi co do czego to po 1 strzale leżą. Marzę żeby takich trafić i połamać ręce i nogi.

Sadisti

2013-02-07, 13:01
bishfinger napisał/a:

fake
policja przyjechała po minucie



Zauważyłeś że ten filmik jest trochę okrojony??-.-