18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się wyjaśnia sprawy w Rosji

Jesse.Pinkman • 2022-02-14, 16:53
Uznał, że raz to za mało więc poprawił.

Policeman

2022-02-16, 17:45
nowynick napisał/a:

Rosjanin, a załatwił to możliwie w kulturalny sposób - strzał w pysk za blokowanie na drodze szybkiego ruchu to powinna być kara minimum. I ch*j mnie boli co wcześniej zrobił ten w ciężarówce, za tym ciężarowym mogło dojść do wypadku z udziałem totalnie postronnych ludzi...



Wszystko na oko brzmi niby ok, ale wiesz co, wyjedź ty kiedyś autem na drogę szybkiego ruchu i wtedy podziel się swoimi mądrościami. Sytuacji w których taki ćwok "zawodowy kierowca" nieomal zabił mnie i rodzinę to już nawet nie liczę, bo jest to częste, na dłuższej trasie, zdarza się, że i 2x. Wjazd na trasę, ćwok w tirze wpuszcza kolegę, ale nie powinien, bo nie sprawdził czy ma wolny lewy pas, bach, bez kierunkowskazu zjeżdża na lewy pas, 30 metrów przede mną, ja jadę powiedzmy 140 km/h, czasu na zauważenie wjeżdżającego tira i na jego manewr i na moje manewrowanie, brak możliwości ucieczki. Gdybym akurat w tym czasie zerkał w lusterko na ułamek sekundy dłużej reagował, ch*j wie. Innym razem k***a w tirze, która jadła kanapkę, na łuku zagapiła się i nieomal wgniotła mnie w barierkę, jeszcze innym razem to, tamto i siamto.

Tak się martwisz postronnymi kierowcami? A zauważyłeś, że poprosił kolegę by zablokował typa w mercu i cały pas, żeby mógł dokonać swojej zemsty? Spocona ruska k***a w tirze blokuje CAŁY pas szybkiego ruchu by tamtemu dać w pysk. To cię nie interesuje, nie? Strzelam, że sam ciśniesz klocka do pudełka i szczasz do butelki i masz tytuł "zawodowego kierowcy", w takim razie jedź ostrożnie i nie narażaj innych na zagrożenie.

ZenObi

2022-02-17, 17:34
parekselans napisał/a:

Mogę dokonać coming outu na twoim zlewaczonym, pustym, fioletowym łbie Antifiarze łączcie się, może jakiś cwe* podziękuje ci za pomoc.



Cóż... Zawsze miło przeczytać dobry wrzut i inteligente sprowadzenie do podłogi idioty... Kolejny raz brawo, Justynko.