18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tak się wyjaśnia sprawy w Rosji

Jesse.Pinkman • 2022-02-14, 16:53
Uznał, że raz to za mało więc poprawił.

nowynick

2022-02-14, 17:06
Rosjanin, a załatwił to możliwie w kulturalny sposób - strzał w pysk za blokowanie na drodze szybkiego ruchu to powinna być kara minimum. I ch*j mnie boli co wcześniej zrobił ten w ciężarówce, za tym ciężarowym mogło dojść do wypadku z udziałem totalnie postronnych ludzi...

dżonyłojlker

2022-02-14, 17:08
Już za same długie włosy należało się pedałowi.

Smoczoor

2022-02-14, 18:43
jesteś jakiś upośledzony? Twoja playlista to 2 kawałki które teraz będziesz wstawiał do każdego filmiku?

Lobo24

2022-02-14, 19:01
Trochę ucięte wideo. Brakuje część gdzie "Pan Kierwoca Mercedesa" napompowany jak Pan i Władca zmierza pewnie w stronę kierowcy ciężarówki.

kostek1523

2022-02-14, 19:35





parekselans napisał/a:

Już za same długie włosy należało się pedałowi.



nie każdy pedał ma długie włosy i nie każdy długowłosy to pedał ty j***ny idioto bez szkoły

dżonyłojlker

2022-02-14, 19:48
kostek1523 napisał/a:

nie każdy pedał ma długie włosy i nie każdy długowłosy to pedał ty j***ny idioto bez szkoły



Ale się długowłosy homoseksualista obsrał :lol: Nie martw się, walentynki trwają do północy, może jeszcze zdążysz opie**olić kiełbache jakiemuś gejusowi.

Snajkers

2022-02-14, 21:07
Wyszła p*zda z mesia i czeka na wpie**ol z łapami w kieszeniach.
Na pewno zasłużył.

Ziomee22

2022-02-14, 21:12
Maczeta w p*zde dostał :D

sa...........el

2022-02-14, 21:50
parekselans napisał/a:

Już za same długie włosy należało się pedałowi.



Sprawdz jak wygląda najwidoczniej twój idol, Robert Biedroń, wzór fryca. ch*j do tego mają włosy troglodyto, napie**alasz za takie rzeczy ludzi na ulicy jak na wyżelowanego drecha we włosach na styl swojego idola? Daj buzi panu ze zdjęcia, bo praktycznie każdy pedał wygląda właśnie jak robercik i pewnie jak ty, odpal sobie marsz równości z Holandii i zobacz na łyse, albo wyżelowane głowy swoich przyjaciół.

Niestety do 3/4 sadoli żadne argumenty nie dojdą, że codziennie widzą w lustrze wzór pedała.






petru23

2022-02-14, 21:51
kostek1523 napisał/a:

nie każdy pedał ma długie włosy i nie każdy długowłosy to pedał ty j***ny idioto bez szkoły



Czyli masz długie włosy i jesteś pedałem.

Ziomek z G chyba szedł po coś do auta, bo gest był wymowny - poczekaj no...

dżonyłojlker

2022-02-14, 22:08
satariel, już kiedyś wrzucałeś fotkę tego twojego kochasia, ale mam dla ciebie przykrą wiadomość, to też są długie włosy. Któryś jeszcze homoś, nie wiem czy ty czy inny, wrzucał fotki jakichś długowłosych pedziów (postaci z bajek) jako wzór męskości. Nawet jeśli któryś z was faktycznie nie jest pedałem, to każdy i tak właśnie was tak odbiera, pajace.

Justynka99

2022-02-14, 22:54
parekselans napisał/a:

, już kiedyś wrzucałeś fotkę tego twojego kochasia, ale mam dla ciebie przykrą wiadomość, to też są długie włosy. Któryś jeszcze homoś, nie wiem czy ty czy inny, wrzucał fotki jakichś długowłosych pedziów (postaci z bajek) jako wzór męskości. Nawet jeśli któryś z was faktycznie nie jest pedałem, to każdy i tak właśnie was tak odbiera, pajace.



Mów co chcesz, ale to ciebie najbardziej ze wszystkich rozmówców interesuje wygląd innych mężczyzn. Może warto zdobyć się na odwagę i dokonać coming outu?

dżonyłojlker

2022-02-14, 23:03
Justynka99 napisał/a:

Mów co chcesz, ale to ciebie najbardziej ze wszystkich rozmówców interesuje wygląd innych mężczyzn. Może warto zdobyć się na odwagę i dokonać coming outu?



Mogę dokonać coming outu na twoim zlewaczonym, pustym, fioletowym łbie :roll: Antifiarze łączcie się, może jakiś cwe* podziękuje ci za pomoc.

beny561

2022-02-15, 19:09
Myślałem że to Pudzian