18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się wychowuje przyszłą żonę

T3RMINATOR • 2019-04-01, 20:25
Do sprzątania ździro patrz jaki tu chlew...


Loaloa

2019-04-01, 20:55
Ale go musiała wk***ić.

r061071

2019-04-01, 21:06
rozum orangutana poziom azjata

felippo

2019-04-01, 21:14
Ta torebka musiała być za droga!

wpr

2019-04-01, 22:59
k***a bohater. Napie**olić lasce - to dopiero wyczyn. Jeszcze się frajer buja jak pie**olony rezus... No i standardowa procedura - żaden sąsiad nawet pół ch*ja za drzwi nie wystawi żeby złożyć tego leszcza.

jebacgowno

2019-04-02, 07:47
wpr napisał/a:

k***a bohater. Napie**olić lasce - to dopiero wyczyn. Jeszcze się frajer buja jak pie**olony rezus... No i standardowa procedura - żaden sąsiad nawet pół ch*ja za drzwi nie wystawi żeby złożyć tego leszcza.



Białorycerz się k***a znalazł. Dostała wpie**ol bo zasłużyła. Widzisz gdzieś kuchnię albo kanapki?

nowynick

2019-04-02, 08:12
sądząc po tym jak ją napie**ala pewnie zdrada była grana...

poligon6

2019-04-02, 08:19
Przypomina mi troche informatyka, który pół dnia dłubie przy kompie a potem i tak nie działa. Zmywarke programuje sie jednym pociagnęciem reki a dobry programista robi to bez pozostawiania śladów.

Rejti

2019-04-02, 09:06
wpr napisał/a:

k***a bohater. Napie**olić lasce - to dopiero wyczyn. Jeszcze się frajer buja jak pie**olony rezus... No i standardowa procedura - żaden sąsiad nawet pół ch*ja za drzwi nie wystawi żeby złożyć tego leszcza.



Przecież to zwierzę jest tak pijane/naćpane że ledwo stoi na nogach. Zresztą, skąd wiesz kim on jest? Może to jakiś lokalny bonzo narkotykowy. Dasz takiemu w ryj, następnego dnia odpalą Ciebie albo kogoś z Twojej rodziny.

jebacgowno napisał/a:

Białorycerz się k***a znalazł. Dostała wpie**ol bo zasłużyła. Widzisz gdzieś kuchnię albo kanapki?



Samiec alfa się k***a znalazł, z jakiej meliny wypełzłeś patusie? Rycerzykowanie to jedno, człowieczeństwo to drugie. Nikt nie zasługuje na to żeby lać go po mordzie jak psa, o ile czegoś nie odpie**olił, a ta kobieta prawie na pewno nic nie zrobiła, co najwyżej nie spełniła zachcianek tego zwierzęcia.

UkrytaPodNickiem

2019-04-02, 09:14
weź stań w obronie takiej to jeszcze cie opie**oli że się wpie**alasz

spoons

2019-04-02, 09:16
@up

termin "białorycerstwo" upodobali sobie szczególnie nier*chający frustraci seksualni, to już norma. Nadużywanie tego określenia to praktycznie autoprezentacja. "Lewak","pisior","mordeczko", "białorycerzyk", itp. Tego typu określenia nie mówią za wiele o osobie nazywanej, za to wszystko o osobie która takim nazewnictwem się posługuje ;)

eruaknem

2019-04-02, 09:38
Nie ma loda - jest niezgoda.

Rejti

2019-04-02, 09:40
spoons napisał/a:

@up
termin "białorycerstwo" upodobali sobie szczególnie nier*chający frustraci seksualni, to już norma. Nadużywanie tego określenia to praktycznie autoprezentacja. "Lewak","pisior","mordeczko", "białorycerzyk", itp. Tego typu określenia nie mówią za wiele o osobie nazywanej, za to wszystko o osobie która takim nazewnictwem się posługuje



Do pewnego stopnia jestem w stanie zrozumieć niechęć do takiej postawy, kiedyś prowadziłem małą firmę i karyna chciała mnie najzwyczajniej okraść. Przepracowała u mnie trzy godziny, a następnego dnia przyszła i zażądała wynagrodzenia za cały tydzień, inaczej cyk donosik do PIPu leci. Oczywiście kazałem jej z automatu wypie**alać, kodeks pracy czytałem do poduszki i w zasadzie mógłbym go cytować od ręki.
Następnego dnia przylazł właśnie taki "rycerzyk", i zaczął mi pie**olić pod oknem że jestem złodziejem i wykorzystuję ludzi. Przynajmniej miał dość rozumu żeby odpuścić kiedy dałem mu do zrozumienia że świerzbi mnie ręka żeby mu przylać w ten głupi ryj, i sobie poszedł. Ani jednego, ani drugiego więcej nie zobaczyłem, ale wspominam to z odrazą i skręca mi kiszki na samą myśl, że po moim mieście łażą takie mongoły.
Rozumiem jednak ludzi którzy wstawiają się w sytuacji, kiedy jakaś laska zbiera liście po mordzie. W naszym kręgu kulturowym bicie słabszych jest odbierane jako najgorsze sk***ysyństwo i mam szczerą nadzieję, że tak pozostanie.

panar3

2019-04-02, 09:42
Trzeba przyznać - jest, sk***iel, metodyczny... Może to jakiś nowy czelendż w tej Azji? :ciasteczkowy: