18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy zapierdalanie

BlckSn • 2015-08-13, 20:29
Dwóch bohaterów z pasją goniło swoje marzenia. Niestety źli kierowcy samochodów im nie pozwolili, a przecież jako ludzie z pasją mogą zapie**alać więcej niż pozwalają przepisy, oraz lawirować "środkowym pasem". Czyż nie prawda drodzy sadole?

Można przewinąć do 1:03.


Co...........er

2015-08-13, 20:33
BlckSn napisał/a:

Czyż nie prawda drodzy sadole?



prawda, ale i tak zaraz zostaniesz zjechany przez chłopaczków że nie umiesz zrobić prawka na A, że piszesz tak bo Cie nie stać na motocykl, itp, itd.

nelbox

2015-08-13, 20:48
BlckSn wali se na filmiki z udziałem motocyklistów. Poza tym nie umie zrobić prawka na A i pisze tak bo go nie stać na motocykl

BlckSn

2015-08-13, 20:49
Converter napisał/a:



prawda, ale i tak zaraz zostaniesz zjechany przez chłopaczków że nie umiesz zrobić prawka na A, że piszesz tak bo Cie nie stać na motocykl, itp, itd.



Napiszę coś negatywnego - źle, poużalam się nad losem tych nieszczęśników - źle. Jak żyć?!

tarcer123

2015-08-13, 20:57
A czemu wy się doj***liście do tych motocykli? W autach też są debile. Osobiście sam popylam turystyczną 600-tką i jeżdżę jak człowiek. Nikomu nie zajeżdżam ani nie szaleje. Jeżdżę spokojnie dla przyjemności. Osobiście mam to w poważaniu ale śmieszy mnie ten najazd dzieciaków na motonitów. Sam znam kilku gości co też popylaja jak ludzie i wszystko jest ok. Ale tak jak pisałem to już kilkakrotnie. Motocykle są dla ludzi myślących a nie dla debili którzy cisną gdzie się da.
Ten temat jest podobny do gównoburzy BMW. Co ma auto do tego kto w nim siedzi? To w peugeocie nie zdarzają się barany?

Ri...........to

2015-08-13, 21:49
BlckSn napisał/a:



Napiszę coś negatywnego - źle, poużalam się nad losem tych nieszczęśników - źle. Jak żyć?!


krótko :) ))

Mikefox

2015-08-13, 22:12
Zacne, jestem tylko ciekaw, czy został w bagażniku, czy od razu zasiadł na tylnej kanapie.

bleblebator1

2015-08-13, 23:09
BlckSn napisał/a:


Napiszę coś negatywnego - źle, poużalam się nad losem tych nieszczęśników - źle. Jak żyć?!



Zmień pracę, weź kredyt :mrgreen:

Suwern

2015-08-14, 01:09
@Mikefox Zależy o którą ci część ciała chodzi dokładnie.

uszatok

2015-08-14, 02:22
@ludzie

Zrozumcie, że zawsze się znajdzie jakiś fanatyk, który ześwirował na jakimś punkcie.
Był ulifont - zagorzały antykorwin;
był jakiś JezusekChytrusek - inny kretyn
jest BongMan - ten akurat spoko;

no i znalazł się też specjalista od propagandy antymotocyklowej - nasz BlckSn.

Taka jest kolej rzeczy. Wygada się, wykrzyczy, a potem znajdzie się inny zjeb, jakiś przeciwnik arbuzów czy procesorów Intel.

BlckSn

2015-08-14, 07:50
@uszatok

Od Intela to się Panie odstosunkuj. AMD nic ciekawego nie potrafi wyprodukować i Intel to jedyny sensowny wybór.

kane84

2015-08-14, 08:00
Intel nie potrafi ogarnąć dobrze technologii 12nm.

szpilcov

2015-08-14, 08:11
Ja się zastanawiam, co takie Zjeby jak autor tematu robią w swoim życiu. Nie masz człowieku co robić tylko po Internecie buszować całymi dniami i szukać filmów, a później pół dnia odpowiadać na komentarze.

Wyrazy współczucia

borys93

2015-08-14, 08:26
szpilcov napisał/a:

Ja się zastanawiam, co takie Zjeby jak autor tematu robią w swoim życiu. Nie masz człowieku co robić tylko po Internecie buszować całymi dniami i szukać filmów, a później pół dnia odpowiadać na komentarze.

Wyrazy współczucia

spokojnie od września będzie autor będzie miał zajęcie ;-)