18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy zapierdalanie

BlckSn • 2015-08-13, 20:29
Dwóch bohaterów z pasją goniło swoje marzenia. Niestety źli kierowcy samochodów im nie pozwolili, a przecież jako ludzie z pasją mogą zapie**alać więcej niż pozwalają przepisy, oraz lawirować "środkowym pasem". Czyż nie prawda drodzy sadole?

Można przewinąć do 1:03.


Ar...........ch

2015-08-14, 08:43
tarcer123 napisał/a:

A czemu wy się doj***liście do tych motocykli? W autach też są debile. Osobiście sam popylam turystyczną 600-tką i jeżdżę jak człowiek. Nikomu nie zajeżdżam ani nie szaleje. Jeżdżę spokojnie dla przyjemności. Osobiście mam to w poważaniu ale śmieszy mnie ten najazd dzieciaków na motonitów. Sam znam kilku gości co też popylaja jak ludzie i wszystko jest ok. Ale tak jak pisałem to już kilkakrotnie. Motocykle są dla ludzi myślących a nie dla debili którzy cisną gdzie się da.
Ten temat jest podobny do gównoburzy BMW. Co ma auto do tego kto w nim siedzi? To w peugeocie nie zdarzają się barany?



jestes po prostu zajebisty, a Twe odznaki zlotowe blyszcza w pelnym sloncu Sosnowca :sraka:

poison100

2015-08-14, 08:47
Wszyscy tylko motocykle motocykle, a UFO w lewym górnym rogu to nikt nie zauważył :krejzi:

BlckSn

2015-08-14, 08:54
szpilcov napisał/a:

Ja się zastanawiam, co takie Zjeby jak autor tematu robią w swoim życiu. Nie masz człowieku co robić tylko po Internecie buszować całymi dniami i szukać filmów, a później pół dnia odpowiadać na komentarze.

Wyrazy współczucia



W odróżnieniu od twojej wioski, gdzie internet ma jedynie ksiądz i korzystacie jak zanurkujecie pod sutannę, ja mogę sobie pozwolić na wejście tu w każdej chwili.

kane84 napisał/a:

Intel nie potrafi ogarnąć dobrze technologii 12nm.



A co ogarnia AMD? :D Fajnie tak się pie**oli, że nie ogarniają 12nm ale jakbyś miał styczność z nanotechnologią to by ciebie to nie dziwiło.