18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy...

T3RMINATOR • 2020-09-26, 13:38
... bezstresowe wychowanie.



Winą mogą być również ciemne geny. :kupa:

baronturbina

2020-09-26, 17:40
Sk***ysynowi ręce przy samej dupie powinni ukrecic

Jabulko69

2020-09-26, 17:48
itakiniehehe napisał/a:

moim zdaniem gówniak podłapał jak ojciec traktuje matkę



Podłapał co? Jak kto traktuje matke? Ojciec? To brudasy maja ojcow? :D

ans83[Ż]

2020-09-26, 18:06
Nie chce ferować wyrokami czy kogokolwiek bronić, ale może gówniarz ma aspargera czy inne autyzmy

idiotASS

2020-09-26, 21:12
ch*ja tam, spece... Tera ja:
Gówniak ma zryty beret bo "tato" jest j***nym palantem, który musi udowadniać, że mały fiut też ma znaczenie. A mamunia ma za mało szarych we łbie żeby to zmienić. Wsio w temacie. Pozdrawiam.

se...........ed

2020-09-27, 08:10
Przecież to czarny miot z jakimiś dzikimi sukami . jak to weszło do knajpy w ogóle .

Parchastyczny

2020-09-27, 10:06
Takie ogarnięte kozaki uliczniaki jesteście, a nie widzicie, że to nie dwie kobiety go wychowują tylko ulica.. A konkretniej gang Creep, młody wyraźnie mówi i nie raz pokazuje gest "C". Nie widzę dla niego przyszłości jeśli się nie wyprowadza.. Szkoda dIeciaka, gangi dają im złudne poczucie siły

syulung

2020-09-28, 21:15
outsidethebox86 napisał/a:

Tutaj nie jest potrzebny tatuś, tutaj jest potrzebne to:



Niby racja i popieram, ale to się odnosi do ludzi, to tutaj jest tym czymś nakreślonym powyżej. Wiem bo widziałem takie egzemplaże w praktyce, na tego typu rosnące śmieci nie działa nic prucz brutalnej siły non stop na łbem. Koniec jest we więźniu, a w najlepszym wypadku, od razu w piachu.

sundaymix

2020-09-29, 13:56
No wlasnie na odwrót. Liczy sie reakcja. To stara dobrze robi ( choć niekoniecznie klapsem) ze kroci jego zachowanie. Ta w żółtym jest bierna czyli daje pozwolenie na takie zachowanie.