18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak na wspak - Abstrachuje

Orlik • 2013-01-10, 18:08
Polacy obróceni o 180 stopni.


ritu4l

2013-01-10, 20:30
Pater patriae napisał/a:

Nie wiem czemu, ale jakoś ci goście nie są dla mnie zabawni, wydaje mi się, że gdyby to opowiadał jakiś komik, czy kumpel na imprezie to bym się z tego śmiał, a tak to tylko jakaś taka k***ica mnie bierze, jak patrzę na ich mordy.
Może chodzi o to, że chcą być na siłę śmieszni, czego nie cierpię?



Nie, to dlatego ,że jesteś przykładem takiej pie**olonej marudy z jakich się w tymże filmiku śmieją ;)

Skądinąd

2013-01-10, 20:31
Odpie**olcie się od Golfa III! :( To dobry wóz, bo wszystkie części można dostać na szrocie za grosze. Ciekawe, który nowobogacki może to powiedzieć o swoim 5-letnim francuzie?

Psilocke

2013-01-10, 20:41
Jestem Polakiem i jestem z tego dumny ale Polacy to ogólnie sk***ysyny. Można spotkać pojedyncze przypadki człowieczeństwa ale w kupie to już jak małpy w zoo, oby kogoś gównem obrzucać. Wszystko źle i nie dobrze.
Pada - "k***a znowu leje"
Słońce - "k***a jak gorąco"
Lato - "kiedy ta zima?"
Zima - "kiedy to lato?"
Jesteśmy malkontentami i zawsze na "nie". A może tak zacząć od siebie? Powiedzieć "dzień dobry" nieznajomej osobie. Bezinteresownie komuś pomóc na ulicy. Być CZŁOWIEKIEM i żyć z LUDŹMI, ale po co? Przecież tu jest tak ch*jowo.

malvo

2013-01-10, 20:47
Gdybam , gdyby to nie było na niby ...

pawcio9014

2013-01-10, 20:57
hahaha making of i 1:24:
"-Od zawsze interesowałem się...
-...penisem"

:D

sadystaxx

2013-01-10, 21:00
dałem piwo za tego okuliste

sa...........os

2013-01-10, 21:08
Popraw tagi.

Nathaniel_Demerest

2013-01-10, 21:21
Możecie mnie poprawnie politycznie gimbusy zwyzywać (choć wasze zdanie ch*j mnie boli), bo powiem co myślę o tych filmikach.
Typy usilnie próbują być śmieszni, a to jest k***a bardzo nie śmieszne, ba, jest k***a żenujące - zupełnie jak widok pływania osoby, która nie potrafi pływać. Dalej, wpie**alają się na tematy, które już dawno zostały przegadanie, wygadanie i sparodiowane -ale mniejsza o to. Ci kolesie przedstawiają to wszystko w ch*j dennie, bez krzty jakiegoś bodźca, który sprawiłby że poczułbym powiew jakieś świeżości w tym temacie.

W ogóle podjęli się tematu, który dostaje zawsze największe owacje od polaczków* - czyli pie**olenie na Polaków (Bo, oczywiście tylko Polacy narzekają na szefa, zapie**ol w komunikacji miejskiej, kraj, świat czy poglądy innych - jak tak myślisz, to k***a wyjedz z tego kraju, a zobaczysz że takie rzeczy dzieją się wszędzie wsioku, jeden z drugim).

Powinni zrobić filmik, w którym dobrze mówią o Polakach, to by k***a była parodia przywar polaczkowatości i ich "ynteligencji".



* Polaczek. W tym przypadku oznacza osobę nie pewno swej narodowości (Żyd, cygan, folksdojcz), czy też wstydzącą się swojej narodowości, kryjąc swą gębę w słowie euroPejczyk. Przykłady: Urban, Gross i całe pokolenie TVN24.

GranD

2013-01-10, 21:45
Laboratorium z chemii. Studentka do koleżanki:
- Co robisz?
- Ekstrah*je.
- Naprawdę? To zrób dwa!

je...........es

2013-01-10, 21:53
Fajne mają mieszkanie, pewnie za hajs z youtuba..

Dalione

2013-01-10, 21:55
@jeankes
No na pewno grube miliony zarabiają, ja pie**ole.. Jak mieszkanie kupili za jakieś 500 złotych to pozdro D:

je...........es

2013-01-10, 22:14
up, 19 lat i sarkazmu nie wyczuwa?

Entheus

2013-01-11, 00:17
tak naprawdę to większa patologia niż jest. !