18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak było

Ve...........ek • 2020-01-01, 17:13
Chyba każdy z nas kiedyś w swoim życiu miał taką sytuację...
Pamiętajmy, że niezręczny poranek jest lepszy od samotnej nocy :)


zdun

2020-01-01, 18:41
Prawdziwa dama. Temu damy tamteu damy...

kamuha

2020-01-01, 21:57
Velturek napisał/a:

Niezawodną techniką jest pie**olnięcie jakiegoś zaczepnego albo kontrowersyjnego komentarza na tematy bliskie większości użytkowników danego portalu. Ważne aby dać komentarz jeszcze w poczekalni żeby dyskusja była już gotowa do przeczytania kiedy temat poleci na główną i mnóstwo osób zobaczy gównoburzę.
Jedni wolą później nie zaglądać wcale do tematu aby jeszcze podk***ić rozmówców którzy się w kilkunastu starają pocisnąć trolla i nie dostają żadnej odpowiedzi od niego. Są też tacy którzy zaglądają i odpisują ale troll który wdaje się w dyskusję już nie jest trollem tylko zwykłym debilem, których tutaj jest na pęczki.
Najlepiej po prostu zajrzeć następnego dnia aby zobaczyć efekty i na ich podstawie przeanalizować jakie reakcje zostały u ludzi wywołane. Można wtedy się samodoskonalić i wyciągając wnioski uczyć się na błędach dążąć do perfekcji aby na twój jeden komentarz, do którego napisania potrzebowałeś 1 minuty sprawił aby wszyscy kolektywnie zmarnowali co najmniej 20-30x tyle czasu co ty.
Im wyższy współczynnik zmarnowanego czasu u innych tym lepiej.
W warunkach idealnych można spotkać sojusznika. Czasem nieświadomego swojej pomocy a czasem trafić się może inny troll który wyczuje swojego i dla zabawy dojebie oliwy do ognia na tyle umiejętnie aby inni go nie zignorowali i zaczęli ponownie się produkować, wk***iać i marnować czas na obserwowanie czy trolle odpiszą.
Są też nieszkodliwe rodzaje trollingu takie jak umyźlne robienie niewielkih błędów ortograficznych w zdaniach.
Ludzie uwielbiają zwracać innym uwagę w internecie jeśli ktoś napisze coś z błendem.
W tej formie zabawy troll po prostu sobie robi jaja i się śmieje, że tylu się zlatuje jak muchy do gówna a ofiary też specjalnie nie są wk***ione bo to tylko błąd orograficzny do wytknięcia i ewentualnego wyzwania kogoś od analfabetów a nie odmienne poglądy o kraju, świecie, polityce, religii itp.
I tutaj pojawia nam się wisienka na torcie czyli polityka i religia ale to za długo by takiej katolskiej ciemnocie tłumaczyć.Wystarczyło pół godziny, a użytkownicy sadola zaczęli pytać, drążyć, powątpiewać. Całe szczęście w sieci ktoś znalazł dowód z twojego CV który potwierdza twoją prawdomówność.

https://i.sadistic.pl/pics/679098fdcce3.jpgNie dziękuj. Robię to z czystej uprzejmości :) .

Zcarg

2020-01-01, 22:49
A poco dali cenzure na ten wibrator po środku?

bodzio667

2020-01-01, 23:07
Jak dobra biba, to i na drugi dzień kręci. ;)

lordindycznik

2020-01-02, 01:40
ciekawe czy ona wyj***ła kogoś, czy ktoś wyj***ł ją :)

pochminick

2020-01-02, 07:58
Parafrazując:
"Lepsza niezręczna sytuacja o poranku,
niż noc spędzona własnoręcznie"
;)

tarcer123

2020-01-02, 09:07
Kakaowe oczko pewnie tez z centymetr luzniejsze.