18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak było

~Velture • 2020-01-01, 17:13
Chyba każdy z nas kiedyś w swoim życiu miał taką sytuację...
Pamiętajmy, że niezręczny poranek jest lepszy od samotnej nocy :)


Halman

2020-01-01, 17:15
Velturek napisał/a:


Pamiętajmy, że niezręczny poranek jest lepszy od samotnej nocy



to co, w przyszłym nowym roku nadrabiasz dzisiejsze przemyślenia? :szydera:

Je...........ik

2020-01-01, 17:17
Ja tak nie mialem, to ze przebierasz się w sukienki nie oznacza ze kazdy tak robi

Halman

2020-01-01, 17:18
muflonpl napisał/a:

Ja tak nie mialem, to ze przebierasz się w sukienki nie oznacza ze kazdy tak robi



uważaj na kogo się porywasz... FOX to nie HAL :-D

saves

2020-01-01, 17:20
Jak bym nie wypędzał. Kiepskie ujęcie, bo dziołcha niczego sobie.

jbone

2020-01-01, 17:22
anal to anal. nieważne jak z ryja patrzy

Je...........ik

2020-01-01, 17:22
HAL9000/2 napisał/a:

uważaj na kogo się porywasz... FOX to nie HAL



Nie boje się troluję od 98 roku az modem sie przegrzewal za 5 zl na godzine

~Velture

2020-01-01, 17:25
muflonpl napisał/a:

Ja tak nie mialem, to ze przebierasz się w sukienki nie oznacza ze kazdy tak robi


k***a każdy normalny facet pomyśli sobie "no na imprezie po pijaku to dobra suka z ryja była a rano locha w łóżku"... a ty k***a wyskakujesz o przebieraniu się w sukienki...

Kiedyś widziałem taką scenkę w jakimś serialu gdzie sprawdzali czy ktoś jest pedałem czy normalny przed wpuszczeniem na salony. Pokazywano tam jakieś obrazki i pytano o skojarzenia. Bez przedłużania i zanudzania. Nie dostałbyś się do środka.

Halman

2020-01-01, 17:25
muflonpl napisał/a:

Nie boje się troluję od 98 roku az modem sie przegrzewal za 5 zl na godzine



luz tyle ze techniki trolowania poszły ostro do przodu...dziś trolujesz w pocie czoła a wszyscy maja bekę ale z trola...

Tr...........ty

2020-01-01, 17:35
HAL9000/2 napisał/a:

FOX to nie HAL



Jeden ch*j, to samo dno

Halman

2020-01-01, 17:42
TranzystorWyklęty napisał/a:

Jeden ch*j, to samo dno


nie wiedziałem że pod dnem istnieje jeszcze jakieś życie... :szydera:

~Velture

2020-01-01, 17:45
HAL9000/2 napisał/a:

luz tyle ze techniki trolowania poszły ostro do przodu...dziś trolujesz w pocie czoła a wszyscy maja bekę ale z trola...



Niezawodną techniką jest pie**olnięcie jakiegoś zaczepnego albo kontrowersyjnego komentarza na tematy bliskie większości użytkowników danego portalu. Ważne aby dać komentarz jeszcze w poczekalni żeby dyskusja była już gotowa do przeczytania kiedy temat poleci na główną i mnóstwo osób zobaczy gównoburzę.
Jedni wolą później nie zaglądać wcale do tematu aby jeszcze podk***ić rozmówców którzy się w kilkunastu starają pocisnąć trolla i nie dostają żadnej odpowiedzi od niego. Są też tacy którzy zaglądają i odpisują ale troll który wdaje się w dyskusję już nie jest trollem tylko zwykłym debilem, których tutaj jest na pęczki.
Najlepiej po prostu zajrzeć następnego dnia aby zobaczyć efekty i na ich podstawie przeanalizować jakie reakcje zostały u ludzi wywołane. Można wtedy się samodoskonalić i wyciągając wnioski uczyć się na błędach dążąć do perfekcji aby na twój jeden komentarz, do którego napisania potrzebowałeś 1 minuty sprawił aby wszyscy kolektywnie zmarnowali co najmniej 20-30x tyle czasu co ty.
Im wyższy współczynnik zmarnowanego czasu u innych tym lepiej.

W warunkach idealnych można spotkać sojusznika. Czasem nieświadomego swojej pomocy a czasem trafić się może inny troll który wyczuje swojego i dla zabawy dojebie oliwy do ognia na tyle umiejętnie aby inni go nie zignorowali i zaczęli ponownie się produkować, wk***iać i marnować czas na obserwowanie czy trolle odpiszą.

Są też nieszkodliwe rodzaje trollingu takie jak umyźlne robienie niewielkih błędów ortograficznych w zdaniach.
Ludzie uwielbiają zwracać innym uwagę w internecie jeśli ktoś napisze coś z błendem.
W tej formie zabawy troll po prostu sobie robi jaja i się śmieje, że tylu się zlatuje jak muchy do gówna a ofiary też specjalnie nie są wk***ione bo to tylko błąd orograficzny do wytknięcia i ewentualnego wyzwania kogoś od analfabetów a nie odmienne poglądy o kraju, świecie, polityce, religii itp.

I tutaj pojawia nam się wisienka na torcie czyli polityka i religia ale to za długo by takiej katolskiej ciemnocie tłumaczyć.

Je...........ik

2020-01-01, 17:49
Velturek napisał/a:

k***a każdy normalny facet pomyśli sobie "no na imprezie po pijaku to dobra suka z ryja była a rano locha w łóżku"... a ty k***a wyskakujesz o przebieraniu się w sukienki...
Kiedyś widziałem taką scenkę w jakimś serialu gdzie sprawdzali czy ktoś jest pedałem czy normalny przed wpuszczeniem na salony. Pokazywano tam jakieś obrazki i pytano o skojarzenia. Bez przedłużania i zanudzania. Nie dostałbyś się do środka.



Serial ma to do siebie ze jest rezyserowany

Halman

2020-01-01, 17:49
Velturek, fajnie żeś sie rozsiał.. ja tam zamiast schematów wolę elastyczne żeby nie napisać dynamiczne rozwiązania... a w ogóle to nie jestem zadnym trollem 8-)

Je...........ik

2020-01-01, 17:51
Ale sie naprodukowales o trolowaniu ale ja pisalem o trolu jalo technice polowu ryb