18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajemnice kuchni azjatyckiej

phrontch • 2020-05-26, 23:21
Zapewne psy zostaną zjedzone jutro




Beasf

2020-05-28, 01:29
To jedno ze smaczniejszych mięs.

AdamBrown

2020-05-28, 14:40
ZgRyZ napisał/a:

widać, większość z was w dupie była i gówno widziała. wychowani na szynce z omiotu i kiełbasie wędzonej w kolorowanej wodzie, w białkowym kondomie. ja bardzo lubię azjatycką kuchnię, a preferuję chińska. więc nie silcie się na jakieś uwagi, bo mam to w „bardzo głębokim poważaniu".



Wschodnie kuchnie sa ciekawe i kolorowe, Polska z resztą do nich sie zalicza. Za to Zachód znaczy Jankesi i Angole, razem z Irlandią i szkocją to jest dopiero szczytem wyczynów kulinarnych jest Stew czyli taka forma polskiego gulaszu, a tak na codzień to jaja na bekonie, fasolka, chleb mleko i ziemnaki.
No i zupa koniecznie mielona.
A makarony, pierożki, pieczone kurczaki, kiełbasy wedzone, szynki, kiszone ogórki, kapusta, sałatki mizerie, setki ciast, smaczne torty, to tylko na wschodzie, to u Nas nie zrozumiecie.

maciejpp

2020-05-28, 18:36
za tydzien malpa co tam biega hahha

dzikirolnik

2020-05-28, 19:02
piotrekt1976 napisał/a:

(...)W sumie z Afryki za mlodu przywiozelm doswiadczenia i wlasna malarie wiec juz kolejna mi nie grozi .... Kolejna rzecz ktorej sie nauczylem to cycki sa wszedzie i to zaden szal , a gała to tylko sposob zeby ci pokazac ze sie kogos lubi



nie bales sie hiv/aids r*chac murzynki?

ra0mir

2020-05-29, 09:40
venez77 napisał/a:

Nie wiem, jak smakuje krokodyl, ale na Florydzie w Parku Everglades serwują świeżo złapane aligatory. Lepszego mięsa w życiu nie jadłem, więc może źle trafiłeś.
Cejrowski zresztą kiedyś opowiadał, że takie mięso trzeba umieć przygotować, bo inaczej wychodzi kapeć jadący mułem



Nie no nie mówię, że było ch*jowe, tylko jak dla mnie nic specjalnego.
Do takich policzków wołowych w sosie chrzanowym w 5* restauracji nie umywa się :)