18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taekwondo bag training

Kekolieri • 2013-02-09, 17:36
HWOARANG KURRWA



Nawet niezle mu to wychodzi, jakaś tam drobna moc w tym kopnieciach jest... chyba bede musiał przestać sie nasmiewać ze znajomych co na taekwondo chodzą. ; )

kanapkazeszczypiorkiem

2013-02-10, 06:15
Anthony Pettis posiada czarny pas w Taekwondo. Dzięki zaadaptowaniu go do mma zyskał przydomek "showtime".


Jeśli jesteś w stanie wykonać poprawnie techniki taekwondo to prawdopodobnie dużo szybciej załapiesz także i inne. Dla dzieciaków świetny sport pod rozwój motoryczny.

chinchil

2013-02-10, 06:23
@ up m1ch43lord

niema się co obawiać obstawiam że mało który Twój znajomy podniesie nogę na wysokość Twojej głowy :) , chyba że jesteś karłem to masz przej***ne ;) ale nie łam się przynajmniej ch*j kolana sięga ;)

BurbonPL

2013-02-10, 08:16
Zachodzę w głowę jaki rodzaj treningu on przeszedł że ma aż taką kontrolę nad własnym ciałem : o

yogi

2013-02-10, 08:32
Racja, lepiej się nie naśmiewać. A tu tak mi się skojarzyło, ponoć jakies muay boran...

Sajgonski

2013-02-10, 09:07
@Up
Muay thai, aczkolwiek Tony Jaa zna jeszcze min. taekwondo i kung - fu. Więc cholera go wie co od siebie jeszcze dorzucił. A co do samego filmiku, to bardzo profesjonalny worek sobie ten pan uwiesił.

Jeżeli mowa o taekwondoo, to przychodzi mi na myśl tylko jeden mistrz ;-)

HaSz23

2013-02-10, 09:15
Zanim bys komus wyj***l papcia z 360 juz bys lezal na glebie po normalnej bułce na morde taka prawda teakwondo ladnie wyglada ale nie jest zbyt efektywna sztuka walki ( co nie zmienia faktu ze pomaga w starciach)

johngrisham

2013-02-10, 09:17
fajnie to wygląda, ale po co skreślać typa na ulicy, jak każda sztuka walki pomaga, ważne, że kolo nie gra w piłkę nożną

Qanibal

2013-02-10, 09:21
Ciekawsotka: Hwarangowie byli to młodzi arystokraci wychowywani do służby w państwie w dawnej korei. Tak też nazywa się jeden z układów w Taekwondo. A sama sztuka jest zajebista, w SZTUKACH walki nie chodzi tylko o napie**alanie.

Sajgonski

2013-02-10, 09:33
johngrisham napisał/a:

fajnie to wygląda, ale po co skreślać typa na ulicy, jak każda sztuka walki pomaga, ważne, że kolo nie gra w piłkę nożną



Piłka nożna niesamowicie pomaga w potencjalnym starciu. Znacznie lepiej człowiek się porusza, balansuje i dzięki temu zyskuje dużo na obronie i generalnie na ogólnie pojętym sprycie - można kogoś nieźle wymanewrować. O kondycji nie wspominając - można kogoś zajechać aktywnością. Wystarczy podać przykład Sergio Martineza, króla wagi średniej w boksie, który kiedyś min. piłkarzem.
Pewnie nie umiałeś/nie umiesz grać w piłkę nożną i zawsze tylko oglądałeś z boku bo nikt nie chciał z tobą grać.

Tafariel

2013-02-10, 09:34
Właśnie! Każdy by mu naj***ł, nie warto nic trenować lepiej siedzieć w domu przed kompem :D Ja pie**ole logika niektórych ludzi mnie rozbraja :D

Guevara

2013-02-10, 09:54
Zaraz się zacznie, taekwondo a squash w podbojach międzyplanetarnych.


Napie**ala i robi to dobrze, ch*j tu każdego interesuje wasze zdanie kim jest, może nie ma ochoty nikomu napie**alać?

pawel578

2013-02-10, 10:12
Po pierwsze TY nie masz znajomych :-D

ZoolPl

2013-02-10, 10:20
m1ch43lord napisał/a:


Nawet niezle mu to wychodzi, jakaś tam drobna moc w tym kopnieciach jest... chyba bede musiał przestać sie nasmiewać ze znajomych co na taekwondo chodzą. ; )



Taaa.. wyłap na szczękę takiego kopa to zobaczysz co to jest "Drobna moc".

I nie w "tym" tylko w "tych" ale to mała pomyłka więc odwołuję potępienie.

Film bardzo spoko.

tus05

2013-02-10, 10:41
k***a kolejny zabijaka a ja siedzę przed kompem i h*j z tego wynika ... :(