18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ta aplikacja robi furorę

IzaSlodka • 2015-05-25, 17:48
Cała zabawa polegać będzie na podkładaniu dźwięku do krótkich filmików, które nakręcimy. Do naszej dyspozycji, oddano ogromną bazę audio, gdzie znajdziemy kultowe cytaty z filmów, fragmenty piosenek oraz rozpoznawalne motywy z YouTube. Po zainstalowaniu aplikacji, wybieramy tylko kraje, z których mają pochodzić dźwięki. Ku uciesze polskich użytkowników aplikacji, nie zabrakło tu kultowych cytatów z polskich filmów oraz internetowych filmików.


Chędogi_Rzułf

2015-05-25, 18:33
Nowa zj***na moda? I teraz to ludzie będą robić w wolnym czasie? Ja pie**olę, dokąd ten świat zmierza? Dlaczego tu żyje tylu idiotów? Dlaczego nie mogę legalnie ich wszystkich zastrzelić? :cry:

A, jest też moda na nowy challange - laski z sylikonowymi cyckami próbują utrzymać puszkę coli między cyckami :homer: atencyjne k***y zrobią wszystko za lajki... chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego sp***olenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...


KI...........R3

2015-05-25, 19:21
@up Święta racja, z resztą jak te zj***ne selfi czy jak to się zwie które jest niczym innym jak przejawem narcyzmu.

kidi1

2015-05-25, 19:41
Juz to widzę, kilka tekstów z "Psów" "Nic śmiesznego", "Killera" i w Polsce też będzie furora.

KolekcjonerDobrego

2015-05-25, 20:47
obejrzałem bez dźwięku - tak na przekór - cycki uratowały sytuację

voidinfinity

2015-05-25, 21:10
Chędogi_Rzułf napisał/a:

A, jest też moda na nowy challange - laski z sylikonowymi cyckami próbują utrzymać puszkę coli między cyckami :homer: atencyjne k***y zrobią wszystko za lajki... chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego sp***olenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...



Ehe. A powiedz mi jeszcze kto to ogląda? :lol:

KrisCFC

2015-05-25, 21:27
Oho...moderatorzy szykujcie już zbiorczy... :amused:

kenzol

2015-05-26, 11:51
Chędogi_Rzułf napisał/a:

chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego sp***olenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...



Twój poziom umysłowego sp***olenia osiągnął dna, bo nie wiesz co pie**olisz nawet...

dmnunited

2015-05-26, 14:38
Cytat:

Dlaczego nie mogę legalnie ich wszystkich zastrzelić?



Możesz legalnie zastrzelić samego siebie, by nie żyć wśród tych idiotów :)
to co? może mały challange?

Attero132

2015-05-27, 11:44
Zobaczcie kto to wrzucił "IzaSlodka" rodzice muszą być dumni z takiego zj***nego dziecka.

spinaczel

2015-05-27, 11:45
Chędogi_Rzułf napisał/a:

Nowa zj***na moda? I teraz to ludzie będą robić w wolnym czasie? Ja pie**olę, dokąd ten świat zmierza? Dlaczego tu żyje tylu idiotów? Dlaczego nie mogę legalnie ich wszystkich zastrzelić? :cry:

A, jest też moda na nowy challange - laski z sylikonowymi cyckami próbują utrzymać puszkę coli między cyckami :homer: atencyjne k***y zrobią wszystko za lajki... chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego sp***olenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...


Mozna linka do tych cyckow i coli? :-D

PanProsiak

2015-05-27, 11:55
Mam nadzieję, że następną modą będzie moda na zabijanie się.