18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ta aplikacja robi furorę

IzaSlodka • 2015-05-25, 17:48
Cała zabawa polegać będzie na podkładaniu dźwięku do krótkich filmików, które nakręcimy. Do naszej dyspozycji, oddano ogromną bazę audio, gdzie znajdziemy kultowe cytaty z filmów, fragmenty piosenek oraz rozpoznawalne motywy z YouTube. Po zainstalowaniu aplikacji, wybieramy tylko kraje, z których mają pochodzić dźwięki. Ku uciesze polskich użytkowników aplikacji, nie zabrakło tu kultowych cytatów z polskich filmów oraz internetowych filmików.


Samudaripen

2015-05-27, 15:10
Od razu się przypomina filmik pt. iDiots :D

oc...........an

2015-05-27, 15:24
Chędogi_Rzułf napisał/a:

Nowa zj***na moda? I teraz to ludzie będą robić w wolnym czasie? Ja pie**olę, dokąd ten świat zmierza? Dlaczego tu żyje tylu idiotów? Dlaczego nie mogę legalnie ich wszystkich zastrzelić? :cry:

A, jest też moda na nowy challange - laski z sylikonowymi cyckami próbują utrzymać puszkę coli między cyckami :homer: atencyjne k***y zrobią wszystko za lajki... chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego sp***olenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...



zamiast się cieszyć, że większość debili traci czas na pierdoły i wykorzystać to żeby być od nich lepszym, masz jeszcze o jakichś jełopów ból dupy

:trzesieee:

2MaupyPrzebraneZa3Sarny

2015-05-27, 15:55
W sumie mam gdzieś co ludzie robią w wolnym czasie ale imponuje mi typ który taką aplikację zrobił. Robienie hajsu na głupich ludziach zawsze mi imponuje.

megafilip

2015-05-27, 19:49
Ludzie, k***a uspokójcie się.
Nie ulegam takim modom (selfi, snapczat, wszelkie wyzwania itp itd). k***a mać - akurat to jest nawet fajne, jeżeli ktoś ma w miare talent aktorski to zrobi coś fajnego. Jeżeli debil się tym zajmie to się na tym skupi i nie będzie wam przeszkadzał w innych aspektach życia. Jeżeli ktoś z móżgiem to zrobi, to być może zrobi coś fajnego, do pośmiania.

qwerq221

2015-05-27, 20:37
Ja pie**ole czasem się zastanawiam dlaczego idioci są szczęśliwi... dlaczego ktoś pusty jak bęben, tępy jak ch*j, prosty, przewidywalny i żałosny w oczach wszystkich tych, którzy są skalani jakąkolwiek głębszą myślą.. Dlaczego ktoś komu bliżej do małpy niż człowieka myślącego ma się k***a świetnie? Jak to możliwe, że temu człowiekowi wystarczy durna rozmowa o dupie marynie.
Jak widzę takiego zjeba niezależnie od płci co za wszelką cenę stara się być na czasie czy to ubiorem czy to telefonem czy to aplikacją to k***a rzygać mi się chce...

nitshe

2015-05-28, 01:01
Chędogi_Rzułf napisał/a:
Nowa zj***na moda? I teraz to ludzie będą robić w wolnym czasie? Ja pie**olę, dokąd ten świat zmierza? Dlaczego tu żyje tylu idiotów? Dlaczego nie mogę legalnie ich wszystkich zastrzelić? :cry:

A, jest też moda na nowy challange - laski z sylikonowymi cyckami próbują utrzymać puszkę coli między cyckami :homer: atencyjne k***y zrobią wszystko za lajki... chyba potrzebna jest nam nowa wojna światowa, bo poziom ludzkiego sp***olenia niebezpiecznie podskoczył od 1945...

Może Tobie jest potrzebna wojna?!