18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybitny syryjski kardiochirurg

GeorgeHarvey1 • 2023-06-08, 15:15

Czworo dzieci dźgniętych . Annecy, Francja

kris1978

2023-06-08, 18:16
Tak to już jest w tych muzułmańskich państwach.

HardyTwardy napisał/a:

A nie jest? Przejęcie Trybunału Konstytucyjnego, wykupienie przez pisowski Orlen koncernu medialnego Polska Press, a następnie wywalenie wszystkich dziennikarzy, którzy mieli zamiar patrzyć władzy na ręce, ordynarna propaganda w TVP za miliardy złotych z naszych podatków, afery i nepotyzm w takiej liczbie, że dnia by nie starczyło aby je wszystkie tutaj wymienić ( i nie, nie były to jakieś zegarki czy inne ośmiorniczki, a ogromne, wielomilionowe wały) no a ostatnio próba przyprawienia opozycji mordy nazistów i ustawa "lex Tusk", której celem jest polowanie na posłów opozycji, a nie żadna tam walka z rosyjskimi wpływami. Naprawdę nie trzeba popierać PO i oglądać TVN-u aby dostrzegać, że źle się w kraju dzieje, a winę ponosi formacja Kaczyńskiego, która ma w poważaniu ład konstytucyjny, demokrację liberalną, wolność słowa i szacunek do społeczeństwa.
Z tym się zgodzę, bo rzeczywiście ktoś bytujących w małej mieścinie lub na obrzeżach większej aglomeracji miejskiej nie zobaczy tylu kolorowych, ilu mieszkaniec centrum miasta lub osoba żyjąca blisko parków przemysłowych lub przystanków autobusowych z połączeniami do takowych miejsc pracy. Co zaś tyczy się PO i zgody ich posłów na rozdział kwot imigrantów socjalnych z Bliskiego Wschodu i Afryki, to miało się wówczas wrażenie, że polski rząd tak naprawdę realizuje politykę Berlina. Do dziś pamiętam jak poseł PO Cezary Tomczyk twierdził, że Polska może przyjąć każdą ilość "uchodźców", a Ewa Kopacz z mównicy sejmowej bredziła coś o kobietach z małymi dziećmi i reklamówkami (dobrze, że nie wspomniała wówczas o kamienowaniu dinozaurów). Słuszne podejście PIS-u czy węgierskiego Fideszu do polityki migracyjnej należy pochwalić, ale to co stało się później zarówno na Węgrzech, jak i w Polsce już na pochwały nie zasługuje, ponieważ w obydwu krajach rządzą przeciwnicy demokracji liberalnej, którzy cofają nas w rozwoju i niszczą państwo prawa. W przypadku Węgier to chociaż nadal obowiązuje sprzeciw wobec przyjmowania islamistów, a nas... No właśnie.



Wstań i wyjdź. Twoja mózgownica razem z dupą się zesrała. Przeczytałem jedynie 3 linijki tych bzdur i mi wystarczyło. Zagłosuj na rudego Tuska a dzisiejszy pisowski Orlen jutro będzie niemiecki, zaopatrywany w ruską ropę.

P.S. Nie, PiS nie jest ok.
Ok jest sp***alać z unii. Jak najszybciej. Jesteśmy na tyle bogatym w złoża krajem, że przy dobrych rządach, żaden Niemiec czy francuz nie powinien mami dyrygować.

Ryju1983

2023-06-08, 18:19
I już powinni taka k***ę odstrzelić z automatu.

kris1978

2023-06-08, 18:25
Ryju1983 napisał/a:

I już powinni taka k***ę odstrzelić z automatu.



Dlaczego z automatu?
Dla mnie to mogą go odj***ć nawet z łuku
:mrgreen:

El Caudillo

2023-06-08, 20:20
kris1978 napisał/a:

Dlaczego z automatu?
Dla mnie to mogą go odj***ć nawet z łuku



bo z łuku trudniej miałem taki bloczkowy z celownikiem i nie jest to łatwe, z resztą z automatu też wbrew pozorom

mazga50

2023-06-08, 20:35
Śmierć publiczna przez utopienie w ciepłej gnojowicy. Wcześniej ponacinany jak kiełbaska na grilla i nasolony odpowiednio. Na przemian maczany w solance, kwasie solnym, gnojowicy, niezakneblowany, żeby jego wycie niosło się daleko.

silwerbalk

2023-06-08, 20:36
Ja się pytam gdzie były bagiety .... A zapomniałem. To Francja .... :roll: tam wolą napie**alać białych co utrzymują ten k***idołek

Di...........ls

2023-06-08, 20:37
Siriuz napisał/a:

No, a u nas idioci idą sobie na marsz, bo chcą mieć taką Francję w Polsce, bo tam jest demokracja, wolność i konstytucja, a u nas przecież żyć się nie da, tak źle jest....



Jebnij się k***a w ten pusty sagan trepie.

Siriuz

2023-06-08, 20:46
Według The Associated Press czworo dzieci w wieku 22 miesiące, dwójka w wieku 2 lat i 3 lata doznało obrażeń zagrażających życiu.
Napastnik uzyskał status uchodźcy Syryjskiego w Szwecji, ale ponoć starał się o to we Francji, gdzie mu odmówiono. Ponoć sam ma 3 letnią córkę. No i jak to słychać na nagraniu, podnosząc nóż do góry wykrzykuje "w imię Jezusa Chrystusa".

https://apnews.com/article/france-knife-attack-d47bf333537fd98d1a9cfca3007bd3c0

encoder178

2023-06-08, 20:55
To jest ten zachodni standard, który chcą nam narzucić :D ?

Wojownik12

2023-06-08, 20:58
ciekawy sposob na spedzanie wolnego czasu

ColinFarelka

2023-06-08, 21:05
Każda ilość przyjmiemy, tęczową zaraza i robactwo z afryki i Azji. Kopacz jebnięta i reszta debili czosnki i inne gady.

Black_Hole

2023-06-08, 21:28
chce tak w polsce jak najszybciej

kubol

2023-06-08, 21:50
HardyTwardy napisał/a:

Warto w tym miejscu polecić książkę Douglasa Murray'a "Przedziwna śmierć Europy" traktującą o islamizacji Starego Kontynentu, lewicowych politykach ściągającym mahometan z krajów trzeciego świata do Europy, cenzurze w mediach zachodnich odnośnie kulturowego "ubogacania", zamachach terrorystycznych o podłożu islamskim oraz zagrożeniu demograficznym, jakie niesie mieszanie kultur i sprowadzanie do Europy ludzi, którzy płodzą się jak króliki, nie chcą się asymilować, a zamiast uszanować i zaakceptować naszą kulturę, wolą w jej miejsce wprowadzić własną...


Poczytac mozna choc i tak nic to nie zmieni. Islamska maszyna ruszyla i nikt jej nie powstrzyma. Ktos kiedys powiedzial ze islam zdobedzie swiat bez walki( no moze z wyjatkiem atakow teroorystycznych itp) i mysle ze nastapi to wciagu najblizszych kilku pokolen.

Cryo

2023-06-08, 22:03
A teraz sk***ysyny ze Swedistanu próbują nam ich wcisnąć