18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłuczenie koronasceptyków

C0C0JUMBO • 2022-01-02, 20:15
Amsterdam, protesty przeciwko obecnym planom walki z koronawirusem.

Gdyby ktoś narzekał na polską policję to tutaj macie przykład z zachodu.




Zniwiarz

2022-01-03, 11:17
dEstabil_ napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Czekam aż w Polsce wprowadzą obowiązek szczepień, a za odmowę będą pałować.



Czytając co wypisujesz to widzę że szczepionka pozbawiła Cię samodzielnego myślenia . Na przykładzie innych krajów nie jest ciężko zobaczyć że ten twój złoty strzał to gówno w strzykawce . Jakby ojciec widział co z Ciebie wyrośnie to by się spuścił na patelnię i jajecznicę zrobił .

:lol:

En...........94

2022-01-03, 11:57
Gdzie była policja?! A nie, czekaj...
Swoją drogą, chciałbym poznać tych mitycznych "antyszczepionkowców". Nie znam żadnego. Technologia mRNA, która została stworzona z myślą o walce z nowotworami używana jako walka z koronawirusem? Posłuchajcie twórcy tej technologii Roberta Malone'a. 4,6mld ludzi beznamiętnie przyjęło ten specyfik bez żadnej refleksji, a osoby z otwartym umysłem nazywa się foliarzami, faszystami... i jak tu nie być mizantropem? Wyłączcie telewizor, bo komuniści znowu sieją tę samą propagandę co za PRL. Włączenie myślenia może wielu zaboleć, ale uwierzcie - gra warta świeczki.

FeeGiee

2022-01-03, 12:04
Jak to p*zdeczki jakieś są. W 5 chłopa pałują a ten na nich napiera :D z czego te pały, ze steropianu?

pr...........47

2022-01-03, 13:45
Szczepienie nie powinno być obowiązkowe kto chce ten się szczepi i tyle proste.

Angevil

2022-01-03, 14:32
Jeśli wolno tak lać szurów to ja chyba sobie wstąpię do policji :lol:

kosioraldo

2022-01-03, 14:40
Równomierne uzbrojenie powinni przy sobie mieć, a nie pie**olic sie z tymi ch*jami sto osob bierze buteleczki jakis kij i walczyc a nie sie przygladac, mam nadzieje ze ludzia w Polsce nie zabraknie jaj, a Ci ktorzy sa i tak juz straceni niech wypie**alaja na 10 dawke poki gorace, brzydze sie takimi k***ami co by wlasnego ojca sprzedaly, specjalnie z malej ty smieciu des cos tam j***na szmato chcesz to chodz powiesz mi w twarz to co tu piszesz, a uwierz mi ze bedziesz wygladal jak sitko smieciu

Angevil to czemu jeszcze starego nie lejesz ? albo chodz mnie tak zlej p*zdo za monitora

Xanax777

2022-01-03, 15:28
silwerbalk napisał/a:

No panie i panowie świat się zmienia na naszych oczach. Kończy się słodkie pie**olenie a zaczyna się wymuszanie ..... Już nie chodzi o antyszczepionkowcow ale o każdy sprzeciw społeczeństwa wobec decyzji rządzących.
Wolność słowa i prawa wolności po prostu znikają i tyle



Ty jesteś idiota. Wam się totalnie mieszkają w głowach pojęcia. Co ma k***a wspólnego z tym wolność i prawa ??? Do przepisów ruchu drogowego też się nie stosujesz bo cię ograniczają?? Ludzie na litość boska. Przed era internetu wszyscy byliby zaszczepienie i nikt by nie pyskował. Właśnie dlatego że jest wolność słowa i takie ameby umysłowe jak Socha i Godek mogą pieprzyć te bzdury to mamy taki burdel.

Wiewór

2022-01-03, 15:54
Boże jakie to piękne. Aż łzy wzruszenia płyną do oczu jak patrze policja napie**ala foliarzy.

sa...........el

2022-01-03, 17:16
Xanax777 napisał/a:

Ty jesteś idiota. Wam się totalnie mieszkają w głowach pojęcia. Co ma k***a wspólnego z tym wolność i prawa ??? Do przepisów ruchu drogowego też się nie stosujesz bo cię ograniczają?? Ludzie na litość boska. Przed era internetu wszyscy byliby zaszczepienie i nikt by nie pyskował. Właśnie dlatego że jest wolność słowa i takie ameby umysłowe jak Socha i Godek mogą pieprzyć te bzdury to mamy taki burdel.



Nie ma jak przykład z dupy o przepisach ruchu drogowego powiązać, z przymusem szczepień czymś, co prawdopodobnie działa bardzo słabo, skoro w wielu krajach o wysokim wyszczepieniu, albo całkowitym, szykują się kolejne fale i lockdowny. Takimi argumentami nie przekonacie nikogo do waszej ideologicznej walki o niby waszą nową "normalność".

neo001

2022-01-03, 17:41
Justynka99 napisał/a:

Nie ma co się kłócić z antyszczepionkowacami. Jak do tej pory nie dotarło to i po dobroci nie dotrze niezależnie od tego, ile razy powtórzy się dany argument. Zakładam, że wszystkimi argumentami już się wymieniliśmy. Teraz pozostaje znaleźć korzyści w obecnej sytuacji. Otóż selekcja naturalna działa -> pogłowie idiotów w kraju się zmniejszy (w końcu to głównie oni umierają) -> PiS nie wygra następnych wyborów (w końcu kto inteligentny na nich głosuje?) -> uda się wybrać lepszy rząd, który będzie rozsądniej walczył z pandemią.



Ale ciągle się udzielasz. Boli lewaczkę, że nie ma jeszcze obowiązku szczepień? Umierają starsi, a to ci są grupą najbardziej wszczepioną, więc ja już żadnym statystyką nie wierze . I co mi zrobisz?

Herhard

2022-01-03, 18:10
Rasael napisał/a:

I dobrze, i ch*j. Częściej powinni tych płaskoziemskich przygłupów psami przeganiać. W końcu w świecie medycyny debata na temat reakcji mordy bydła na psie kły nadal trwa! Nie ma dowodu że gościowi to zaszkodziło, a może nawet pomogło, co nie? Życzę tego samego każdemu z tych naukowych analfabetów.



Wstawaj,zasrałeś łóżko.

silwerbalk

2022-01-03, 18:12
Xanax777 napisał/a:

Ty jesteś idiota. Wam się totalnie mieszkają w głowach pojęcia. Co ma k***a wspólnego z tym wolność i prawa ??? Do przepisów ruchu drogowego też się nie stosujesz bo cię ograniczają?? Ludzie na litość boska. Przed era internetu wszyscy byliby zaszczepienie i nikt by nie pyskował. Właśnie dlatego że jest wolność słowa i takie ameby umysłowe jak Socha i Godek mogą pieprzyć te bzdury to mamy taki burdel.



Daje że coronawirus zniknie za 2 lata. Ale wymuszanie zostanie. Zdecydują że ci zapie**olą z wypłaty tak z 60 % zabiorą ci własność prywatną i będziesz jak niewolnik na polu bawełny j***ć do końca życia
I co pojdziesz protestować to dostaniesz pałą przez łeb i poszczóty psami,gazem łzawiącym po ryju i tyle
Wracaj k***a do szeregu paziu i się nie stawiaj bo my jesteśmy prawem i ch*j. A już ludzi przyzwyczajają że jak się będą stawiać to dostaną wpie**ol

Herhard

2022-01-03, 18:18
dEstabil_ napisał/a:

Ale pie**olicie antyszczepy. Ja się zaszczepiłem i gardzę takimi jak Wy, bo przez Was ten cały wirus trwa a PiS wprowadza kolejne tarcze przez co inflacja rośnie. Ruszcie w końcu tymi tępyma łbami. Powinni Was zamknąć w hotelu i zaspawać dopóki nie zdecydujecie się zaszczepić, jak w Chinach.



Za głupi jesteś żeby zrozumieć rzeczywistość.Poszukaj i poczytaj co to jest ucieczka immunologiczna wirusa,i dlaczego mogą powstawać groźniejsze mutacje.

dEstabil_ napisał/a:

Zobaczymy jak bedziesz szczekal jak Cie podłącza pod respirator. Już widziałem takich w TV kozaczków, a później błagali o ratunek.



" widziałem w tv" :-P ja pie**ole,wyczerpałeś temat debilu.

Justynka99 napisał/a:

Nie ma co się kłócić z antyszczepionkowacami. Jak do tej pory nie dotarło to i po dobroci nie dotrze niezależnie od tego, ile razy powtórzy się dany argument. Zakładam, że wszystkimi argumentami już się wymieniliśmy. Teraz pozostaje znaleźć korzyści w obecnej sytuacji. Otóż selekcja naturalna działa -> pogłowie idiotów w kraju się zmniejszy (w końcu to głównie oni umierają) -> PiS nie wygra następnych wyborów (w końcu kto inteligentny na nich głosuje?) -> uda się wybrać lepszy rząd, który będzie rozsądniej walczył z pandemią.



Dokładnie,pogłowie idiotów się zmniejszy.Ciekawe tylko po której dawce? Chłop pozwolił ci tv oglądać że takie farmazony wypisujesz?

LubięFacetów

2022-01-03, 18:19
Herhard napisał/a:

Za głupi jesteś żeby zrozumieć rzeczywistość.Poszukaj i poczytaj co to jest ucieczka immunologiczna wirusa,i dlaczego mogą powstawać groźniejsze mutacje.
" widziałem w tv" ja pie**ole,wyczerpałeś temat debilu.
Dokładnie,pogłowie idiotów się zmniejszy.Ciekawe tylko po której dawce? Chłop pozwolił ci tv oglądać że takie farmazony wypisujesz?



Widać że pochodzisz z rodziny patologicznej, skoro tylko wyzywać potrafisz.

DziQ1916

2022-01-03, 18:35
Gdybyśmy mieli inną władzę to było by identycznie i w Polsce.