18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tłuczenie koronasceptyków

C0C0JUMBO • 2022-01-02, 20:15
Amsterdam, protesty przeciwko obecnym planom walki z koronawirusem.

Gdyby ktoś narzekał na polską policję to tutaj macie przykład z zachodu.




avix213

2022-01-03, 01:30
Słabo tych świrów biją ładnie nazwanych koronasceptykami, to po prostu braki edukacji podstawowej powoduje takie zachowanie szura

liana

2022-01-03, 01:35
Coś pięknego z przyjemnością się ogląda gnojenie szurów. :-)

Psilocke

2022-01-03, 01:43
Ależ wy pie**olicie.
Nie jestem ani anty ani pro szczepieniom. Siebie kiedyś i dzieciaka niedawno zaszczepiłem. Szczepionkami, które działają. Na tyfus, tężec, WZW i takie tam.
Na koronkę jest szcspionka, która NIE UODPARNIA i NIE Z MNIEJSZA WEKTORA TRANSMISJI to co to k***a za szczepionka.
Teściowa moja po 3 dawkach zdychała tak samo jak ja po żadnej dawce.
Większość z was pewnie nie rozumie, że to zasłona dymna. W imię strachu o własne zdrowie odbiera się nam wolność na wszystkich frontach.
Do tego szczuje się jednych ludzi na drugich. W prostym celu.
Społeczeństwo sklucone wewnętrznie nie weźmie cegieł i nie wyjebie tych "rządzących" z posad. A to dlatego, że prędzej sami sobie się do gardeł dobiorą.
Odbierają wam wolność pod płaszczykiem dbania o was a wy z uśmiechem na ustach zakładacie sobie kajdanki na ręce.
A najzabawniejsze w naszym kraju jest to, jak ludzie którzy walczyli z opresyjną władzą, teraz sami tą wywalczoną wolność w zębach przynoszą tej władzy.
Dziel i rządź.

kalliber1988

2022-01-03, 02:17
dEstabil_ napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Czekam aż w Polsce wprowadzą obowiązek szczepień, a za odmowę będą pałować.



Sprawdz sobie kraje gdzie wyszczepili ponad 85% społeczeństwa :> I ile z tych "będziecie bezpieczni " umiera :>

Owczar1992

2022-01-03, 02:56
Przynajmniej coś próbują robić , pokazują że trzeba się liczyc z obywatelami.Nam zrobią zrobią Sylwestra w Zakopanem pobujamy się do Zenka i dalej nas dymaja w dupę a my się jeszcze cieszymy.

bleblebator1

2022-01-03, 03:45
Spalić koszary policyjne wraz z psami służącymi naziolom

mystery0987

2022-01-03, 04:11
ahahaha, a nie mówiłem XD

avalanch

2022-01-03, 04:31
Ciekawe za ile się znajdzie taki Timothy McVeigh albo Breivik co bez pie**olenia wysadzą jakiś rządowy budynek

kama3666

2022-01-03, 06:16
Jechać z foliarzami :)

Janko

2022-01-03, 08:15
Wszystkie k***y i ameby Którym się ta Strona nie podoba niech sp***alają stąd i niech nie robią zamętu dla ch*ji którzy się chcą szczepić i nie szanują innych ch*j im w dupę te kurewskie szczepionki poróżniły cały świat i ch*jostwo się plemi j***ć k***y Które się na tym Masońskim ścierwie bogacą k***y będą k***ami a ch*je ch*jami

mariusz3pl

2022-01-03, 08:37
Justynka99 napisał/a:

Nie ma co się kłócić z antyszczepionkowacami. Jak do tej pory nie dotarło to i po dobroci nie dotrze niezależnie od tego, ile razy powtórzy się dany argument. Zakładam, że wszystkimi argumentami już się wymieniliśmy. Teraz pozostaje znaleźć korzyści w obecnej sytuacji. Otóż selekcja naturalna działa -> pogłowie idiotów w kraju się zmniejszy (w końcu to głównie oni umierają) -> PiS nie wygra następnych wyborów (w końcu kto inteligentny na nich głosuje?) -> uda się wybrać lepszy rząd, który będzie rozsądniej walczył z pandemią.



Lewary które tyle o wolności krzyczą chcą ją odbierać jakie to u was naturalne. I już tu nas nie strasz powrotem lewactwa do władzy i walką z pandemią bo wtedy społeczeństwo polskie serio się wk***i i pokaże co to demonstracja.

Masorz

2022-01-03, 09:31
Faper Noster napisał/a:

A u nas co? W dupie mają obywateli. Masz wypadek, zawał, udar? To zdychaj, twoje miejsce w szpitalu zajmuje jaśniepan, co nie raczył się zaszczepić.



Zdajesz sobie sprawę z tego że część szpitalnych łóżek jest zajęta przez osoby zaszczepione ? Zdajesz prawda?

jan0sik1

2022-01-03, 11:02
lokal.szczecin napisał/a:

A gdzie jest unia europejska,gdzie dyskusje w parlamencie odnosnie wolnosci i praworzadnosci.?? Aaaaaaa nie ma bo to francja i tam jest oki nie to co u nas!



Ty, ale Amsterdam to raczej Holandia (Niderlandy) a nie Francja. Poza tym masz racje.

Nie zawiodłem się. Pierydolona banda poyebów z jednej jak i z drugiej strony. Wy jesteście tak spierydoleni ze nie widzicie prawdziwego problemu jaki nas dotyka tylko to wasze zjyebane "szczepić sie" albo "nie szczepić się".