18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szacunek do flagi

phrontch • 2020-07-02, 13:00
Akcja miała miejsce pod ambasadą USA w Moskwie




PigFace667

2020-07-02, 19:12
theqwarter napisał/a:

szkoda że to nie flaga polski



Ta bialo-czerwona szmata nie zasługuje nawet, żeby po niej chodzić, szkoda butów.

Gargamellos

2020-07-02, 19:16
theqwarter napisał/a:

szkoda że to nie flaga polski



Wypad za gramanice pseudo "obywatelu"

mazga50

2020-07-02, 19:51
I ch*j - buty do wyrzucenia. Gówna do końca nie wyciszcisz.

Barnellini

2020-07-02, 20:15
MasterSlayer napisał/a:

nie zesraj się



Za takie debilne komentarze nic nie wnoszące do dyskusji powinno być ostrzeżenie. Nie masz nic do powiedzenia to milcz. Wyrażasz tylko brak szacunku do rozmówcy a argumentacja na poziomie pijanego 8 latka. Forumowicz od siedmiu boleści.

bartek_r2d2

2020-07-02, 21:52
Karboksylator napisał/a:

to nie jest flaga, tylko kolorowa szmata. flagę ma państwo, a nie pedały



Specjalnie Wszedlem w komentarze żeby Ci dac piwo

ellsworth

2020-07-02, 22:06
Ustawione jak wybory w Rosji, a wy łykacie jak pelikany!

ProVVe

2020-07-02, 23:39
MasterSlayer napisał/a:

nie zesraj się



Jeśli to wszystko co masz do powiedzenia śmiało możesz wrócić szorować odbyty, ale zaznaczam... Nie chce widzieć jak robisz to na ulicy

markop4321

2020-07-03, 00:16
Piękna sprawa. Mam nadzieje tylko ze czajka nie wygra bo jak nam się rozsieje to kolorowe....

Seavitia

2020-07-04, 02:39
anzicurt napisał/a:

Barnellini , do tego nie żyjesz w 19 wieku , dewiacja to pedofil i robi tym krzywdę a dwa chłopy czy dwie baby ze sobą nikomu krzywdy nie robią, po prostu takie są i już. A im więcej gejów tym więcej cipek dla mnie hahahaha więc same plusy



problem w tym, że i homo i pedofilia to dewiacje dzialajace na tej samej zasadzie - pedofil odczuwa pociag do osob z niewyksztalconymi cechami plciowymi, dla osoby homo te cechy po prostu musza byc te same co on ma(oba opisy mocno uproszczone) . Fakt, ze deiwiacja homo generalnie nie krzywdzi - i w praktyce - nikogo nie obchodzi co robia w swoich lozkach. LGBT jdnak to nie "osoby" jak zwolennicy twierdza - to ideologia żądająca dodatkowych przywilejów,dla osob z dewiacjami, żadajac jednoczesnie by kazdy im przyklaskiwal (niedoczekanie) CO jednak jeszcze istootne - lgbt postuluje miedzy innymi pranie mozgu u dzieci i ich seksualizacje - przeciez to az wrzeszczy, ze postulaty ideologii beda isc coraz dalej, a pedofilia jest tego czescia - i dokladnie to jest tak naprawde w tym, co chcieli wprowadzic w szkolach. Pranie mozgu 4 - 6 letnich dzieci, ze seks jest czym dobrym i fajnym . Skoro seks jest dobry, t seks z dorosym bedzie musial byc jeszcze lepszy, - zwykła, dziecięca mentalność "jestem już taaaaka duża, że mama pozwala mi samej isc do sklepu/ sama wiaze sobie sznurowki/ jeżdże na rowerze bez bbocznych kółek, czy też nie sikam w majtki - pedofilia bedzie tu tylko kolejnym "wyroznienniem" bedacym dla dziecka wyznacznikiem "jakie to onno nie jest już dorosłe"
A co bedzie kolejnym etapem? zoofilia? W koncu skoro ktos kocha swojego psa, tak, ze chce go r*chac i ulozyc sobie z nim zycie, to czemu mu przeszkadzac!

Karboksylator

2020-07-04, 14:15
bartek_r2d2 napisał/a:

Specjalnie Wszedlem w komentarze żeby Ci dac piwo



jestem zaszczycony:)

dominator76

2020-07-04, 23:53
i jak tu nie lubić ruskich?

Rudy_Skrzat

2020-07-05, 09:47
Brawa dla anzicurt. Banda cebuli której przeszkadza coś, tylko dlatego że jest inne, mimo iż większość nie ma ku temu żadnych podstaw bazujących na swoimi doświadczeniu. ch*j wam do tego? Czemu utrudniać komuś życie tylko dlatego że jest inny? Cebula i sebkowość.

Karboksylator

2020-07-06, 18:42
Rudy_Skrzat napisał/a:

Brawa dla anzicurt. Banda cebuli której przeszkadza coś, tylko dlatego że jest inne, mimo iż większość nie ma ku temu żadnych podstaw bazujących na swoimi doświadczeniu. ch*j wam do tego? Czemu utrudniać komuś życie tylko dlatego że jest inny? Cebula i sebkowość.



musi pedał jakowyś

psysutra

2020-08-01, 15:36
Seavitia napisał/a:

problem w tym, że i homo i pedofilia to dewiacje dzialajace na tej samej zasadzie - pedofil odczuwa pociag do osob z niewyksztalconymi cechami plciowymi, dla osoby homo te cechy po prostu musza byc te same co on ma(oba opisy mocno uproszczone) . Fakt, ze deiwiacja homo generalnie nie krzywdzi - i w praktyce - nikogo nie obchodzi co robia w swoich lozkach. LGBT jdnak to nie "osoby" jak zwolennicy twierdza - to ideologia żądająca dodatkowych przywilejów,dla osob z dewiacjami, żadajac jednoczesnie by kazdy im przyklaskiwal (niedoczekanie) CO jednak jeszcze istootne - lgbt postuluje miedzy innymi pranie mozgu u dzieci i ich seksualizacje - przeciez to az wrzeszczy, ze postulaty ideologii beda isc coraz dalej, a pedofilia jest tego czescia - i dokladnie to jest tak naprawde w tym, co chcieli wprowadzic w szkolach. Pranie mozgu 4 - 6 letnich dzieci, ze seks jest czym dobrym i fajnym . Skoro seks jest dobry, t seks z dorosym bedzie musial byc jeszcze lepszy, - zwykła, dziecięca mentalność "jestem już taaaaka duża, że mama pozwala mi samej isc do sklepu/ sama wiaze sobie sznurowki/ jeżdże na rowerze bez bbocznych kółek, czy też nie sikam w majtki - pedofilia bedzie tu tylko kolejnym "wyroznienniem" bedacym dla dziecka wyznacznikiem "jakie to onno nie jest już dorosłe"
A co bedzie kolejnym etapem? zoofilia? W koncu skoro ktos kocha swojego psa, tak, ze chce go r*chac i ulozyc sobie z nim zycie, to czemu mu przeszkadzac!


No ja tylko czekam aż dasz WIARYGODNE źródła potwierdzające pranie mózgów dzieci. Bo na ten moment jest to dla mnie wysryw dzbana, który w dupie był, gówno widział a się wypowie. Pomijając już fakt, że homoseksualizm MOŻE (ale nie musi być) mechanizmem regulacyjnym populacji (a Ziemia już w tej chwili jest przeludniona i z tego powodu wymiecie 80% luda z planszy w ciągu najbliższych stu lat). Z zoofilią to już jest stawianie chochoła rozmiarów wieży Eiffla i totalne robienie k***y z logiki. Dawno takiego pseudomądrego bullshitu nie czytałem

A pok***a, który gadał tam o częstowaniu ołowiem - oby ciebie (na wielką literę przy zaimku osobowym trzeba sobie zasłużyć) spotkał kiedyś śrut w dupsku a'la straciatella bo jesteś polakiem-robakiem. Niczym się nie różnisz od brunatnych sk***ieli sprzed 100 lat z III Rzeszy.

Jak widać po większości komentarzy - historia XX wieku ch*ja was nauczyła i łykacie prawacką propagandę jak debile jeden z drugim

:trzesieee: