18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szacunek do flagi

phrontch • 2020-07-02, 13:00
Akcja miała miejsce pod ambasadą USA w Moskwie




DanekBoss

2020-07-02, 15:33
theqwarter napisał/a:

szkoda że to nie flaga polski



Jebnij se w łeb cwe*uchu!

Barnellini

2020-07-02, 15:41
anzicurt napisał/a:

Na prawdę, te kilkadziesiąt tysięcy gejów i lesbijek czy innych tranzystorów jest to dla was tak ekscytujący temat? Na prawdę nie widzicie jakie są realne problemy w tym kraju typu marne zarobki w stosunku do innych krajów, czy ogólna drożyzna? czy po prostu jestescie na etapie zycia na garnuszku mamusi i tatusia i wyimaginowane geje czy inni których nawet nie znacie żadnego ani nie spotkaliście to wasz największy w życiu problem? Co was dotyka to, ze dwoch facetow czy dwie kobity sformalizuja swoj zwiazek zeby nie miec problemu jak jedno czy drugie trafi do szpitala czy zeby nie mieli problemu z dziedziczeniem. Na prawde ludzie, w Polsce nie sa problemem geje, lesby, inne rasy, tylko to ze jestesmy biednym spoleczenstwem, a dajecie sie omamic ze waszym problem sa wlasnie takie rzeczy... Żenada, zero samodzielnego myślenia...



Przecież wiele razy to już było powiedziane. Również w tym temacie w komentarzach. ch*j nas obchodzą geje i lesbijki. Nikt nie organizuje linczów transów ani nie gana bisexów. To co wk***ia i jest jakimś problemem to nachalne propagowanie dewiacji jako nowej normalności. Marsze gdzie ktoś ubrany jak sex klaun usiłuje wmówić reszcie społeczeństwa, że jest normalny. Nie jest k***a. Niech sobie będzie nienormalny ale niech nie mówi wszystkim, że jest taki sam.

tatko

2020-07-02, 15:45
Czy ktoś umie zrobić z tego gifa?

anzicurt

2020-07-02, 15:48
Barnellini napisał/a:

Przecież wiele razy to już było powiedziane. Również w tym temacie w komentarzach. ch*j nas obchodzą geje i lesbijki. Nikt nie organizuje linczów transów ani nie gana bisexów. To co wk***ia i jest jakimś problemem to nachalne propagowanie dewiacji jako nowej normalności. Marsze gdzie ktoś ubrany jak sex klaun usiłuje wmówić reszcie społeczeństwa, że jest normalny. Nie jest k***a. Niech sobie będzie nienormalny ale niech nie mówi wszystkim, że jest taki sam.



Ale w związku z tym staniesz sie teraz gejem? :D bo tak mówią?, że to normalne. Bo nadal nie rozumiem gdzie problem, różni ludzie różne rzeczy mówią no i co z tego? Dopóki nikt mi nie powie chodz wsadze ci w dupe zobaczysz ze to fajne to mnie to zupełnie nie obchodzi co kto robi w łóżku. Przez całe życie nie zdarzyło mi się aby mnie zaczepiał jakiś ciepły więc co mnie to gówno obchodzi? :D na prawde trudno to zrozumieć?

Esccax

2020-07-02, 15:58
uuu, ilu bardzo męskich chłopaków pofatygowało się żeby podeptać tęczowy kawałek materiału.
Szkoda że kredek nie mieli, mogliby jeszcze coś odważnego narysować.
Po prostu wtf ;D

Budrys2000

2020-07-02, 16:13
Nominuję filmik do materiału miesiąca ;-)

anzicurt

2020-07-02, 16:14
Barnellini , do tego nie żyjesz w 19 wieku , dewiacja to pedofil i robi tym krzywdę a dwa chłopy czy dwie baby ze sobą nikomu krzywdy nie robią, po prostu takie są i już. A im więcej gejów tym więcej cipek dla mnie hahahaha więc same plusy

EvilDog

2020-07-02, 16:20
Hahahah

Rosjanie ;D którzy wczoraj ustanowili u siebie monarchie Putina

Adae

2020-07-02, 17:00
Esccax napisał/a:

uuu, ilu bardzo męskich chłopaków pofatygowało się żeby podeptać tęczowy kawałek materiału.
Szkoda że kredek nie mieli, mogliby jeszcze coś odważnego narysować.
Po prostu wtf ;D


Ale ty wiesz, ze jak by tam dwoch kolesi postanowilo zamanifestowac swoja seksualnosc, to prawdopodobnie zajeli by miejsce tego kawalka materialu?

Te ironizowanie zawsze mnie bawi, bo jeden powalony rusek wystarczylby, zeby zwinac cala parade gdyby nie policja.



nano50

2020-07-02, 17:00
anzicurt napisał/a:

Barnellini , do tego nie żyjesz w 19 wieku , dewiacja to pedofil i robi tym krzywdę a dwa chłopy czy dwie baby ze sobą nikomu krzywdy nie robią, po prostu takie są i już. A im więcej gejów tym więcej cipek dla mnie hahahaha więc same plusy



A od kiedy dewiacja to coś złego, że Cię to uraziło? Dewiacja to nienaturalne zachowanie i tyle. Się definicji pouczcie, potem się wypowiadajcie.

https://sjp.pwn.pl/slowniki/dewiant.html

JolkiPolkiPL

2020-07-02, 17:00
Barnellini napisał/a:

Przecież wiele razy to już było powiedziane. Również w tym temacie w komentarzach. ch*j nas obchodzą geje i lesbijki. Nikt nie organizuje linczów transów ani nie gana bisexów. To co wk***ia i jest jakimś problemem to nachalne propagowanie dewiacji jako nowej normalności. Marsze gdzie ktoś ubrany jak sex klaun usiłuje wmówić reszcie społeczeństwa, że jest normalny. Nie jest k***a. Niech sobie będzie nienormalny ale niech nie mówi wszystkim, że jest taki sam.



Człowieku czemuś nie startował w wyborach??? Dałbym głos na ciebie bo myślisz tak jak ja.h*j niech sobie żyją razem ale po kiego h*ja łażą po ulicach i pie**olą ze to i to i jeszcze żądania !!! k***a jego mać.

ProVVe

2020-07-02, 18:05
I wyleźli obrońcy pedałów... Jeśli jesteście tak tępi i lubicie pedalskie ku*asy powiewające przed waszą mordą organizujcie te marsze, szkolenia, edukację u siebie albo na terenie prywatnym. Chcecie, żeby kilka tysięcy ludzi mówiło wam jak ma sie prawo zmienić to oddajcie im swoją kasę i zdychajcie z głodu... Nie podoba wam się demokracja? To wypie**alać na jakiś piaski pustyni... Większość nie chce, aby mieli benefity za bycie pedałami, adoptowali i ch*j wie czego te roszczeniowe k***y chcą jeszcze... Gówno mnie obchodzi kim k***a są, ale jak moja rodzina ma oglądać ich na ulicach z gołą dupą to juz moja sprawa. Takich gejów co zajmują się sobą jest też trochę i sami otwarcie potępiają pedalstwo lgbtch*j+. Płacę podatki i to k***a wysokie dlatego nie ma bata, żebym z nich wykładał na chorych umysłowo cepów... Ich sie powinno leczyć, a nie popierać. Kto widział paradę hetero "akceptujcie mnie jestem normalny dajcie kasę na mój ślub i pare innych bonusów...", a macham gołą dupą bo to pokazuje jaki jestem fajny super... Nieee nikt kto zachowuje sie jak chory dewiant nie ma prawa żyć w społeczeństwie. Choroby się leczy szczegółnie te psychiczne bo później jest ojeju pedofil... Taka ciekawostka... Każdy jedzie na "klechostwo" ale w nim jest pełno pedałów, a duż a część pedałów to pedofilę jednocześnie... Dlatego to jest choroba i jesli przenosi się w miejsca publiczne trzeba leczyć ołowiem...

anzicurt

2020-07-02, 18:13
ProVVe napisał/a:

I wyleźli obrońcy pedałów... Jeśli jesteście tak tępi i lubicie pedalskie ku*asy powiewające przed waszą mordą organizujcie te marsze, szkolenia, edukację u siebie albo na terenie prywatnym. Chcecie, żeby kilka tysięcy ludzi mówiło wam jak ma sie prawo zmienić to oddajcie im swoją kasę i zdychajcie z głodu... Nie podoba wam się demokracja? To wypie**alać na jakiś piaski pustyni... Większość nie chce, aby mieli benefity za bycie pedałami, adoptowali i ch*j wie czego te roszczeniowe k***y chcą jeszcze... Gówno mnie obchodzi kim k***a są, ale jak moja rodzina ma oglądać ich na ulicach z gołą dupą to juz moja sprawa. Takich gejów co zajmują się sobą jest też trochę i sami otwarcie potępiają pedalstwo lgbtch*j+. Płacę podatki i to k***a wysokie dlatego nie ma bata, żebym z nich wykładał na chorych umysłowo cepów... Ich sie powinno leczyć, a nie popierać. Kto widział paradę hetero "akceptujcie mnie jestem normalny dajcie kasę na mój ślub i pare innych bonusów...", a macham gołą dupą bo to pokazuje jaki jestem fajny super... Nieee nikt kto zachowuje sie jak chory dewiant nie ma prawa żyć w społeczeństwie. Choroby się leczy szczegółnie te psychiczne bo później jest ojeju pedofil... Taka ciekawostka... Każdy jedzie na "klechostwo" ale w nim jest pełno pedałów, a duż a część pedałów to pedofilę jednocześnie... Dlatego to jest choroba i jesli przenosi się w miejsca publiczne trzeba leczyć ołowiem...



Jak pies nie ma co robić to leży i jaja liże a nie pie**oli glupty więc wiesz...

:mrgreen:

Szluga321

2020-07-02, 18:37
Ja bym jeszcze to kolorową chołote spalił :mrgreen:

MasterSlayer

2020-07-02, 18:47
ProVVe napisał/a:

I wyleźli obrońcy pedałów... Jeśli jesteście tak tępi i lubicie pedalskie ku*asy powiewające przed waszą mordą organizujcie te marsze, szkolenia, edukację u siebie albo na terenie prywatnym. Chcecie, żeby kilka tysięcy ludzi mówiło wam jak ma sie prawo zmienić to oddajcie im swoją kasę i zdychajcie z głodu... Nie podoba wam się demokracja? To wypie**alać na jakiś piaski pustyni... Większość nie chce, aby mieli benefity za bycie pedałami, adoptowali i ch*j wie czego te roszczeniowe k***y chcą jeszcze... Gówno mnie obchodzi kim k***a są, ale jak moja rodzina ma oglądać ich na ulicach z gołą dupą to juz moja sprawa. Takich gejów co zajmują się sobą jest też trochę i sami otwarcie potępiają pedalstwo lgbtch*j+. Płacę podatki i to k***a wysokie dlatego nie ma bata, żebym z nich wykładał na chorych umysłowo cepów... Ich sie powinno leczyć, a nie popierać. Kto widział paradę hetero "akceptujcie mnie jestem normalny dajcie kasę na mój ślub i pare innych bonusów...", a macham gołą dupą bo to pokazuje jaki jestem fajny super... Nieee nikt kto zachowuje sie jak chory dewiant nie ma prawa żyć w społeczeństwie. Choroby się leczy szczegółnie te psychiczne bo później jest ojeju pedofil... Taka ciekawostka... Każdy jedzie na "klechostwo" ale w nim jest pełno pedałów, a duż a część pedałów to pedofilę jednocześnie... Dlatego to jest choroba i jesli przenosi się w miejsca publiczne trzeba leczyć ołowiem...



nie zesraj się