18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyklista vs moto-cyklista...

Halman • 2020-11-15, 05:41

pięknie się to ogląda jak się dziewczęta gotują o to kto jest większą c*pką ... :kawa:

Justynka99

2020-11-15, 13:12
Coordinator napisał/a:

Czyli to co powiedziałem jest niezgodne z przepisami? Tępa jakaś jesteś?
Zgadza się, nie zauważyłem, ze przez moment wjechał na lewy pas. Jednak to nie zmienia faktu, ze pedalarz zawinił skręcając z lewego pasa, jak również motop*zda wyprzedzając z prawej strony, czyli tak jak pisałem wcześniej



To nie jest zabronione. Motocyklista jechał swoim pasem, który miał wolny. Rowerzysta zmieniając pas wymusił pierwszeństwo. Ty się zatrzymujesz jadąc prawym pasem, jak ktoś na lewym czeka na możliwość skrętu w lewo? :D

PieronJasnySzlag

2020-11-15, 13:17
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

"Kulturalnie"...?
Kulturalnie to ci mogę polecić jakiś kurs prawa jazdy. Osoba na drodze, która nie zna przepisów, raczej się do nich nie stosuje. Jesteś kurewskim zagrożeniem dla wszystkich wokół ciebie- ch*j, jeśłi to tylko twoja rodzina, ale jeśli to są inni niewinni na drodze, to już jest problem.
Nie znając przepisów podejmujesz błędne decyzje na drodze-tym gorsze, im szybciej jedziesz.
Do tego dochodzi jeszcze jakas ociężałość umysłowa, bo koledzy już wcześniej wyjaśnili co pedalarz zrobił nie tak, a ty nadal tego nie ogarniasz.
Poważnie pownienienś zastanowić się nad komunikacją publiczną.
I nie - ty k***a nie wiesz jak to powinno wyglądać. Ty k***a czerwonego pojęcia nie masz jak to powinno wyglądać. Idiotów na drodze to ty widzisz w lusterku wstecznym- zapewne źle ustawionym.
Szukasz porady? Napisz do "Przyjaciółki" k***a...


Tyle pie**olenia a nawet nie wyjaśniłeś o co ci chodzi.

Janusz_k

2020-11-15, 13:45
Coordinator napisał/a:

Czyli to co powiedziałem jest niezgodne z przepisami? Tępa jakaś jesteś?



No raczej Ty, w mieście u nas wolno wyprzedzać z prawej, nawet na skrzyżowaniu, a tam jak prawy jest do skrętu to tym bardziej.

ptrkmdg

2020-11-15, 13:45
tarcer123 napisał/a:

Rowerzysta znajduje sie na lewym pasie i nagle wpie**ala sie na prawy prosto pod motocykl. Wina pedallarza.



Gówno wiesz,w dupie byłeś!

Rozjebie

2020-11-15, 14:57
Justynka99 napisał/a:

To nie jest zabronione. Motocyklista jechał swoim pasem, który miał wolny. Rowerzysta zmieniając pas wymusił pierwszeństwo. Ty się zatrzymujesz jadąc prawym pasem, jak ktoś na lewym czeka na możliwość skrętu w lewo?



Powiem tak - zasada ograniczonego zaufania. Jadąc motocyklem i widząc pedalarza przejeżdżającego wcześniej na czerwonym, dobremu kierowcy powinna zapalić się od razu lampka. To raz. Dwa, pedalarz ciągle jechał prawym pasem, przez moment wjechał na lewy, mimo ze prosto mógł jechać również prawym. Amebie drogowej z pewnością nic to nie powie, jednak dobry kierowca powinien traktować pedalarza jako jadącego CIĄGLE prawym pasem i go NIE WYPRZEDZAĆ Z PRAWEJ, żeby nie doprowadzić do wypadku.
Motop*zda to kmiot z tej samej półki zjebów hamujących klaksonem

Janusz_k napisał/a:

No raczej Ty, w mieście u nas wolno wyprzedzać z prawej, nawet na skrzyżowaniu, a tam jak prawy jest do skrętu to tym bardziej.



Jak wyżej, motop*zda powinien traktować pedalarza jako jadącego ciągle prawym pasem. A jadąc tym samym pasem nie wyprzedza się z prawej, kmiocie. Trzeba było przewidzieć, ze jeśli pedalarz chciałby jechać prosto, to zmiana pasa na sekundę na sąsiedni lewy nie miała sensu. Do skrętu w lewo jest jeszcze dalszy pas

razak

2020-11-15, 15:08
z lewego pasa wali w prawo nawet nie sygnalizując skrętu i jeszcze sie k***a spina. No k***a co za debil

Jebac_pedalarzy

2020-11-15, 15:26
Ha, ha jaka tępa rowerowa świnia w obcisłych damskich ciuszkach. :lol: :mrgreen:

I proszę mi się tu nie kłócić że rowerowy debil jest niewinny. Nie warto się denerwować tym że pedalarze nie myślą podczas jazdy na rowerku. :lol: :lol:

Pedofilek

2020-11-15, 16:05
ewidentna wina motop*zdeczki bo jedzie jak wiariat

willoo

2020-11-15, 16:19
robur69 napisał/a:

No niestety rowerzysta ma racje.



chyba cie poj***ło
mam nadzieję że nie jeździsz samochodem

mazga50

2020-11-15, 16:24
Pedalarski k***y chyba myślą (?), że wkładając te obcisłe kostiumy stają się nieśmiertelnymi superbohaterami.
Coś jak Spiderman z pedałami.

nano50

2020-11-15, 17:05
Coordinator napisał/a:

Powiem tak - zasada ograniczonego zaufania. Jadąc motocyklem i widząc pedalarza przejeżdżającego wcześniej na czerwonym, dobremu kierowcy powinna zapalić się od razu lampka. To raz. Dwa, pedalarz ciągle jechał prawym pasem, przez moment wjechał na lewy, mimo ze prosto mógł jechać również prawym. Amebie drogowej z pewnością nic to nie powie, jednak dobry kierowca powinien traktować pedalarza jako jadącego CIĄGLE prawym pasem i go NIE WYPRZEDZAĆ Z PRAWEJ, żeby nie doprowadzić do wypadku.
Motop*zda to kmiot z tej samej półki zjebów hamujących klaksonem
Jak wyżej, motop*zda powinien traktować pedalarza jako jadącego ciągle prawym pasem. A jadąc tym samym pasem nie wyprzedza się z prawej, kmiocie. Trzeba było przewidzieć, ze jeśli pedalarz chciałby jechać prosto, to zmiana pasa na sekundę na sąsiedni lewy nie miała sensu. Do skrętu w lewo jest jeszcze dalszy pas



Ja pie**olę, serio? Co za idiota.

Rozjebie

2020-11-15, 17:47
nano50 napisał/a:

Ja pie**olę, serio? Co za idiota.



To samo powiedział lekarz do twojej starej przy porodzie
Masz jakieś argumenty na poparcie swoich twierdzeń to dajesz, a nie snujesz się pod stopami jak karaluch

Jebac_pedalarzy

2020-11-15, 19:29
StalowyNożyk napisał/a:

Ha ha, spotkały się dwie najgorsze k***y drogowe - pedał na kolarzówce i pedał na p*zdocyklu, do kompletu zabrakło tylko kierowcy tira.



Który by ich rozjechał

:lol:

ellsworth

2020-11-15, 21:27
Harkness napisał/a:

Patrząc z punktu widzenia naszych przepisów nie ma racji, kierujący rowerem jest zobowiązany do poruszania się jak najbliżej prawej strony pasa by nie utrudniać poruszania się innym uczestnikom ruchu tego pasa.
Ale nie wiem jak to jest u hamburgerów, może być inaczej.



To żeś wymyślił! Na jednym WYZNACZONYM pasie ruchu może znajdować się tylko jeden pojazd! Nie ważne czy rowerzysta czy cokolwiek innego to on ma po prostu zajmować swoj - wyznaczony pas ruchu, a nie żadną prawą stronę (oczywiście w tym wypadku on w ogóle pas ruchu zmienił prosto pot motor, ale co do ogólnej zasady, gdyby poruszał się prawym pasem to niezależnie czy byłaby to prawa, lewa czy środkowa część pasa, to motocyklista może go wyprzedzać SASIEDNIM pasem, a nie tym samym!

OpenStreetMaps

2020-11-15, 21:39
Dobrze że motocyklista miał kamerkę i nagrał wyczyn pedalarza
Ja pie**olę jaki wysyp inteligentów powiatowych wysrywających swoje kretyńskie opinie razem z mózgiem chyba Jak można bronić ewidentnego sprawcy wypadku .?
To przeraża jacy ludzie są durni.
Ewidentna zmyłka rowerzysty zmienił pas na lewy to prawy mam wolny i żadne prawo nie zabrania szybszego z prawego pasa startowania .
Pedalarz to normalny uczestnik ruchu i tak samo ma się stosować do przepisów i sygnalizować zamiar skrętu.
Ale ameby umysłowe którym wpojono że pedalarze i piesi to jakieś uprzywilejowane święte krowy widząc nawet nagranie z kamery nie zrozumieją sytuacji bo to ich przerasta. Oby nigdy nie zostali posiadaczami prawa jady.