18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyklista vs moto-cyklista...

Halman • 2020-11-15, 05:41

pięknie się to ogląda jak się dziewczęta gotują o to kto jest większą c*pką ... :kawa:

Tranquillum

2020-11-15, 08:34
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Owszem- ale to był szczęśliwy traf, a nie wiedza. Następnym razem możesz mieć mniej szczęścia i jebnie cie coś w wadze 60 ton i tyle zostanie z twojej, k***a "wiedzy".
Aż się rozpłakałem z powodu twojej uwagi o braku mojej kultury, k***a....
Swonflake, jprdl....
Dać ci chusteczkę...?



Weź się typie ogarnij.. Stara cię bije, czy co? Plujesz jadem jakbyś k***a wszystkie rozumy pozjadał, a wychodzi na to, że to tobie coś mózg wpie**ala.. Idź się przebadaj, bo taka agresja nie jest normalna..

ZagrzybialySandal

2020-11-15, 08:52
Tranquillum napisał/a:

Stara cię bije, czy co?



albo stary mu wchodzi pod kołderkę.. więc gdzieś trzeba dać upust emocjom :)

Janusz_k

2020-11-15, 09:25
Ewidentna wina pedalarza, zmienił pas na lewy przed samym skrzyżowaniem a potem wracał na prawy, ale sie nie upewnił czy ma wolny, i wymusił na motocykliście.

Scooter

2020-11-15, 10:20
W Polsce wina leżałaby po stronie rowerzysty ale w USA lewy pas służy do jazdy na wprost lub ewentualnego wyprzedzania tych którzy są na prawym pasie. Prawy jest u Nich natomiast do tak zwanego "ruchu lokalnego" czyli np. skręcania w prawo, parkowania w dozwolonych miejscach itp.

Rebeliant

2020-11-15, 10:53
Aż dziw, że to motop*zda ma rację. Masakra, że powyżej kilku zjebów pomyślało inaczej.

Recydywista

2020-11-15, 11:54
robur69 napisał/a:

No niestety rowerzysta ma racje.



gdzie ma k***a racje, chwile przed uderzeniem cyklista zjechal na lewy pas, zmienil pas k***a ruchu po czym lukiem sobie na niego wrocil, wedlugo tego co pie**olisz to na 2 pasmowkach pierwszy samochod jadacy lewym pasem wyznacza czolo kolumny
/

metaloid

2020-11-15, 12:08
Kawasaki Ninja 250R

Rozjebie

2020-11-15, 12:14
Wszyscy wyżej kłócicie który zawinił, a to obydwaj zawinili. Pedalarz, skręcając w prawo powinien trzymać się prawej krawędzi pasa, a trzymał się lewej. Motop*zda z kolei nie powinien wyprzedzać z prawej strony pasa, tylko z lewej

borelli

2020-11-15, 12:14
Wyraźna wina pedalarza, a do tego przejechał na czerwonym świetle, a i zmiany pasa ruchu nie zasygnalizował w żaden sposób, to zwykły bandyta drogowy. A najlepsze jest to, że nawet dał pozwolenie na umieszczenie nagrania w internecie, bez tego mógłby się obłowić za umieszczenie jego wizerunku, widać że to zwykły idiota.

Tr...........ty

2020-11-15, 12:17
Przeraża mnie, że ludzi piszący o winie motocyklisty mogą w Polsce poruszać się po drogach. Przecież rowerzysta od początku nagrania łamie wszelkie możliwe przepisy.
1. Przejeżdża na czerwonym
2. Nie sygnalizuje zmian kierunku ruchu (na całym świecie ma taki obowiązek)
3. Skręca w prawo z pasa przeznaczonego do jazdy na wprost
3. Zmienia pas ruchu bez upewnienia się czy nie jest on zajęty

Justynka99

2020-11-15, 12:26
Gdyby pedalarz był cały czas na prawym pasie to miałby rację. Ale zjechał na lewy, więc powinien najpierw zasygnalizować zmianę pasa ruchu i upewnić się że jest wolny. Motocyklista ma 100% racji w tym przypadku.

NataliaW

2020-11-15, 12:31
Coordinator napisał/a:

Wszyscy wyżej kłócicie który zawinił, a to obydwaj zawinili. Pedalarz, skręcając w prawo powinien trzymać się prawej krawędzi pasa, a trzymał się lewej. Motop*zda z kolei nie powinien wyprzedzać z prawej strony pasa, tylko z lewej



Ty sam poczytaj przepisy

Justynka99

2020-11-15, 12:37
Coordinator napisał/a:

Wszyscy wyżej kłócicie który zawinił, a to obydwaj zawinili. Pedalarz, skręcając w prawo powinien trzymać się prawej krawędzi pasa, a trzymał się lewej. Motop*zda z kolei nie powinien wyprzedzać z prawej strony pasa, tylko z lewej



Popatrz uważniej. Był na lewym pasie, a nie przy lewej krawędzi prawego pasa. Ten drobiazg właśnie zupełnie zmienia postać rzeczy.

Rozjebie

2020-11-15, 12:53
NataliaW napisał/a:

Ty sam poczytaj przepisy



Czyli to co powiedziałem jest niezgodne z przepisami? Tępa jakaś jesteś?

Justynka99 napisał/a:

Popatrz uważniej. Był na lewym pasie, a nie przy lewej krawędzi prawego pasa. Ten drobiazg właśnie zupełnie zmienia postać rzeczy.



Zgadza się, nie zauważyłem, ze przez moment wjechał na lewy pas. Jednak to nie zmienia faktu, ze pedalarz zawinił skręcając z lewego pasa, jak również motop*zda wyprzedzając z prawej strony, czyli tak jak pisałem wcześniej

dżonyłojlker

2020-11-15, 12:58
Ha ha, spotkały się dwie najgorsze k***y drogowe - pedał na kolarzówce i pedał na p*zdocyklu, do kompletu zabrakło tylko kierowcy tira.