18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kamuha

2021-07-08, 16:33
tak musialo sie stac. wczesniej bylo smutne.







kaladziej

2021-07-08, 16:41
Przez jakiś czas będzie musiała siadać na niskim stołku.
lokal.szczecin napisał/a:

Justyna jak ty teraz bedziesz do berła klękała?!


jjjkkkfff

2021-07-08, 18:21
Kolano jak kolano... W odpowiednim dziale pokaż, sprawdzimy czy cycki całe!!

Buliboss

2021-07-08, 18:37





Tez mam takie tylko 6 szwow. Zrobione nozycami do zydoplotow.

Strielok1

2021-07-08, 19:02
lokal.szczecin napisał/a:

Justyna jak ty teraz bedziesz do berła klękała?!



Na jedno kolano...

Mar78cin

2021-07-08, 19:28
Czego to się nie robi dla awansu/ podwyżki.

Bonifacy69

2021-07-08, 20:34
Guwnojat napisał/a:

Co odj***łaś? Ja za małolata skakałem skok w dal do piaskownicy i pech chciał, że jakaś k***a dzień wcześniej wyjęła płyty chodnikowe i zakopała je w piasku. Tak przyk***iłem z rozpędu kolanem w płytę, że nawet nie czułem bólu. Dopiero jak zobaczyłem, że kumple wraz z moim bratem zaniemówili i pokazali na moje kolano, to zaczęła się lać krew. W płaczu i z krzykiem biegłem do domu dodatkowo rozrywając ranę na kolanie. Tego dnia mama zawiozła mnie na pogotowie maluchem - to był najszybszy Fiat 126p w Krakowie. Na całym kolanie mam bliznę po 16 lub 21 szwach, ki ch*j. Nie pamiętam. Co najciekawsze lekarz mówił, że uszkodziłem coś w kolanie i do końca życia to kolano będzie słabsze oraz będzie mnie boleć a ja nak***iam siady co tydzień 200kg+ od lat. Zdrówka!



Przej***ne ja tak zaj***łem z rozpędu w murek ale głową, zabawnie bo na szycie też wiozła mnie mama maluchem. Pierwszy raz w życiu ta maszyna tyle wyciągała.

jeden4sty

2021-07-09, 03:19
Pajan napisał/a:

W kolano?


Słaby z ciebie marynarz jak nigdy po Czerwonym Morzu nie pływałeś :lol:

woccow123

2021-07-09, 07:53
lokal.szczecin napisał/a:

Justyna jak ty teraz bedziesz do berła klękała?!



Na jedno kolano jak do pasowania mieczem

:mrgreen:

pochminick

2021-07-09, 08:24
Stołndzisz napisał/a:

Po 30 stce pierwszy raz w życiu trafiłem na SOR. Powód prozaiczny.. Kupiłem sól Himalajską 3kg i zrobili mnie Pakisy w ch*ja bo żeby więcej zarobić doj***li do niej piachu. Efektem było zejście piachu z nerki w postaci ostrego bólu przy szczaniu i kurewsko silnej kołki nerkowej. Nigdy w życiu nie czułem takiego bólu i myślałem, że się zesram i umrę. Nadmienię, że Ból kołki nerkowej porównywalny jest do bólu porodowego.



Co ty k***a pie**olisz... co ma piasek w soli do kamicy nerkowej...

przewodnik_elektryczny

2021-07-09, 09:01
Stołndzisz napisał/a:

Po 30 stce pierwszy raz w życiu trafiłem na SOR. Powód prozaiczny.. Kupiłem sól Himalajską 3kg i zrobili mnie Pakisy w ch*ja bo żeby więcej zarobić doj***li do niej piachu. Efektem było zejście piachu z nerki w postaci ostrego bólu przy szczaniu i kurewsko silnej kołki nerkowej. Nigdy w życiu nie czułem takiego bólu i myślałem, że się zesram i umrę. Nadmienię, że Ból kołki nerkowej porównywalny jest do bólu porodowego.



Co ty pie**olisz?to tak jakby dziewczyna zaszła w ciążę od loda. Tez kiedyś miałem piasek w nerce, zgadza ból jest przeokrutny ale to się nie zrobi od zjedzenia piasku

Manowarrior

2021-07-09, 12:51
Żeby w pełni ocenić ten materiał muszą być pokazane cycki, możesz mi wysłać na priv jak coś

PieronJasnySzlag

2021-07-09, 22:39
Justttyna2403, piwko za materiał własny i szacun za dystans którego czasem brakuje nawet kozakom bez brzucha ćwiczącym krav mage :D
Prócz cięcia i stłuczenia masz jakieś inne komplikacje?

Justttyna2403

2021-07-12, 01:08
PieronJasnySzlag napisał/a:

, piwko za materiał własny i szacun za dystans którego czasem brakuje nawet kozakom bez brzucha ćwiczącym krav mage
Prócz cięcia i stłuczenia masz jakieś inne komplikacje?



Na szczęście po prześwietleniu okazało się, że w środku wszystko ok

kamuha napisał/a:

tak musialo sie stac. wczesniej bylo smutne.



Ono od samego początku było wesołe

:lol: