18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lokal.szczecin

2021-07-08, 14:04
Justyna jak ty teraz bedziesz do berła klękała?!

MisiaXD

2021-07-08, 14:10
To żeś doj***ł haha

Zenonn

2021-07-08, 14:20
lokal.szczecin napisał/a:

Justyna jak ty teraz bedziesz do berła klękała?!



Po turecku.
Ewentualnie na krześle sie rozsiadzie.

Guwnojat

2021-07-08, 14:56
Co odj***łaś? Ja za małolata skakałem skok w dal do piaskownicy i pech chciał, że jakaś k***a dzień wcześniej wyjęła płyty chodnikowe i zakopała je w piasku. Tak przyk***iłem z rozpędu kolanem w płytę, że nawet nie czułem bólu. Dopiero jak zobaczyłem, że kumple wraz z moim bratem zaniemówili i pokazali na moje kolano, to zaczęła się lać krew. W płaczu i z krzykiem biegłem do domu dodatkowo rozrywając ranę na kolanie. Tego dnia mama zawiozła mnie na pogotowie maluchem - to był najszybszy Fiat 126p w Krakowie. Na całym kolanie mam bliznę po 16 lub 21 szwach, ki ch*j. Nie pamiętam. Co najciekawsze lekarz mówił, że uszkodziłem coś w kolanie i do końca życia to kolano będzie słabsze oraz będzie mnie boleć a ja nak***iam siady co tydzień 200kg+ od lat. Zdrówka!

Lololoney

2021-07-08, 15:17
Nikt się nie podjął, więc ja zacznę...
r*chałbym.

Jokerd

2021-07-08, 15:17
A na ch*j to szyc? Takie sznytki same sie zagoja

Justttyna2403

2021-07-08, 15:20
Mam taką pseudo rynnę przy furtce żeby deszczówka swobodnie spływała, potknęłam się o nią i za*ebałam kolanem o schodek :roll: jak przez całe życie nigdy nie byłam szyta tak w końcu ten pierwszy raz... po 30stce :lol:

JaTylkonaChwile

2021-07-08, 15:20
@Sonka

nawet w regulaminie jest by nie wstawiac juz tych kurewskich naklejek dzielny pacjent... :homer:

Payan

2021-07-08, 15:36
Lololoney napisał/a:

Nikt się nie podjął, więc ja zacznę...
r*chałbym.



W kolano?

:mrgreen:

St...........sz

2021-07-08, 15:43
Justttyna2403 napisał/a:

Mam taką pseudo rynnę przy furtce żeby deszczówka swobodnie spływała, potknęłam się o nią i za*ebałam kolanem o schodek jak przez całe życie nigdy nie byłam szyta tak w końcu ten pierwszy raz... po 30stce



Po 30 stce pierwszy raz w życiu trafiłem na SOR. Powód prozaiczny.. Kupiłem sól Himalajską 3kg i zrobili mnie Pakisy w ch*ja bo żeby więcej zarobić doj***li do niej piachu. Efektem było zejście piachu z nerki w postaci ostrego bólu przy szczaniu i kurewsko silnej kołki nerkowej. Nigdy w życiu nie czułem takiego bólu i myślałem, że się zesram i umrę. Nadmienię, że Ból kołki nerkowej porównywalny jest do bólu porodowego. :lol:

Lololoney

2021-07-08, 15:45
Pajan napisał/a:

W kolano?



Byłeś w wojsku?

ofens14

2021-07-08, 15:53
Stołndzisz napisał/a:

Po 30 stce pierwszy raz w życiu trafiłem na SOR. Powód prozaiczny.. Kupiłem sól Himalajską 3kg i zrobili mnie Pakisy w ch*ja bo żeby więcej zarobić doj***li do niej piachu. Efektem było zejście piachu z nerki w postaci ostrego bólu przy szczaniu i kurewsko silnej kołki nerkowej. Nigdy w życiu nie czułem takiego bólu i myślałem, że się zesram i umrę. Nadmienię, że Ból kołki nerkowej porównywalny jest do bólu porodowego.



też miałem kiedyś piasek nerkowy tak jak mówisz ból nie do opisania . O dziwo przy szczaniu nic mnie nie bolało leki załatwiły sprawe.