18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka karma za szybką jazde na motorze

skudlar • 2015-04-22, 12:55
Pamiętajcie "motocykle są wszędzie" :amused:

~Beny

2015-04-22, 19:55
Majkizrpgw napisał/a:


Droga benykuleczko84, fajna użytkowniczka jesteś i powszechnie lubiana sadolka (nie-dziewica i kobieta, to same superlatywy) dlatego nie zostaniesz zj***na za swojego głupiego posta ;-)

Wyobraź sobie, że jedziesz tym autem, patrzysz w lusterko i widzisz małe zapie**alające gówno z debilem za kierownicą. Nie jesteś w stanie ocenić jego prędkości i odległości ponieważ dawca jedzie po prostu za szybko! Gdyby jechał wolniej na luzie wytraciłby prędkość i bezpiecznie ominął auto a mamie w domu opowiadałby jak ściągał na matmie i dostał 3 z twierdzenia pitagorasa. No ale niestety - jebnął i co gorsza...przeżył.
Pozdrawiam, buziaczki :->

mały edit: a lewy pas jest chyba jak kibel, po załatwieniu potrzeby (wyprzedzenia) wracamy przed kompa (prawy pas).



Nie mówię, że kierowca motocykla jest bez winy :->
Chodziło mi o to, co kierowca samochodu zrobił... podwójna ciągła, zakręcanie, itp...

I... dzięki za pierwszą część posta... :oops:

!Timon

2015-04-22, 20:05
Jak się tylko na wsi jeździ to się o swoją dupę zadbać na drodze nie umie. Toż nawet kareta na sygnale tak nie zapie**ala mimo, że zawsze ma pierwszeństwo względem innych pojazdów (no, poza pociągami ;) ).

Ile to razy ktoś pasy pomyli i na ciągłej pod samymi światłami drogę zajedzie. No nie powinien ale ludzie tak robią i motocyklista dla WŁASNEGO bezpieczeństwa powinien o tym pamiętać jak zapie**ala.

olik110

2015-04-22, 20:06
Wszyscy się tak boją tych ruskich, że jak wybuchnie wojna to nas "rozniosą" :/ nie wiem ale ja uważam że oni sami się pozabijają zanim do nas dojdą :D zastanawiam się po co im pasy, światła, znaki, przepisy jak i tak mają to w du..e i zachowują się jak na sawannie...

666WalczaK666

2015-04-22, 20:10
To w koncu czyja wina winniejsza eksperci ?

Ch...........KI

2015-04-22, 20:17
jebnął jak gołąb o parapet

kam332

2015-04-22, 20:30
666WalczaK666
Wina kierowcy samochodu, ale kierowca samochodu ma 1000-1500 kg przewagi nad motocyklistą.
Mam nadzieję, że nikogo z sadola nie zobaczę tutaj jak fruwa z motocyklem.
Ja to się tu tyle już wypadków naoglądałem, że jak jadę 2-pasmówką to patrzę tylko, żeby gość na pasie obok nie zahamował i nie zaczął wpuszczać nagle pieszych.
Mam nadzieję, że motocykliści z sadola trochę zwolnią, bo widzą jak to się kończy.

sobol1992

2015-04-22, 20:31
mama mi wparowała do pokoju i się pyta co się stało, a to ja po prostu jeblem śmiechem w 30 sekundzie :D k***a piękne

lapps

2015-04-22, 20:40
mikeszko napisał/a:

Tak się składa, że jestem motocyklistą od czterech lat. I uważam, że gość, który prowadzi motocykl na filmie - mówię tak, ponieważ nie uważam go za motocyklistę - jest skończonym kretynem. Dlaczego? A no dlatego, ze w terenie zabudowanym nie zapie**alamy 160 km/h. I nie, i ch*j, że 30 pasów mamy wolnych, ch*j, że pogoda dobra, ch*j, ze droga dobra. Nie zapie**alamy w terenie zabudowanym i koniec, bo dochodzi do takich sytuacji. I ch*j, że lewy, czy prawy, czy ciągła, czy obciągana. Nie zapie**alamy i koniec. Jak chcesz zapie**alać, to poza miastem. Jak chcesz się rozj***ć, to na drzewie.
I tak, lubię zapie**alać, tylko, że gdzie...... poza terenem zabudowanym!



zapie**alac mozna, ale z glowa...

a jak typek wymija auto z tej strony w ktora skreca to tylko siebie moze winic

Vito Corleone

2015-04-22, 20:45
Wungla do serwerowni nie dostarczyli znów?

Nikkoo

2015-04-22, 21:01
@lapps

Ale typek z auta nie miał prawa tu skręcać!!! W myśl przepisów w ruchu prawostronnym wyprzedza się z lewej stronym bez winy motocyklista nie jest, ale gdyby nie to, że kierowca suva złamał 2 przepisy naraz to by tego wypadku nie było!

Symbian

2015-04-22, 21:12
idioci zobaczcie że samochód nie miał prawa skręcić tam gdzie skrecał ponieważ była linia podwójnie ciągła .

Szegerege12

2015-04-22, 21:22
!Timon napisał/a:

Jak się tylko na wsi jeździ to się o swoją dupę zadbać na drodze nie umie. Toż nawet kareta na sygnale tak nie zapie**ala mimo, że zawsze ma pierwszeństwo względem innych pojazdów (no, poza pociągami ;) ).

Ile to razy ktoś pasy pomyli i na ciągłej pod samymi światłami drogę zajedzie. No nie powinien ale ludzie tak robią i motocyklista dla WŁASNEGO bezpieczeństwa powinien o tym pamiętać jak zapie**ala.




tak dla scisłosci to kazdy pojazd uprzywilejowany jadący nawet na bombach nie ma bezwzglednego pierwszeństwa :) kierowca takiego pojazdu musi zachować szczegolną ostrożność przy czerwonym itd :) Poczytaj popytaj potem gadaj.

Co do wypadku no to cóż. Smigam motocyklem z 5 lat, no i wiadomo każdy zapie**ala no bo lubi, no ale w miescie takiego czegoś nie popieram..

Nerfpl

2015-04-22, 22:01
Tak się kończy skręcanie z nieodpowiedniego pasa. W lewo skręca się z lewego. Moim zdaniem samochód wymusił pierwszeństwo. Wbił się na lewy pas gdy nie miał go "wolnego". Tak się nie robi. Najpierw zmieniasz pas, w tym wypadku, na lewy a później rozpoczynasz manewr skręcania. Przy każdej zmianie pasa obowiązuje zasada ustąpienia pierwszeństwa

Pan_Inżynier

2015-04-22, 22:05
Nikkoo napisał/a:

gdyby nie to, że kierowca suva złamał 2 przepisy naraz to by tego wypadku nie było!



Gdyby motocyklista nie złamał dwóch przepisów (w ch*j nadmierna prędkość i stworzenie zagrożenia jazdą na jednym kole) to też tego wypadku by nie było.