18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybciutko przez przejście ...

~McSadol • 2022-07-03, 09:36
+ długi lot ...


spike2222

2022-07-03, 09:39
j***ny, widział gościa na przejściu i jeszcze przyśpieszył (pewnie, aby zdążyć przed nim, ale cóż...cośnie pykło)

Siriuz

2022-07-03, 09:48
Taa, pewnie tak samo widział gościa jak ten gość samochód pod który wchodzi. A nie... czekaj, w Europie pieszy ma prawo nie widzieć, że wchodzi pod kola samochodu :)

xXx5226

2022-07-03, 10:26
Ślepy i głupi na przejściu się spotkali. Ślepy jest ślepy a głupiemu rządzący pierwszeństwo dali...

Warystor

2022-07-03, 10:37
Dobrze że skręcił lekko w prawo, bo inaczej w pieszego by nie trafił

Kutasiarz

2022-07-03, 11:18
spike2222 napisał/a:

j***ny, widział gościa na przejściu i jeszcze przyśpieszył (pewnie, aby zdążyć przed nim, ale cóż...cośnie pykło)


Pieszy też widział samochód, ale też przyśpieszył żeby czasami tamten nie przejechał tuż przed nim.

silwerbalk

2022-07-03, 11:25

Tak jakoś mi się przypomniał Frogger

Bul_od_bytu

2022-07-03, 11:48
Te przepisy o wpie**alaniu się na przejście "bo kierowca musi się zatrzymać" dostarczą nam jeszcze wiele radości z podobnych nagrań również u nas :D

stopwar

2022-07-03, 12:01
silwerbalk napisał/a:

Tak jakoś mi się przypomniał Frogger



... a mnie Carmageddon:



... nawet starszy:


Szop4415

2022-07-03, 12:09
Jest jeszce temat z wojny, czy juz wyjbany w pp*zdziet?

Juzwa

2022-07-03, 14:07
xXx5226 napisał/a:

Ślepy i głupi na przejściu się spotkali. Ślepy jest ślepy a głupiemu rządzący pierwszeństwo dali...



Do k***y nędzy w całym cywilizowanym świecie pieszy jest święty na przejściu, a kierujący czymkolwiek ma ustąpić pierwszeństwa. Czy to się komuś podoba czy nie, u nas w Polsce też tak jest od ponad roku. Jak ktoś spowoduje wypadek na przejściu, to niech zdycha w pierdlu, a dodatkowo niech zostanie dziadem żeby zapłacić odszkodowanie.

Siriuz

2022-07-03, 14:25
Juzwa napisał/a:

Do k***y nędzy w całym cywilizowanym świecie pieszy jest święty na przejściu, a kierujący czymkolwiek ma ustąpić pierwszeństwa. Czy to się komuś podoba czy nie, u nas w Polsce też tak jest od ponad roku. Jak ktoś spowoduje wypadek na przejściu, to niech zdycha w pierdlu, a dodatkowo niech zostanie dziadem żeby zapłacić odszkodowanie.



Ja pie**ole, nie mieszac pojec! Lewactwo i cywilizacja to dwie calkowicie rozne sprawy. sp***olone pomysly jak pierwszenstwo pieszych (o dziwo nie wprowadzili jeszcze pierwszenstwa osowobwek na przejazdach kolejowych), 52 plcie, parytety, czy paraolimpiady wymyslaja potomkowie idiotow, co kiedys probowali czarowac ludzi "naukowym socjalizmem". Z ta choroba trzeba walczyc tak samo jak z komunizmem!

ra...........ks

2022-07-03, 14:36
Juzwa napisał/a:

Do k***y nędzy w całym cywilizowanym świecie pieszy jest święty na przejściu, a kierujący czymkolwiek ma ustąpić pierwszeństwa. Czy to się komuś podoba czy nie, u nas w Polsce też tak jest od ponad roku. Jak ktoś spowoduje wypadek na przejściu, to niech zdycha w pierdlu, a dodatkowo niech zostanie dziadem żeby zapłacić odszkodowanie.



Weź pie**olnij się głową w ścianę

Juzwa

2022-07-03, 14:40
Pojedź za granicę do Europy zachodniej i zobacz jak zachowują się kierowcy przed przejściem dla pieszych. Zobacz czy młodzi ludzie nie włażą na przejście z telefonem i słuchawkami na łbie. Jest dokładnie tak jak u nas, tylko k***a KIEROWCY są normalniejsi. Czy do was k***a nie dociera, że projekt pierwszeństwa dla pieszych wchodzących na przejście jest dokładną kopią tego przepisu z europejskich kodeksów?

Zasysacz

2022-07-03, 15:11
stopwar napisał/a:

... a mnie Carmageddon:
... nawet starszy:



Geniala gra :D spędziłem na niej godziny :)