18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybciej,szybciej!

~Nei • 2017-10-12, 15:13
Ja z prawej, wy z lewej !

:smiechzula:

Knegarn

2017-10-12, 15:22
Tak mnie wk***iają te debile że masakra. I niech jakaś motop*zda powie, że wina jest kierowcy.

~Velture

2017-10-12, 15:37
@up
Spokojnie. Zaraz się zleci stado sadolowych motop*zd pie**olących, że pie**olisz bo nie stać ciebie na motocykl i, że jeździsz puszką i jesteś frajer bo w korku stoisz a oni są wolni, bogaci i czują wiatr we włosach swoich p*zd.
Coś tam jeszcze pie**olą ale wymieniłem główne argumenty jakimi się posłużą.

intermag

2017-10-12, 16:05
Jak mnie cieszą cwe*e w koszulkach i krótkich spodenkach szlifujący asfalt

mygyry

2017-10-12, 17:03
Dlaczego do k***y nędzy za niezapięcie pasów dojebią mi mandat a taki cwe* ubrany jak na spacer po łące, może zapie**alać szlifierą nie przejmując się, że spędzi miesiąc w szpitalu dłubiąc strupy z dupy

siwybis

2017-10-12, 17:14
@up

Pamiętaj że ty tez możesz kiedyś potrzebować przeszczepu.

Uechtacz

2017-10-12, 18:09
Teraz pojąłem, że te durne naklejki "Patrz w lusterka" trzeba rozumieć dosłownie - obserwować oba boczne lusterka jednocześnie.

Bardzo mi nie przykro z powodu tego wypadku.

scartx

2017-10-12, 18:10
Knegarn napisał/a:

Tak mnie wk***iają te debile że masakra. I niech jakaś motop*zda powie, że wina jest kierowcy.



pie**olisz, bo nie stać ciebie na motocykl i jeździsz puszką i jesteś frajer bo w korku stoisz a my jesteśmy wolni i bogaci
LWG motop*zdy :idzwch*j:

olo1990pl

2017-10-12, 18:14
@siwybis
Pamiętaj, że zazwyczaj z takiej motop*zdy narządy zazwyczaj się nie nadają do przeszczepu.
Chyba, że posłuchał legend i owinął sobie wokół szyi linkę hamulcową. Wtedy jak przy małej prędkości w coś przywali to może jakieś narządy będą jeszcze zdatne.

Pozdrowienia od motocyklisty/cyklisty/puszkarza dla innych uczestników ruchu drogowego, którzy wiedzą jak się prawidłowo ubrać do danego pojazdu i starających się jeździć bezpiecznie acz dynamicznie, a wyszaleć jadą na tor lub miejsce gdzie nikomu postronnemu nie zrobią krzywdy.

jedrzej152

2017-10-12, 19:12
Jestem motocyklistą, a i tak twierdzę, że gość z filmiku to motop*zda.
- miał dużo czasu na reakcje - taki trochę mistrz prostej, który myśli że jak kupi 600 albo litra to jest k***a królem asfaltu.
- jechał bez stroju - w zasadzie to k***a równie dobrze mógł jechać nago. - tych w krótkich spodenkach i rękawku to k***a rozumiem najmniej. Przecież powyżej 80km/h to nawet przyjemne nie jest, zwłaszcza jak podwieje Ci koszulkę i pie**olnie w Ciebie jakiś bąk czy inna osa.
Kolega też idiota.

elfis

2017-10-12, 19:17
jedrzej152
a ja dodam jeszcze i tak ma farta bo przeżył

wiecznie_glodny

2017-10-12, 19:43
ktoś tu przez najbliższe 2 tygodnie będzie wstawał z łóżka z prześcieradłem :D

Donmenello

2017-10-12, 20:21
jedrzej152 napisał/a:


- jechał bez stroju - w zasadzie to k***a równie dobrze mógł jechać nago. - tych w krótkich spodenkach i rękawku to k***a rozumiem najmniej. Przecież powyżej 80km/h to nawet przyjemne nie jest, zwłaszcza jak podwieje Ci koszulkę i pie**olnie w Ciebie jakiś bąk czy inna osa.
Kolega też idiota.



pie**olisz. Przecież wyraźnie widać, że jedzie w skórze i to nawet naturalnej, nie jakiejś gumowej podróbce. Od dawna wiadomo, że skóra chroni najlepiej, żadne tekstylia nie wchodzą w grę :megalol:

Kosa92

2017-10-12, 20:28
Widać że "wielki" driver z bąblem w nosie.
0 techniki, nawet przeciwskrętu nie zna, także kraksa była kwestią czasu.
Chodź słowa uznania należą się za to że zdawał sobie z sprawę ze swojego kalectwa i nagrywał :D

Famiru

2017-10-12, 20:36
Ja jestem motop*zdą i szkaluje takie wyprzedzanie. Tym bardziej, że gość chciał się wcisnąć z prawej strony. Wina innej motop*zdeczki. Szkaluję każdą jazdę bez rozsądku. PS: (Rozsądek != Przepisy)
Pozdrawiam.