18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybciej,szybciej!

~Nei • 2017-10-12, 15:13
Ja z prawej, wy z lewej !

:smiechzula:

wronas123

2017-10-12, 20:50
elfis napisał/a:

jedrzej152
a ja dodam jeszcze i tak ma farta bo przeżył



filmik się skończył. możliwe, że reszta materiału dzięki ciężarówce jest na hardzie :D

domints

2017-10-12, 21:25
wronas123 napisał/a:



filmik się skończył. możliwe, że reszta materiału dzięki ciężarówce jest na hardzie :D



Nie jest, pod koniec widać, jak ciężarówka przejeżdża, już lewym pasem oszczędzając barana.

pierdylion83

2017-10-12, 22:35
Velture napisał/a:

@up
Spokojnie. Zaraz się zleci stado sadolowych motop*zd pie**olących, że pie**olisz bo nie stać ciebie na motocykl i, że jeździsz puszką i jesteś frajer bo w korku stoisz a oni są wolni, bogaci i czują wiatr we włosach swoich p*zd.
Coś tam jeszcze pie**olą ale wymieniłem główne argumenty jakimi się posłużą.



pie**olisz bo nie stać ciebie na motocykl, jeździsz puszką i jesteś frajer bo w korku stoisz a my jesteśmy wolni, bogaci i czujemy wiatr we włosach...
A poza tym jesteś rudy, sfrustrowany Żyd z nadwagą na utrzymaniu matki.

Baro

2017-10-12, 23:13
mygyry napisał/a:

Dlaczego do k***y nędzy za niezapięcie pasów dojebią mi mandat a taki cwe* ubrany jak na spacer po łące, może zapie**alać szlifierą nie przejmując się, że spędzi miesiąc w szpitalu dłubiąc strupy z dupy



Pozwólmy naturze działać, naturalna selekcja. ;-)

Espen

2017-10-13, 00:15
Nie przemyślał sprawy. Doskonale widział że kolega przeciska się z lewej więc można było się spodziewać paniki kierowcy samochodu. Brak odpowiedniego stroju to wisienka na torcie, za cenę "komfortu" i/lub chęci zaoszczędzenia paru złotych płaci się własną skórą.

olo_witek

2017-10-13, 00:36
@up jeżdze motorem nie stem bogaty wina debili na motoże jak jedziesz grupą wymijacie jedną strona a pozatym jak widze p*zde w takich ciuchach to sam patrze z niecierpliwością aż sie wypie**oli

RasePL

2017-10-13, 10:05
cisnę bekę z tych ludzi, którzy na dwuślad wybierają się bez stroju :D

jeśli uważasz, że stać Cię na moto, to musi Cię być stać na strój i całą resztę

osobiście, to nawet nei polecam jeździć bez dobrych butów, nawet na głupim piździku skuterku, ładnych dużo lat temu, wybrałem się na piździk w sandałkach, bez skarpetków i jakiś pedał stwierdził, że sobie zjedzie do zatoczki bez kierunkowskazu, no to ja hamulce i jak w rowerze, nogi do ziemi, bo szybciej zachamuje. jakież moje zdziwienie było, jak zamiast dotknąć butem ziemi, to sobie palca przyszlifowałem :D

BulletTime

2017-10-13, 11:20
Mam moto i ch*j - wina motop*zdy. bo motocyklistą się go nie da nazwać.

jazeck

2017-10-13, 11:55
Trochę swojej ciemnej karnacji zostawił na asfalcie - widać chociażby na końcu jego wybieloną rączkę ;)

Hesbollah

2017-10-13, 14:31
@olo_witek
Co? Nie rozumiem ani słowa.

@RasePL
Jednoślad*