18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szwecja znowu nas zadziwia

AaronSzechter • 2016-02-22, 23:23
W lokalnej szwedzkiej telewizji emitowano program określany jako popularno-naukowy. „Biss & Kajs” – tak nazywa się ów program - jest bardzo popularny wśród szwedzkich dzieci. To co go wyróżnia, to jego tematyka. Program „Biss & Kajs” prowadzą: „Strumień Moczu” i „Kał”.
Każdy odcinek programu to wizyta zaproszonego gościa, którym jest jakaś część ciała. „Gość” musi być związany z tematyką programu. Prowadzący, wespół z gościem, omawiają wszelkie czynności ludzkiego ciała, włącznie z tymi najbardziej intymnymi.

W jednym programów gościem była - sporych rozmiarów - goła dupa. Tematem rozmowy z Kałem i Strumieniem moczu były wydaliny ciała człowieka. Odcinek kończyły „niezapomniane” pląsy przy dźwiękach bardzo fizjologicznych, które zademonstrował „gość” programu.



wideo z jutuba temat z warszawska gazeta

mygyry

2016-02-22, 23:25
Gdybym na podstawie wiadomości miał na mapie świata umieścić, gdzie znajduję się Skandynawia, to powiedział bym, że zaraz między Japonią a Afryką

Halman

2016-02-22, 23:29
dlaczego kupy nie gra murzyn/murzynka? to takie niepoprawne...

beeveer

2016-02-22, 23:30
wygląda, jakby Pi i Sigma dostali nową robotę

cholonek

2016-02-22, 23:53
... a może oni faktycznie zasługują na to, żeby ich muslacze zaorały... hmmm...

Intelektualista

2016-02-23, 00:42
JPRDL. Kocham tą naszą polską zaściankowość...

jedrzej152

2016-02-23, 01:07
-Czym się zajmujesz?
-Gram jako gówno w programie dla dzieci... <i tutaj pojawia się emotka tzw. "facepalm" ale nie chce mi się szukać - jeśli jakiś admin chce to może to zrobić za mnie - pozwalam na edycje>

Ptoon

2016-02-23, 01:28
Niektóre patogeny, wirusy, pasożyty itd. wywołujące choroby zakaźne, w procesie ewolucji wykształciły ciekawą cechę. Nie zabijają od razu, ale nie dlatego, że są za słabe tylko dlatego, że głównym celem ewolucyjnym takiego drobnoustroju jest wydłużyć czas w którym chory może zarażać innych. Tak więc nawet takie małe mikroskopijne sk***ysynki zdają sobie sprawę z tego, że nie podcina się gałęzi, na której się siedzi i nie koniecznie chcą natychmiast zniszczyć organizm, który pozwala im się namnażać. Wychodzi na to, że na drabinie ewolucji, taki lewak stoi niżej od pasożyta.
Klopsiki w ikei były smaczne, no i to by było chyba na tyle. Już wypadałoby skończyć z tym cyrkiem o nazwie "szwecja". Lewactwo wygrało, w trochę ponad pół wieku rozj***li niegdyś wielki kraj, nie ma tam co zbierać. Trzeba tylko wyciągnąć wnioski i tępić tą zarazę u nas w zarodku.

ProVVe

2016-02-23, 02:02
k***a nie uwierzyłbym jakbym nie zobaczył........... Jasny ch*j....

TheByQ

2016-02-23, 16:51
jedrzej152 napisał/a:

jeśli jakiś admin chce to może to zrobić za mnie

Ty, to tak można? To ja chcę żeby mi ktoś wstawił zdjęcie cycków które zbierze 1000 piw, oraz przywiózł pizzę do domu.

Brad_Pitt

2016-02-23, 17:42
cholonek napisał/a:

... a może oni faktycznie zasługują na to, żeby ich muslacze zaorały... hmmm...

]

Dokładnie to samo przyszło mi na myśl

eligurf

2016-02-24, 09:16
k***a Sadole narzekają, że w innym kraju mają Harda (prawie) w telewizji publicznej. Widać takie zapotrzebowanie. A u nas Smoleńsk, 500+ i bajki o Bolku, a bycie użytkownikiem Sadola daje +10 do samooceny zakompleksiałych debili.

zulpl

2016-02-24, 18:50
Lepiej po Polsku tlumaczyc dziecia ze ich bocian przyniusl a potem jakdorosna to ze miesiaczka to krwawe lzy macicy stesknionej za maciezynstwem .

Tak czy inaczej temat o dupie piwoleci .

merh

2016-02-24, 23:55
Up.
użyj słownika syneczku,a o końcówce wyrazów "-om" już kiedyś pisałem. Idź wieczorowo i poducz się polskiego.O ortografii to już w ogole szkoda pisać.
Po jaki chu dziecku tlumaczyc cos,czego sie samo w zyciu nauczy.Pytasz skąd-mowisz skąd i tyle.