18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szwecja znowu nas zadziwia

AaronSzechter • 2016-02-22, 23:23
W lokalnej szwedzkiej telewizji emitowano program określany jako popularno-naukowy. „Biss & Kajs” – tak nazywa się ów program - jest bardzo popularny wśród szwedzkich dzieci. To co go wyróżnia, to jego tematyka. Program „Biss & Kajs” prowadzą: „Strumień Moczu” i „Kał”.
Każdy odcinek programu to wizyta zaproszonego gościa, którym jest jakaś część ciała. „Gość” musi być związany z tematyką programu. Prowadzący, wespół z gościem, omawiają wszelkie czynności ludzkiego ciała, włącznie z tymi najbardziej intymnymi.

W jednym programów gościem była - sporych rozmiarów - goła dupa. Tematem rozmowy z Kałem i Strumieniem moczu były wydaliny ciała człowieka. Odcinek kończyły „niezapomniane” pląsy przy dźwiękach bardzo fizjologicznych, które zademonstrował „gość” programu.



wideo z jutuba temat z warszawska gazeta

Filogyna

2016-02-25, 00:11
Ptoon napisał/a:

Niektóre patogeny, wirusy, pasożyty itd. wywołujące choroby zakaźne, w procesie ewolucji wykształciły ciekawą cechę. Nie zabijają od razu, ale nie dlatego, że są za słabe tylko dlatego, że głównym celem ewolucyjnym takiego drobnoustroju jest wydłużyć czas w którym chory może zarażać innych. Tak więc nawet takie małe mikroskopijne sk***ysynki zdają sobie sprawę z tego, że nie podcina się gałęzi, na której się siedzi i nie koniecznie chcą natychmiast zniszczyć organizm, który pozwala im się namnażać. Wychodzi na to, że na drabinie ewolucji, taki lewak stoi niżej od pasożyta.
Klopsiki w ikei były smaczne, no i to by było chyba na tyle. Już wypadałoby skończyć z tym cyrkiem o nazwie "szwecja". Lewactwo wygrało, w trochę ponad pół wieku rozj***li niegdyś wielki kraj, nie ma tam co zbierać. Trzeba tylko wyciągnąć wnioski i tępić tą zarazę u nas w zarodku.



Ale też, co by nie mówić, doprowadzili do rozkwitu gospodarczego w Szwecji :tecza: . Szwecja przed wojną to był kraj dużo biedniejszy niż Polska, pragnę przypomnieć. Wielki kraj? Mieli kilkudziesięcioletni okres 'bycia mocarstwem'. To jednak, że daliśmy na sobie przeprowadzić potop, nie było zasługą potęgi Szwecji (mówimy o naprawdę biednym kraju z armią najemną na kredyt), a największą historyczną porażką Polski (mówimy o jednym z najbogatszych krajów Europy, o największym Europejskim eksporterze żywności).

cuurniprime

2016-02-25, 03:05
A myślałem że widziałem już wszystko...

fuzzman

2016-02-25, 07:40
Dlaczego gówna nie gra gówno? :mrgreen:

Grzesiek85

2016-02-25, 08:16
gówno do dupy zapewne zwraca się mamo

cheetq

2016-02-25, 14:59
Pokazali dupę w telewizji też coś... Włączysz nasze TV to co chwilę pokazują jakąś, ewentualnie ch*ja.

Ant1984

2016-02-25, 16:32
Panie i Panowie, idziemy w złym kierunku:
(kadr z filmu "Idiokracja")
NieLubjeLudzji napisał/a:



ocwpzw

2016-02-25, 22:50
k***a, już ch*j że dupa w telewizji w programie dla dzieci, pominę milczeniem prowadzących, i cały ten pie**olnik, w końcu Szwecja, ale noż k***a ja pie**olę, jak można tak sk***ić "In the mood" Glenna Millera?!