18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuka nowoczesna

~_Yarko_ • 2021-05-06, 22:45
Jak to powiedział gospodarz domu Alternatywy 4:
" nie bedzie kabaretu, bedzie chór!"


yoyobart

2021-05-07, 15:26
kiedyś,dawno temu byłem w kinie na filmie walka o ogień, też takie ruchy neandertale miały, nie chce mis się szukać fragmentów, kto czai ten wie

Barnellini

2021-05-07, 16:55
JaTylkonaChwile napisał/a:

...
Proste pytanie - czy sam nie stworzylbys przedstawienia lub jakiegos obrazu pod tytulem "ludzie psy z ch*jami na czole" jesli bys dostal z 50k na reke? Warunek jest taki, ze musisz udawac artyste... no jasne, ze zlapabys za farbki plakatowe lub kredki swiecowi i malowalbys ludzi-psy z ch*jami na czole



Nie stworzyłbym z równie prostej jak pytanie przyczyny: żeby odj***ć taki performance trzeba mieć coś nie tak z głową, a ja chyba zdrowy na umyśle jestem. Chociaż nie mnie tu oceniać ;)

pro_avenger

2021-05-07, 17:20
PsikutaBezS napisał/a:

Wolność i piękno! Z jakiego to spektaklu? W którym teatrze? I najważniejsze czy gra tam Karolak?



Cycki ma do poprawy, ani męskie ani babskie. Musi się zdecydować

Tuco

2021-05-07, 18:48
DarioLee napisał/a:

jak się spuszczam to tez robię takie Uuu uuu uu tylko bardziej męsko



Twój post jest niemniej dziwny niż to co skomentowałeś. Ja pie**olę, ale masz rozkmine...

JaTylkonaChwile

2021-05-07, 19:24
Barnellini napisał/a:

Nie stworzyłbym z równie prostej jak pytanie przyczyny: żeby odj***ć taki performance trzeba mieć coś nie tak z głową, a ja chyba zdrowy na umyśle jestem. Chociaż nie mnie tu oceniać



dobra dobra :)

- 2 godzinne przedstawienie gdzie aktorzy TYLKO i wylacznie posluguja sie odglosami zwierzat i oblewaja sie budyniem
- wystep 1 osobowy, nagi mezczyzna pomalowany na zielono turla sie po scenie krzyczac co chwile : JESTEM POTĘGĄ, JESTEM WIATREM, JESTEM ANANASEM! I tak przez 45minut
- dorosli przebrani za dzieci jedza owsianke, wymioruja i na koniec robia zapasy w tych wymiocinach
- spektakl zatytuowany : NICOŚĆ. Przez 1 godzinę i 35 minut publika gapi sie na pustą scenę. Na koncu pojawia sie napic : KONIEC. Brawa, ludzie zachwyceni rozchodza sie do domow...
- przedstawienie pt. "lista zakupow". W odstępach 2 minutowych - gruba feministka odczytuje lste zakupow. Maslo... 2min ciszy... Jajka... 2 min ciszy... itd

Kazdy spektakl powinien byc dotowany w wysokosci minimum 50k.

Info dla zabłąkanego artysty : wszystkie wymienione wyzej pomysly na przedstawienia objete sa ochrona. W celu nawiazania wspolpracy prosze info na priv. Pobieram 20% kazdej dotacji...

Noktowizor

2021-05-08, 01:37
Barnellini napisał/a:

Bardziej niż te zjeby na scenie niewiarygodni są ludzie, którzy to oglądają, widzą w tym sztukę i jeszcze ci swoją interpretację oraz przekaz autora przedstawią.



ale to ogladaja tylko podobne do nich zjeby albo oni sami nagrywaja to i siebie ogladaja a potem ida na wspolne orgie

darayavahus

2021-05-08, 08:55
już wolę sztukę zioła zapalić, niż "sztukę" taką oglądać

Krzysztof_Elbląg

2021-05-08, 18:38
yoyobart napisał/a:

kiedyś,dawno temu byłem w kinie na filmie walka o ogień, też takie ruchy neandertale miały, nie chce mis się szukać fragmentów, kto czai ten wie



Udala uprawiali aho z yuaną