18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuka nowoczesna

~_Yarko_ • 2021-05-06, 22:45
Jak to powiedział gospodarz domu Alternatywy 4:
" nie bedzie kabaretu, bedzie chór!"


Noside

2021-05-07, 07:36
Nostalgia mnie bierze za czasami, kiedy psychicznych ludzi zamykało się w zakładach mających im pomóc.

Payan

2021-05-07, 07:57
Proncie, z dedykacją dla CIebie film Yarko wrzucił...

Halman

2021-05-07, 08:04
Pajan napisał/a:

Proncie, z dedykacją dla CIebie film Yarko wrzucił...



leżącego sie nie kopie... :-D
zresztą od czasu jak go zbanowali to nawet tutaj nie zagląda.

hardfall

2021-05-07, 09:17
performance czy jak to sie zwie haha ale ta sztuka nowoczesna grama nie wypalilem a sie usmialem

JebacToGowno

2021-05-07, 09:47
Osraliście nad tymi biednymi aktorami, a czy ktokolwiek pomyślał że aktor nie jest od wymyślania tych sp***olin?
Aktor jest od grania tak jak szczupak jest królem wód. To na scenarzystę i reżysera powinniście wylewać wiadra gówna. Aktorzy nic tu nie są winni. Grymaśny aktor to bezrobotny aktor.

PsikutaBezS

2021-05-07, 10:45
Wolność i piękno! Z jakiego to spektaklu? W którym teatrze? I najważniejsze czy gra tam Karolak?


Szangti

2021-05-07, 10:56
To to co dzieciom pokazywali, wycieczkowiczów z Warszawy?

kszysiu

2021-05-07, 11:00
Barnellini napisał/a:

Bardziej niż te zjeby na scenie niewiarygodni są ludzie, którzy to oglądają, widzą w tym sztukę i jeszcze ci swoją interpretację oraz przekaz autora przedstawią.



I jeszcze k***a za to płacą :)

JaTylkonaChwile

2021-05-07, 11:17
Barnellini napisał/a:

Bardziej niż te zjeby na scenie niewiarygodni są ludzie, którzy to oglądają, widzą w tym sztukę i jeszcze ci swoją interpretację oraz przekaz autora przedstawią.



Chyba czegos nie rozumiesz - juz wyjasniam :)

"Zjeby" to w 99% przypadkach zdrowi, normalni ludzie, normalnie myslacy i dzialajacy jak jazdy inny czlowiek. Jest pewnien myk - dofinansowania od ministerstwa sztuki + znajomosci. To jest info raczej dla mlodych, ktorzy jeszcze sie dziwią takiej "sztuce"
Jestes "artysta" idziesz na parking i zbierasz przypadkowe smieci, potem kazdy z tych smieci ogradzasz jakims sznureczkiem i zapodajesz nazwe swojej wystawy "konsumpcjonizm-kanibalizm" albo inne rownie popie**olone haslo, ktore wpadnie Ci po pijaku do glowy. Dostajesz dotacje 500.000zl z ministerstwa kultury. Polowe tego (czy ch*j wie ile) w ramach podziekowanie jest przekazane tym, ktorzy klepneli dotacje. Zeby nie bylo pusto i zeby nie bylo oczywiste, ze to walek - na wystawe przychodza jacys znajom, wynajeci ludzie i garstka przyglupow, ktorzy chcą byś "swiatowi"

Mysle, ze 1% "artystow" jest prawdziwymi zjebami i tworza "sztuke" ptrzed duze "SZ" ale znakomita wiekszosc wybrala ten rodzaj "zawodu" bo poprostu mogli :)

Proste pytanie - czy sam nie stworzylbys przedstawienia lub jakiegos obrazu pod tytulem "ludzie psy z ch*jami na czole" jesli bys dostal z 50k na reke? Warunek jest taki, ze musisz udawac artyste... no jasne, ze zlapabys za farbki plakatowe lub kredki swiecowi i malowalbys ludzi-psy z ch*jami na czole :D

marcineker

2021-05-07, 11:19
Dobrze, że ja się nie znam na sztuce, bo jeszcze by mi się podobało... A tak to mogę podziwiać ludzką głupotę...

PANLACH

2021-05-07, 11:55
Co za patologia !

michal257

2021-05-07, 12:00
Ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości, że nie żyjemy w czasach ostatecznych?? :/

AN...........or

2021-05-07, 12:09
Barnellini napisał/a:

Bardziej niż te zjeby na scenie niewiarygodni są ludzie, którzy to oglądają, widzą w tym sztukę i jeszcze ci swoją interpretację oraz przekaz autora przedstawią.



właśnie problem twój polega na tym że nie czujesz po prostu sztuki nowoczesnej i klimatu. Ja bym chciał zobaczyć tego typu sztukę, jak faceci właśnie walą sobie tak konia, i spuszczają się na widownię, na 1 rząd, a tam ludzie są ubrani w garnitury, i jak w teatrze, to byłby fajny performance

WejnRunej

2021-05-07, 14:36
Przecież tam zdecydowanie na końcu słychać indyka... to sztuka dla zwierząt...