18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczna Inteligencja

freaky • 2023-09-21, 21:12
W czasie wizyty narkomana w USA doszło do incydentu. Na jednym z budynków wyświetlony został poniższy baner powitalny.



Firma będąca właścicielem ekranu wyjaśniła, że ​​przyczyną błędu był inteligentny system, który porównał kolor żółty ze słowem Ukraine (Ukraina) i automatycznie skorygował go na podobne słowo spółgłoskowe – Urine (Mocz).

Wiewór

2023-09-22, 08:28
Albert_Z napisał/a:

Jaka k***a ukraina, to jest sztuczne państwo albo ścierwo. Jestem za tym żeby putin zrzucił tam kilka bomb atomowych, i zaczął eksterminować ukrów



Ukraina byla panstwem zanim kacapy wyszly z jaskin.

Kooondor2000

2023-09-22, 09:15
ale piękny płacz ruskich onuc :D Ukraina ich leje to jedynie mogą się na forum wyżyć :D Zdychajcie wszyscy ruscy faszyści :D

Bullet991

2023-09-22, 09:32
Jak tak slucham co ostatnio szoszkowy rząd robi to w sumie i dobrze

Buddaa09

2023-09-22, 09:46
glory to urine :D w sumie to można to tak nazwać

POLTERGAIST

2023-09-22, 10:39
nowynick napisał/a:

Ale wysyp inteligancyji...podzieleni zbożem nie ma k***a co... Tym zbożem co miało trafić do portów i zostać wywiezionym do k***a Afryki a nz nasz rynek nigdy nie tradić? Wasz PiS przytulił na tym miliardy a Wy skamlecie "Ukraince złe". Zły to jest nasz rząd, ich rząd i kilku satrapów z obu stron, którzy na tym zarobili. Jesteście gotowi zabijać dla nich? Zarżnąć sąsiada? Jak tak to droga k***a wolna! Idźcie odzyskać Kijów! Jak nie to morda w kubeł...



gdzie miało trafić to zboże onuco kiiowska? do afryki? nie wiem czy wiesz, ale z 20 milionów ton które ukry wyeksportowały do afryki trafiło 700 tysiecy ton, takze skończ pierdo**c banderowskie bajeczki o dokarmianiu głodujacej afryki

Siriuz

2023-09-22, 10:40
0dbytBiskupa napisał/a:

Nie zmieniaj tematu, co ma zboże do przetwórstwa? Zakłady można i tak sprzedać, albo i nie.


Przetwarzanie pożniwne; produkcja nasion; różne formy łuskania; młyny przemysłowe; kaszarnie, słodownie itd.

0dbytBiskupa napisał/a:

Zubożony uran jest mniej radioaktywny niż woda w kranach na Śląsku. Nasłuchałeś się znowu ruskiej propagandy, wg której te pociski to broń z "elementami nuklearnymi".


Doedukuj się: https://yadda.icm.edu.pl/baztech/element/bwmeta1.element.baztech-article-BWM9-0001-0002

0dbytBiskupa napisał/a:

No patrz, to ciekawe, że tej ekolewackiej Unii Europejskiej z Niemcami na czele te niskie standardy nie przeszkadzają skoro zniosła embargo na ukraińską żywność. I tamtejsi rolnicy też jakoś siedzą cicho. Więc cały twój wywód i spiskowe teorie poszły się j***ć.
Fakty są takie, że problem z ukraińską żywnością mają tylko rolnicy w naszej części Europy. A z naszymi rolnikami problem ma PiS. Dla jednych liczy się tylko kasa, dla drugich wygrane wybory. Tyle i tylko tyle.


Niemcy są krajem, który najbardziej skorzysta na upadku polskiego rolnictwa. Wraca więc kwestia - doczytaj czym są ceny dumpingowe.

NeinNeinNeiN

2023-09-22, 11:13
Autor napisał/a:

Ukrofile zamknęły już w końcu głupie ryje, czy nadal wyzywają wszystkich spostrzegawczych i przewidujących przebieg zdarzeń od onuc?



j***ł was pies i russkich i ukrów jednoch*j. Oby wojna trwała jak najdłużej.

JackCola

2023-09-22, 11:18
Dla wszystkich tych co zapraszali chordy ukrów do Polski -----Stefan Żeromski pisał: "Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, stratował, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może być ona dla niego nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmują stopy człowieka, ani tyle, ile zajmuje mogiła" !!!!!

szaman1991

2023-09-22, 11:33
Igorek95 napisał/a:

Warto zakładać nawet najbardziej absurdalne najgorsze scenariusze w planowaniu kolejnych ruchów. Dla mnie takim scenariuszem dzisiaj jest ruska dzicz na wschodniej granicy i Polska wyprowadzona z UE przez pie**olnięty rząd. Trzeba myśleć trochę szerzej niż niechęć do sąsiedniego narodu, bo dima i sasza z magazynu to zjeby.




UE to największe zło

Czachoslav

2023-09-22, 12:10
Autor napisał/a:

Ukrofile zamknęły już w końcu głupie ryje, czy nadal wyzywają wszystkich spostrzegawczych i przewidujących przebieg zdarzeń od onuc?



Jeśli uważasz, że jesteś spostrzegawczy i widzisz coś więcej niż reszta ludzi, to przykro mi Cię poinformować, ale prawdopodobnie nie jesteś geniuszem, tylko debilem. Dlaczego tak twierdzię? Bo udzielasz się z resztą nas, debili na tym portalu i wpieprzasz się w bezcelowe ujadanie, nie ważne z której strony konfliktu. Facts are facts ;)

Mirek19850509

2023-09-22, 12:49
Tam żadnego błędu nie było kto miał do czynienia z tymi zaszczancami ten wie , że to jest warte tylko co mocz

Tam żadnego błędu nie było kto miał do czynienia z tymi zaszczancami ten wie , że to jest warte tylko co mocz

Albert_Z napisał/a:

Jaka k***a ukraina, to jest sztuczne państwo albo ścierwo. Jestem za tym żeby putin zrzucił tam kilka bomb atomowych, i zaczął eksterminować ukrów


No dokładnie , ja też już się ruskiego uczę ,bo putin chce stanu geopolitycznego jak po wojenie światowej czyli poł Wisły Rosji poł Wisły Niemiec i póki co to swój plan realizuje , także zdrastvujcie

Bul_od_bytu

2023-09-22, 13:49
Komuchy na forum dalej nie pojęły różnicy między tranzytem i importem. Niedługo dostaniecie pi worku ukraińskiego owsa do przebrania i będziecie mieli zajęcie.
Trzeba być prawdziwym debilem żeby przyklaskiwać niszczeniu polskiego rynku rolnego w imię "przyjaźni" z ukrainu niezależnie od tego kto jest w rządzie.
Upadlinie zależy na eksporcie zboża do PL i w dupie mają głodujących murzynów czy inny 3 świat który mieli uratować od głodu.
Chodzi o hajs koncernów, które gdzieś zboże z setek tysięcy dzierżawionych hektarow upraw muszą sprzedać. Ruskie już nie kupią więc wciśnijmy głupiej Polsce.
Idioci już klaszczą, że będą mieli co łuskać :roll:
Czemu fani widlarzy nie wspomną o tym, że upadlina wprowadziła embargo na import polskich owoców, ale już nie zakazała wysyłania amunicji, kasy, uzbrojenia, 500+ i innych benefitow.
Jak takie tępaki jak co poniektórzy na forum się uchowali do tego wieku? Mama do pracy woziła czy co? :roll:

darek1234

2023-09-22, 14:05
Oj, ruSSkie głupki, ch*je znacie się na polskim rolnictwie, Siriuz - geniusz od tajnych akt CIA - jest teraz ekspłertem łod zboża. Powtórzę: ch*ja się znasz na rolnictwie i polityce rolnej, a jak zechcesz się dokształcić to zapraszam na warsztaty, wyedukuję cię

neo001

2023-09-22, 15:25
Wiewór napisał/a:

Ukraina byla panstwem zanim kacapy wyszly z jaskin.



Upadlina jak już lewaczku. Weźcie wracajcie upadlińcy na swój skorumpowany, nazistowski k***idołek i zabierzcie ze sobą lewych fajnopolaczków.

Siriuz

2023-09-22, 15:36
darek1234 napisał/a:

Oj, ruSSkie głupki, ch*je znacie się na polskim rolnictwie, Siriuz - geniusz od tajnych akt CIA - jest teraz ekspłertem łod zboża. Powtórzę: ch*ja się znasz na rolnictwie i polityce rolnej, a jak zechcesz się dokształcić to zapraszam na warsztaty, wyedukuję cię



Lubisz rzucać gównem i pie**olić o niczym... pochwal się jaki jesteś mądry i co wiesz. Napisałem konkrety, przytoczyłem link do opracowania nt amunicji uranowej, a Ty co zrobiłeś? Jesteś j***nym internetowym trollem.