18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczna Inteligencja

freaky • 2023-09-21, 21:12
W czasie wizyty narkomana w USA doszło do incydentu. Na jednym z budynków wyświetlony został poniższy baner powitalny.



Firma będąca właścicielem ekranu wyjaśniła, że ​​przyczyną błędu był inteligentny system, który porównał kolor żółty ze słowem Ukraine (Ukraina) i automatycznie skorygował go na podobne słowo spółgłoskowe – Urine (Mocz).

papuciok

2023-09-21, 23:26
co za przypadek XD

Bul_od_bytu

2023-09-21, 23:47
El3ctr0 napisał/a:

eh,.. a admini w d00pie to maja ze post jest z slowna propaganda dokladnie z ruskich telegramow. U nas nikt nie mowi o narkomania, za to taka narracja jest powielana na prawo i na lewo na wschodzie. Takze kopiuj wklej tekst a pare rubli wpadnie to i na sadola sie zalapie. A tepy polski narod to kupi...



Wrzuć to w translator i nie sil się na pisanie po polsku bo nie idzie zrozumieć o co ci chodzi

skywalker75

2023-09-21, 23:48
@phrontch
Ciekawe czy pedofile, mordercy i gwałciciele w pierdlu, też robią sobie takie branżowe memy, jak ruskie trole, mające ośmieszyć ich ofiary i wk***ione na nich społeczeństwo

:roll:

Bul_od_bytu

2023-09-21, 23:55
skywalker75 napisał/a:

@phrontch
Ciekawe czy pedofile, mordercy i gwałciciele w pierdlu, też robią sobie takie branżowe memy, jak ruskie trole, mające ośmieszyć ich ofiary i wk***ione na nich społeczeństwo



Czy z którymś z haseł w tym memie się nie zgadzasz? Przecież to sama prawda jest chociaż jakiś ruski troll specjalnie zapomniał dodać, że UA walczy za nas i całą Europę 8-)

Siriuz

2023-09-22, 00:59
El3ctr0 napisał/a:

eh,.. a admini w d00pie to maja ze post jest z slowna propaganda dokladnie z ruskich telegramow. U nas nikt nie mowi o narkomania, za to taka narracja jest powielana na prawo i na lewo na wschodzie. Takze kopiuj wklej tekst a pare rubli wpadnie to i na sadola sie zalapie. A tepy polski narod to kupi...



Masz rację, u nas raczej mówi się o nim komik

0dbytBiskupa

2023-09-22, 02:07
Autor napisał/a:

Ukrofile zamknęły już w końcu głupie ryje, czy nadal wyzywają wszystkich spostrzegawczych i przewidujących przebieg zdarzeń od onuc?


A jakie to wydarzenia przewidziałeś, panie Spostrzegawczy? Że Kijów będzie zajęty w 3 dni, a potem Odessa i Lwów? Albo że zamarzniemy zimą bez ruskiego gazu i będziemy jeździć bryczkami bez ruskiej ropy?

Bul_od_bytu napisał/a:

Sam skuj ryj skoro nie odróżniasz importu od tranzytu. Może jedź na ukrainu robić mąkę z tego zboża skoro tak bardzo na sercu leży ci ten problem


Ech, k***a ale wy wszyscy dajecie sobie srać do mózgów. Czy ktoś za PiSem czy przeciw, wszyscy łykają pisowskie bajeczki o toksycznym zbożu. Przypomnę, że embargo jest na inne produkty spożywcze, np. owoce. Raczej trudno żeby jabłka były "techniczne", co? :lol:
Tu chodzi wyłącznie o interes naszych rolników, których wk***iają tańsze produkty z Ukrainy bo zaniżają ceny skupu. A bez poparcia wsi PiS nie wygra wyborów, więc wymyślili bajeczkę o technicznym zbożu, żeby go zakazać i uspokoić rolników. Wszystko żeby pozostać przy korycie.

A teraz się zastanówcie, czy przy tej szalejącej drożyźnie nie byłoby dla zwykłego Polaka lepiej gdyby żywność potaniała? I ch*j z rolnikami, oni mają co jeść. A PiS robi im dobrze waszym kosztem i wy się jeszcze cieszycie, kretyni.

Siriuz

2023-09-22, 03:05
0dbytBiskupa napisał/a:

A teraz się zastanówcie, czy przy tej szalejącej drożyźnie nie byłoby dla zwykłego Polaka lepiej gdyby żywność potaniała? I ch*j z rolnikami, oni mają co jeść. A PiS robi im dobrze waszym kosztem i wy się jeszcze cieszycie, kretyni.



Potanieje i co potem? Sprzedamy Niemcom zakłady przetwórcze a potem może i ziemię? Na koniec podniosą ceny, i będziemy importować 10x drożej niż teraz jest u naszych rolników. Właśnie w tak bezmyślny sposób rządziła Platforma - wyprzedawali wszystko co się dało. Poczytaj sobie czym są ceny dumpingowe.

A co do toksycznego zboża, to ja bym nic nie ruszył z Ukrainy bez licznika Geigera odkąd te k***y z UK dostarczyli tam amunicję uranową. Wszystko tam będzie skażone przez najbliższe 200 lat albo dłużej. Dlatego są organizacje, które walczą o zakazanie używania takiej broni. Niestety Amerykanie ją uwielbiają i mają w dupie skażenie, bo używają jej na innych kontynentach.

skywalker75 napisał/a:

@phrontch
Ciekawe czy pedofile, mordercy i gwałciciele w pierdlu, też robią sobie takie branżowe memy, jak ruskie trole, mające ośmieszyć ich ofiary i wk***ione na nich społeczeństwo



Towarzyszu Niebochodzie - zesrałeś się. To nie Ruscy niszczą Ukrainę, tylko reżim Zelenskiego opłacany hojnie przez zachód.

Bul_od_bytu

2023-09-22, 03:19
0dbytBiskupa napisał/a:

A jakie to wydarzenia przewidziałeś, panie Spostrzegawczy? Że Kijów będzie zajęty w 3 dni, a potem Odessa i Lwów? Albo że zamarzniemy zimą bez ruskiego gazu i będziemy jeździć bryczkami bez ruskiej ropy?
Ech, k***a ale wy wszyscy dajecie sobie srać do mózgów. Czy ktoś za PiSem czy przeciw, wszyscy łykają pisowskie bajeczki o toksycznym zbożu. Przypomnę, że embargo jest na inne produkty spożywcze, np. owoce. Raczej trudno żeby jabłka były "techniczne", co?
Tu chodzi wyłącznie o interes naszych rolników, których wk***iają tańsze produkty z Ukrainy bo zaniżają ceny skupu. A bez poparcia wsi PiS nie wygra wyborów, więc wymyślili bajeczkę o technicznym zbożu, żeby go zakazać i uspokoić rolników. Wszystko żeby pozostać przy korycie.
A teraz się zastanówcie, czy przy tej szalejącej drożyźnie nie byłoby dla zwykłego Polaka lepiej gdyby żywność potaniała? I ch*j z rolnikami, oni mają co jeść. A PiS robi im dobrze waszym kosztem i wy się jeszcze cieszycie, kretyni.



Nie udawaj tu komuchu troski o wydatki polaków. Dla twojego wyznania to typowe myślenie. Zeżreć tu i teraz, a potem się pomyśli. Z morzem Aralskim też wam zajebiście wyszło towarzyszu więc swoje rady wdrażaj w jakimś cichym kołchozie.
Miałem z komuchami nie dyskutować, ale twoje podejście udziela się też innym więc trzeba to wyjaśnić.
Nasi rolnicy przez to, że UE wymusza utrzymanie pewnych standardów nie mogą być tak konkurencyjni cenowo jak ukraińskie latyfundia, które mają w dupie wszystkie normy. To nie ukraińscy rolnicy tracą tylko zachodnie konsorcja, które dzierżawią na ukrainie setki tysięcy hektarów pod uprawy zbóż.
Komuchy na ogół są słabi z ekonomii rynkowej więc nie dziwię się, że temat cię przerasta.
Na pohybel towarzyszu

0dbytBiskupa

2023-09-22, 04:24
Siriuz napisał/a:

Potanieje i co potem? Sprzedamy Niemcom zakłady przetwórcze a potem może i ziemię? Na koniec podniosą ceny, i będziemy importować 10x drożej niż teraz jest u naszych rolników. Właśnie w tak bezmyślny sposób rządziła Platforma - wyprzedawali wszystko co się dało. Poczytaj sobie czym są ceny dumpingowe.


Nie zmieniaj tematu, co ma zboże do przetwórstwa? Zakłady można i tak sprzedać, albo i nie.

Siriuz napisał/a:

A co do toksycznego zboża, to ja bym nic nie ruszył z Ukrainy bez licznika Geigera odkąd te k***y z UK dostarczyli tam amunicję uranową. Wszystko tam będzie skażone przez najbliższe 200 lat albo dłużej. Dlatego są organizacje, które walczą o zakazanie używania takiej broni. Niestety Amerykanie ją uwielbiają i mają w dupie skażenie, bo używają jej na innych kontynentach.


Zubożony uran jest mniej radioaktywny niż woda w kranach na Śląsku. Nasłuchałeś się znowu ruskiej propagandy, wg której te pociski to broń z "elementami nuklearnymi".

Bul_od_bytu napisał/a:

Miałem z komuchami nie dyskutować, ale twoje podejście udziela się też innym więc trzeba to wyjaśnić.
Nasi rolnicy przez to, że UE wymusza utrzymanie pewnych standardów nie mogą być tak konkurencyjni cenowo jak ukraińskie latyfundia, które mają w dupie wszystkie normy. To nie ukraińscy rolnicy tracą tylko zachodnie konsorcja, które dzierżawią na ukrainie setki tysięcy hektarów pod uprawy zbóż.
Na pohybel towarzyszu


No patrz, to ciekawe, że tej ekolewackiej Unii Europejskiej z Niemcami na czele te niskie standardy nie przeszkadzają skoro zniosła embargo na ukraińską żywność. I tamtejsi rolnicy też jakoś siedzą cicho. Więc cały twój wywód i spiskowe teorie poszły się j***ć.

Fakty są takie, że problem z ukraińską żywnością mają tylko rolnicy w naszej części Europy. A z naszymi rolnikami problem ma PiS. Dla jednych liczy się tylko kasa, dla drugich wygrane wybory. Tyle i tylko tyle.

SuchyChlebek

2023-09-22, 04:25
Nie no, normalnie mędrcy z kosmosu. Widzę sam wysryw magazynierów, przegrywów co ich boli ukraina. Jebcie się przegrywy, umiecie tylko żółcią pluć na wszystko czego nierozumiecie i co was przerasta. Czyli na wszystko i na wszystkich. Zapie**alać widlakiem i zamknąć ryje bo ch*ja rozumiecie. Szaszki w magazynie wk***iają? A kto was w tej robocie nie wk***ia :lol: ?
Już ja znam ten wasz mental. Jakoś Ukraińcy, programiści u mnie w korpo wymiatają z robotą i po 6 miesiącach znają juz polski. Prawda jest taka że wk***iacie się na swój własny odopiednik ludzi tylko z obcego kraju i przypie**alacie się. Tfu wam w pyski

0dbytBiskupa

2023-09-22, 04:44
SuchyChlebek napisał/a:

Nie no, normalnie mędrcy z kosmosu. Widzę sam wysryw magazynierów, przegrywów co ich boli ukraina. Jebcie się przegrywy, umiecie tylko żółcią pluć na wszystko czego nierozumiecie i co was przerasta. Czyli na wszystko i na wszystkich. Zapie**alać widlakiem i zamknąć ryje bo ch*ja rozumiecie. Szaszki w magazynie wk***iają? A kto was w tej robocie nie wk***ia ?
Już ja znam ten wasz mental. Jakoś Ukraińcy, programiści u mnie w korpo wymiatają z robotą i po 6 miesiącach znają juz polski. Prawda jest taka że wk***iacie się na swój własny odopiednik ludzi tylko z obcego kraju i przypie**alacie się. Tfu wam w pyski


Dodam tylko, że taki sam poziom mentalny reprezentują ci Polacy na emigracji, dla których szczyt możliwości to sortowanie śmieci albo paczek w magazynie. Spotykają tam innych przegrywów z całego świata, których nienawidzą tak samo jak tej roboty. A tamci nienawidzą ich z wzajemnością, dokładnie z tych samych powodów.

Przegrywowi na emigracji zawsze najbardziej przeszkadza inny przegryw bo w tym murzynu albo ciapaku widzi siebie samego. Dlatego najwięcej rasistów jest wśród polaczków robiących gównianą robotę, na dnie społecznej hierarchii.
Z drugiej strony, nie spotkałem jeszcze za granicą polskiego menedżera , inżyniera czy informatyka, który miałby uprzedzenia do innych ras. Zastanówcie się, czemu?

PolskaSkarpetka

2023-09-22, 05:46
Oh k***a pan programista napluł na prosty lud. O ile zgadzam się że pojebowo w komentarzach straszne a te debile nie zdają sobie sprawy że dzięki Ukrainie mamy czas na zbrojenia o tyle samo obrażanie większej części społeczeństwa przez pana intelektualistę tylko radykalizuje poglądy. Pracuję jako robol razem z Saszkami. Myślę że lekko 70-80% ekipy ma takie właśnie poglądy jak ww. inteligencja. tylko ty jesteś taki sam jak ci debile, plujesz żółcią jak oni. Zawsze mnie rozpie**ala jak ta ELYTA społeczeństwa jest pro LGBT anty rasistowska i tak do bólu klasistowska xD. Co to za poj***na prawidłowość.

0dbytBiskupa

2023-09-22, 06:22
No i okazało się, że to bzdura. To nie żadna pomyłka, czy prowokacja tylko ruski fejk:

https://knowyourmeme.com/news/video-of-times-square-purports-to-show-billboard-saying-glory-to-urine-but-its-quickly-debunked-as-a-hoax

Filmik z Twittera, wszystkie rusztowania z "oryginalnego" filmiku cudownie zniknęły:

I just want to thank the absolute morons who got "Glory to Urine" trending.

PolskaSkarpetka napisał/a:

Oh k***a pan programista napluł na prosty lud. O ile zgadzam się że pojebowo w komentarzach straszne a te debile nie zdają sobie sprawy że dzięki Ukrainie mamy czas na zbrojenia o tyle samo obrażanie większej części społeczeństwa przez pana intelektualistę tylko radykalizuje poglądy. Pracuję jako robol razem z Saszkami. Myślę że lekko 70-80% ekipy ma takie właśnie poglądy jak ww. inteligencja. tylko ty jesteś taki sam jak ci debile, plujesz żółcią jak oni. Zawsze mnie rozpie**ala jak ta ELYTA społeczeństwa jest pro LGBT anty rasistowska i tak do bólu klasistowska xD. Co to za poj***na prawidłowość.


Były czasy, że też pracowałem jako robol bo musiałem. Od dawna nie muszę i zawdzięczam to wyłącznie sobie, ale znam takich co pracują nadal i boli ich to bardzo. Bo cały ich światopogląd opiera się na wierze, że za granicą Polakowi dobrej pracy nikt nie da. Więc jak ktoś udowadnia, że jest inaczej to burzy im porządek świata i zostawia głęboką ranę w duszy, którą leczą hejtując wszystkich wokół.

W Polsce jeszcze gorzej, przegrywy we własnym kraju przegrywają nawet z Ukraińcami, czyli obcymi, więc leczą frustracje wyżywając się na nich w internecie. I to na nich pluję, zasługują na to. Tu na Sadolu jest ich cała masa, zrobili sobie bezpieczną przystań, taki wirtualny Klub Przegrywa, więc korzystam i ich jebię. Sprawia mi to niesamowitą przyjemność, pewnie jestem psychopatą. :mrgreen:

Sklozgos

2023-09-22, 07:52
Siriuz napisał/a:

Ja Wam mówię - sztuczna inteligencja kiedyś nas wszystkich uratuje przed psychopatami u władzy


Psychopaci ja wykorzystaja do calkowitego zniewolenia ludzi, juz wykorzystuja do tego kobiety, a one z pelna swiadomoscia sie dostosowywuja. Jedynie mozesz sie edukowac na temat tego jakie techniki manipulacji sa uzywane i glosno mowic o tym, az kobieta odbierze sie prawa i doprowadzi do sytuacji sprzed 200 lat. Innej rady na to nie ma.

Low-

2023-09-22, 07:54
0dbytBiskupa napisał/a:

No i okazało się, że to bzdura. To nie żadna pomyłka, czy prowokacja tylko ruski fejk:
Filmik z Twittera, wszystkie rusztowania z "oryginalnego" filmiku cudownie zniknęły:

Były czasy, że też pracowałem jako robol bo musiałem. Od dawna nie muszę i zawdzięczam to wyłącznie sobie, ale znam takich co pracują nadal i boli ich to bardzo. Bo cały ich światopogląd opiera się na wierze, że za granicą Polakowi dobrej pracy nikt nie da. Więc jak ktoś udowadnia, że jest inaczej to burzy im porządek świata i zostawia głęboką ranę w duszy, którą leczą hejtując wszystkich wokół.
W Polsce jeszcze gorzej, przegrywy we własnym kraju przegrywają nawet z Ukraińcami, czyli obcymi, więc leczą frustracje wyżywając się na nich w internecie. I to na nich pluję, zasługują na to. Tu na Sadolu jest ich cała masa, zrobili sobie bezpieczną przystań, taki wirtualny Klub Przegrywa, więc korzystam i ich jebię. Sprawia mi to niesamowitą przyjemność, pewnie jestem psychopatą.



Ruskie dają fejki, przecież to nic nowego cały naród na propagandzie wychowywany to i u nas chcą tego wprowadzić, tylko z Sanoka to admini powinni wypie**alać z automatu ruskie trolle. Prignozyn spalony a Ci nadal działają. Ja tam podaje sadola na służby że siedziba ruskich agentów, niech się dzieje j***ć was

:mrgreen: