18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczka ze znikaniem

~Sunday • 2020-12-04, 17:59

Trochę jej znikło :amused:

eMCeONe

2020-12-05, 01:00
Jak rozpoznać drogie dzieci atencyjną k***ę od przypadkowego zdarzenia...
Punkt pierwszy, w przedpokoju stoi pie**olona szafa więc gdzie ona chciała sp***alać? Do Narii?

mazga50

2020-12-05, 04:18
Jak to było? Że są inteligentniejsze od mężczyzn?

Kagen

2020-12-05, 04:18
No ogólnie sztuczka wyszła zajebiście, pół zęba zniknęło, nie wiem o co się przypie**alacie :D

35i

2020-12-05, 06:06
Kriuk napisał/a:

ku*asem szanowny Panie. W niektórych częściach Polski nazywają tak ch*ja. Przydomek wziął się z czasów deficytu stali, a drewniane bolce nie wchodziły w grę bo trzeba było czymś palić w piecu więc pomysłowi chłopi zaczęli stosować własne "bolce", najczęściej w rzemiośle. Stąd też statystycznie w tych rejonach jest mniejszy przyrost demograficzny bo nie każdemu udało się wyjąć bolca.



Przejrzyj komentarze Qundy. To jakiś życiowy przegryw, który nie ma nic do przekazania, więc przypie**ala się o "literówki".

PhantomMask

2020-12-05, 11:00
DariuszKalafior napisał/a:

a co miała płakac i jęczeć OH MAJ GASZ ?
elegancko sie zachowala , pozytywnie a nie jak wiekszosc rozwydrzonych nastolatek



:erniepalm:

pankruk

2020-12-05, 23:35
35i napisał/a:

Przejrzyj komentarze Qundy. To jakiś życiowy przegryw, który nie ma nic do przekazania, więc przypie**ala się o "literówki".



Nie chce mi się na to patrzeć bo jestem zbyt leniwy żeby tworzyć analizy psychologicze ludzi spotkanych w internecie ale wydaje mi się, że nie ma co oceniać po czynach w internecie bo tutaj każdy może być kim chce.

tombaz

2020-12-06, 10:34
Niektóre kobiety podczas okresu krwawią z mózgu.