18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpachelka na Lagunce

~PowerBoBass • 2014-02-23, 13:38
"Eee, nawet rdzy nie było" :D


JohnDeliver

2014-02-23, 16:06
Da się kit i będzie git :D

mare30ks

2014-02-23, 16:08
ch*ja tam sie znacie:) to jest specjalna przeciwminowa wersja, zadna bomba z magnesem sie nie przyczepi :) nauczyli sie tego od czolgistow co na 2ws pokrywali ta powloka swoje tanki :)

emcoo95

2014-02-23, 16:13
"Dej młotek" PIWO ! :amused:

Mercury001

2014-02-23, 16:15
szkoda, że nie zważyli tej Laguny i porównali do fabrycznych danych :D

piesnababy90

2014-02-23, 16:28
Typowi Fachowcy :D

Przychodzi jeden hydraulik (tydzień po pierwszym) i daje ostro do gara:

"Panie, co za ch*j panu to zrobił. Ja to panu zrobię lepiej i za połowę"

Dwa tygodnie później następny hydraulik poprawia po poprzednim:

"Co za naród k***a, dosyć, że ch*ja umieją to jeszcze zdzierają. Gdzie to się uchowało. Jak ja panu to zrobię to nie ma wafla we wsi, żeby ciekło."

I tak do usranej śmierci, albo do momentu aż sam sobie to zrobisz :D

spiepszaj_dzbanie

2014-02-23, 16:30
Normalka. Kupuje się dwa wraki: jeden z rozwalonym przodem drugi bez tyłu. Łączy do kupy robiąc z dwóch jeden, daje wzmocnienie żeby się po drodze nie złamał w pół, wstawia dobre progi żeby nie pochłaniały podnośnika.
"Nówka sztuka, dziadek babkę do kościoła woził, oczywiście zadbany, garażowany i (na cofanym drugi raz liczniku z jeszcze innego auta) niski przebieg"

hogg

2014-02-23, 16:58
Dziwne dylematy. Jak się kupuje używany samochód za kilkanaście tysięcy, to chyba oczywiste, że musi być albo ch*jowy, albo klepany z kręconym licznikiem.
Poza tym co jest nadzwyczajnego w szpachli? Jak jebnie tłumik to się go spawa i jest gitara, a jak pognie się blacha to Ło k***a klepana, szpachlowana.. No i co z tego?

Sonal

2014-02-23, 17:13
Nie potrafię oglądać tych dwóch filmików z dźwiękiem. Po prostu me uszy rani akcent z jakim te wieśniaki mówią. Gorole j***ne.

pan_lektor

2014-02-23, 17:20
Mnie to wygląda na pracę konkursową na ASP

hpiotrekh

2014-02-23, 17:21
^
Cytat:

Dziwne dylematy. Jak się kupuje używany samochód za kilkanaście tysięcy, to chyba oczywiste, że musi być albo ch*jowy, albo klepany z kręconym licznikiem.



a ile trzeba dac za uzywany samochów wg ciebie zeby nie byl ch*jowy? kilkaset tysięcy?
W szpachli niz nadzwyczajnego nie ma. O ile jej k***a nie ma 50kg na samochodzie.
Co innego zaszpachlować nadkole, a co innego mieć jej 2cm na przednim słupku. Nie widzisz różnicy? To może odkup od nich tę renię. Może akurat przydach*jesz i zobaczysz jak sie zachowuje samochód mający gips zamiast słupka.

Spawać też można, custom car'y prawie zawsze sa spawane, ale tam wiadomo, że robią to z głową i odpowiednim sprzętem, a nie ze szwagrem w stodole migomatem za 300zł.

kam332

2014-02-23, 17:33
Sonal napisał/a:

Nie potrafię oglądać tych dwóch filmików z dźwiękiem. Po prostu me uszy rani akcent z jakim te wieśniaki mówią. Gorole j***ne.



odezwał się Hanysek...

Noneyy

2014-02-23, 17:47
Górole prosto z Wrocławia....

hogg

2014-02-23, 17:53
hpiotrekh napisał/a:

^
a ile trzeba dac za uzywany samochów wg ciebie zeby nie byl ch*jowy? kilkaset tysięcy?



No nie potrafię zdefiniować ci konkretnej granicy. Ale jeżeli idziesz do mięsnego i kupujesz kiełbasę z 9,50 zł/kg to nie dziw się, że nie jesz mięsa, choć pewnie i wygląda a i może pachnie całkiem przyzwoicie.

hpiotrekh

2014-02-23, 18:13
Ale jeśli idziesz oglądać golfa III za 5tys to możesz oczekiwać, że będzie zadbany, garażowany itp.
Bo dobry samochód można kupić w każdym wieku. Tak samo jak można kupić rebło z 2012 za 100tys.