18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpachelka na Lagunce

~PowerBoBass • 2014-02-23, 13:38
"Eee, nawet rdzy nie było" :D


wernetto

2014-02-23, 18:17
Ach Laguna, królowa lawet.

to...........tt

2014-02-23, 18:19
Tagi: szpachla kit samochód auto laguna renault młotek kiloszpachli.pl.
Piwko za materiał i tagi :lol:

Mireniak

2014-02-23, 18:53
Dodam swoje 3 grosze do komentarza użytkownika " hpiotrekh "

Zgadzam się z tym w 100%. Miałem okazję podczas praktyk zawodowych w swoim zawodzie naprawiać auto. Co ja gadam naprawiać. Składać z 3 jedno. Facet kupił nówkę sztukę auto marki Fiat . Laweta wiozła je do nowego właściciela. Inne nowe auta też. Niby wszystko ładnie pięknie. Ale co z tego. Jak się pod wiaduktem nowy Fiacior się nie zmieścił. I z Fiata niewiele zostało. A który rok zapytacie . To już Wam mówię. 2011 ! I na liczniku miał jakieś 200-300km nabite. I nie to żadna Multipla czy 500. Tylko Freemont . :D

Z 3 składaliśmy jedno. Miało wstawiane przód, tył. No generalnie robiliśmy od nowa samochód. Facet nie chciał wziąć nowego . Tylko chciał naprawiać auto które nadawało się na złom. Ta LAGUNA to przy tamtym to jest ch*j.

Nikt mi teraz nie wmówi, że kupujesz kilkuletnie auto i nie było stuknięte. I nie wierzę w to, że w garażu każdy z Was ma niebity samochód.

Każdy jak już słyszy szpachla to już sobie wyobraża " O k***a Zbychu zobacz szpachlowane było "
No i ch*j z tego? Szpachla to nic nadzwyczajnego jeśli nie jest niej naj***ne 20 kg na aucie.
Jak tu ktoś mądrze napisał. Co innego szpachlować nadkole a co innego mieć jej naj***ne na słupku 2 kg.
I co innego wstawiać błotnik od innego samochodu i przykitowywać spawy a co innego łatać cały błotnik szpachlem.

grzybers221

2014-02-23, 19:24
Jeździłem kilka miesięcy na lohr i oczywiście woziło się też używki i wcale się nie dziwię, że auta pełne szpachli jeżdżą u nas po kraju, skoro przywoziłem całe rozpie**olone auta, które czasami nie wiadomo było jak wciągnąć na lawetę. Po prostu jedni zrobią to dobrze a inni polecą po taniości. Jak sam nie sprowadzisz od osoby prywatnej to nie spodziewaj się cudów jak okaże się po kupnie przy zmianie rozrządu chociażby, że było walone.

nanab

2014-02-23, 19:55
Już nie takie rzeczy robili.

I stąd się biorą samochody do polskich salonów jako fabrycznie nowe.

ch...........ox

2014-02-23, 19:59
Gość robiąc tą lagunę musiał mieć dyplom z ASP!

karol_w

2014-02-23, 21:42
Na szrocie im nie przyjęli, bo za dużo szpachli było :)

Parzo

2014-02-23, 22:11
Dobra, teraz pytanie. Po co oni to robią? Pokazują tylko jak nas rżną w dupsko czy sprzedają dalej to auto? Bo watpie by robili to auto pod siebie...

hogg

2014-02-23, 22:44
hpiotrekh napisał/a:

Ale jeśli idziesz oglądać golfa III za 5tys to możesz oczekiwać, że będzie zadbany, garażowany itp.
Bo dobry samochód można kupić w każdym wieku. Tak samo jak można kupić rebło z 2012 za 100tys.



Ok, nie znam się. Ja po prostu bym nie kupił samochodu za 5 tys. Tak jak podejrzanie patrzę na parówki w TESCO za 6,50.
Ale zgadzam się, że można kupić dobrze zamaskowane gówno za 100k z 2012. ...o ile "rebło" znaczy coś w stylu gówno.

Seta666

2014-02-23, 22:53
Kto zna temat to wie że szkopy walą szpachli jak powaleni bo nie chce im się klepać

staniol504

2014-02-24, 14:17
jakie jest motto naszego zakładu
szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla :d

tomi2604

2014-02-24, 14:26
ale krzychu? Krzych jest tylko jeden

gupichuj

2016-01-31, 19:56
Parzo napisał/a:

Dobra, teraz pytanie. Po co oni to robią? Pokazują tylko jak nas rżną w dupsko czy sprzedają dalej to auto? Bo watpie by robili to auto pod siebie.


Prawdopodobnie na części, wyjmą co się nadaje, resztę na złom