18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szop pracz co twarde miał życie....

Halman • 2024-04-04, 08:44

albo pani mundurowa pudłowała...

Sadolnamaksa

2024-04-05, 16:54
wrzesin602 napisał/a:

Rozj***l bym tej k***ie łeb



Przecież mówią na nagraniu że miał wściekliznę

Chem

2024-04-05, 17:32
wrzesin602 napisał/a:

Rozj***l bym tej k***ie łeb



Miał wściekliznę, więc w czym problem? Do domu miała go zabrać?

yooshi

2024-04-05, 21:28
bercisko napisał/a:

Jak już musiała zabić to mogła to zrobić jedną kulą a nie robić ze zwierzaka żywą tarczę.



Pewnie miał wściekliznę

Ppoolicjjaaa

2024-04-05, 23:05
Pawehan napisał/a:

Słyszałeś o wściekliźnie? Pewnie nie.
Sam raz musiałem odj***ć kunę , łasicę , czy nie wiem co to było jak w tym przypadku. Piana z pyska i lepiej nie ryzykować . Przyjechał myśliwy i jeb ze strzelby.
Co dalej chcielibyście to pogłaskać???
Wścieklizna to choroba nieuleczalna zarażone zwierze i tak umrze w męczarniach nie ma szans . Choroba przenosi się na ludzi . Chociaż można to było zrobić bardziej humanitarnie a policjantka rzeczywiście ni ch*ja nie umie strzelać .



nie tłumacz dla sadolowych dzieci :D Bo to się mija z celem !

mogar18

2024-04-05, 23:30
Pawehan napisał/a:

Słyszałeś o wściekliźnie? Pewnie nie.
Sam raz musiałem odj***ć kunę , łasicę , czy nie wiem co to było jak w tym przypadku. Piana z pyska i lepiej nie ryzykować . Przyjechał myśliwy i jeb ze strzelby.
Co dalej chcielibyście to pogłaskać???
Wścieklizna to choroba nieuleczalna zarażone zwierze i tak umrze w męczarniach nie ma szans . Choroba przenosi się na ludzi . Chociaż można to było zrobić bardziej humanitarnie a policjantka rzeczywiście ni ch*ja nie umie strzelać .



Strzelając zwierzakowi z tak bliskiej odległości w łeb robisz rozbryzg, ryzykujesz że drobiny mózgu dostaną ci się do dróg oddechowych czy oka i narażasz siebie na zarażenie. Ten babsztyl albo jest na tyle tępy że tego nie ogarnia, bo nie ma żadnej ochrony na swój tłusty ryj, albo już go wcześniej zraniła tylko dlatego że był szopem i teraz stara się biedaka dobić. I widząc jak sięz bólu zwija to jeszcze starałą się błysnąć rozumem mówiąc "definitely rabies" :-/

Zasysacz

2024-04-05, 23:56
Tak sp***olić to potrafi tylko kobieta.

SrogiKrasnal

2024-04-06, 00:28
wrzesin602 napisał/a:

Rozj***l bym tej k***ie łeb



I pewnie później przytulił wściekłego sierściucha

szmeger

2024-04-06, 02:32
wrzesin602 napisał/a:

Rozj***l bym tej k***ie łeb



Gówno byś zrobił, a szop miał wściekliznę wiec i tak nic nie kumał.

hasfar

2024-04-06, 17:53
wrzesin602 napisał/a:

Rozj***l bym tej k***ie łeb



Debili nie trzeba szukać - sami się ujawnią.

Wiewór

2024-04-06, 18:20
Rozumiem że jest czarny to strzela ale chyba powinna widzieć że to jednak nie murzyn.

achimos1985

2024-04-11, 13:08
I teraz wyobraź sobie, że masz takiego partnera na nocnej zmianie ;-) :mrgreen: sam bym k***a wolał jechać...